Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Humenné - 6.liga, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: Nadstavba

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
7 . kolo
279 04.04.2020
So 17:00
OŠK Kamienka C
STO Stakčín B
     
280 05.04.2020
Ne 17:00

Klampo Hažín n/Cir A
     
281 04.04.2020
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
STO Kolonica-Lad. B
     
282 04.04.2020
So 15:00
STO Ptičie B
STO Lieskovec A
     
6 . kolo
275 27.03.2020
Pi 17:30
STO Stakčín B
STO Ptičie B
     
276 28.03.2020
So 17:00
STO Lieskovec A
Klampo Hažín n/Cir B
     
277 29.03.2020
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
     
278 29.03.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
OŠK Kamienka C
     
5 . kolo
271 22.03.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Stakčín B
     
272 21.03.2020
So 17:00
OŠK Kamienka C
STO Kolonica-Lad. B
     
273 22.03.2020
Ne 17:00

STO Lieskovec A
     
274 21.03.2020
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
STO Ptičie B
     
4 . kolo
267 13.03.2020
Pi 17:30
STO Stakčín B
Klampo Hažín n/Cir B
     
268 14.03.2020
So 15:00
STO Ptičie B
     
269 14.03.2020
So 17:00
STO Lieskovec A
OŠK Kamienka C
     
270 15.03.2020
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
Klampo Hažín n/Cir A
     
3 . kolo
263 08.03.2020
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
STO Stakčín B
14 : 4 Web zápis
S.Peter
 
264 08.03.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Lieskovec A
13 : 5 Web zápis
J.Michalko
 
265 07.03.2020
So 17:00
OŠK Kamienka C
STO Ptičie B
11 : 7 Web zápis
B.Blaha
 
266 08.03.2020
Ne 17:00

Klampo Hažín n/Cir B
     
2 . kolo
259 21.02.2020
Pi 17:30
STO Stakčín B
     
260 22.02.2020
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
OŠK Kamienka C
9 : 9 Web zápis
J.Michalko
 
261 22.02.2020
So 15:00
STO Ptičie B
Klampo Hažín n/Cir A
12 : 6 Web zápis
J.Michalko
 
262 22.02.2020
So 17:00
STO Lieskovec A
STO Kolonica-Lad. B
14 : 4 Web zápis
M.Salanci
 
1 . kolo
255 15.02.2020
So 17:00
STO Lieskovec A
STO Stakčín B
10 : 8 Web zápis
V.Husťak
 
256 16.02.2020
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
STO Ptičie B
8 : 10 Web zápis
S.Peter
 
257 16.02.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
Klampo Hažín n/Cir B
10 : 8 Web zápis
J.Michalko
   
258 15.02.2020
So 17:00
OŠK Kamienka C
     

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
14 . kolo
185 08.02.2020
So 15:00
STO Ptičie B
STO Kolonica-Lad. B
8 : 10 Web zápis
P.Rada
 
186 07.02.2020
Pi 17:30
STO Stakčín B
STO Lieskovec A
2 : 16 Web zápis
V.Husťak
 
187 09.02.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
     
188 08.02.2020
So 17:00
OŠK Kamienka C
Klampo Hažín n/Cir B
11 : 7 Web zápis
B.Blaha
 
13 . kolo
181 01.02.2020
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
STO Ptičie B
12 : 6 Web zápis
J.Michalko
 
182 02.02.2020
Ne 17:00

OŠK Kamienka C
     
183 01.02.2020
So 17:00
STO Lieskovec A
Klampo Hažín n/Cir A
6 : 12 Web zápis
M.Salanci
 
184 02.02.2020
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
STO Stakčín B
11 : 7 Web zápis
S.Peter
 
12 . kolo
177 25.01.2020
So 15:00
STO Ptičie B
STO Stakčín B
11 : 7 Web zápis
V.Husťak
 
178 26.01.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Kolonica-Lad. B
15 : 3 Web zápis
J.Michalko
 
179 25.01.2020
So 17:00
OŠK Kamienka C
STO Lieskovec A
8 : 10 Web zápis
B.Blaha
 
180 25.01.2020
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
     
11 . kolo
173 22.12.2019
Ne 17:00

STO Ptičie B
     
174 21.12.2019
So 17:00
STO Lieskovec A
Klampo Hažín n/Cir B
10 : 8 Web zápis
M.Salanci
 
175 22.12.2019
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
OŠK Kamienka C
6 : 12 Web zápis
S.Peter
 
176 20.12.2019
Pi 17:30
STO Stakčín B
Klampo Hažín n/Cir A
7 : 11 Web zápis
V.Husťak
 
10 . kolo
169 14.12.2019
So 15:00
STO Ptičie B
Klampo Hažín n/Cir A
11 : 7 Web zápis
P.Rada
 
170 14.12.2019
So 17:00
OŠK Kamienka C
STO Stakčín B
14 : 4 Web zápis
B.Blaha
   
171 14.12.2019
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
STO Kolonica-Lad. B
4 : 14 Web zápis
J.Michalko
 
172 15.12.2019
Ne 17:00

STO Lieskovec A
     
9 . kolo
165 07.12.2019
So 17:00
STO Lieskovec A
STO Ptičie B
7 : 11 Web zápis
M.Salanci
 
166 08.12.2019
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
     
167 06.12.2019
Pi 17:30
STO Stakčín B
Klampo Hažín n/Cir B
8 : 10 Web zápis
J.Michalko
 
168 08.12.2019
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
OŠK Kamienka C
12 : 6 Web zápis
J.Michalko
 
8 . kolo
161 30.11.2019
So 15:00
STO Ptičie B
OŠK Kamienka C
4 : 14 Web zápis
P.Rada
 
162 30.11.2019
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
Klampo Hažín n/Cir A
8 : 10 Web zápis
J.Michalko
 
163 01.12.2019
Ne 17:00

STO Stakčín B
     
164 30.11.2019
So 17:00
STO Lieskovec A
STO Kolonica-Lad. B
14 : 4 Web zápis
M.Salanci
 
7 . kolo
157 24.11.2019
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
STO Ptičie B
7 : 11 Web zápis
S.Peter
 
158 23.11.2019
So 17:00
STO Lieskovec A
STO Stakčín B
13 : 5 Web zápis
V.Husťak
 
159 24.11.2019
Ne 17:00

Klampo Hažín n/Cir A
     
160 23.11.2019
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
OŠK Kamienka C
11 : 7 Web zápis
J.Michalko
 
6 . kolo
153 16.11.2019
So 15:00
STO Ptičie B
Klampo Hažín n/Cir B
9 : 9 Web zápis
P.Rada
 
154 16.11.2019
So 17:00
OŠK Kamienka C
     
155 17.11.2019
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Lieskovec A
13 : 5 Web zápis
J.Michalko
 
156 15.11.2019
Pi 17:30
STO Stakčín B
STO Kolonica-Lad. B
10 : 8 Web zápis
V.Husťak
 
5 . kolo
149 08.11.2019
Pi 17:30
STO Stakčín B
STO Ptičie B
8 : 10 Web zápis
V.Husťak
 
150 10.11.2019
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
Klampo Hažín n/Cir A
6 : 12 Web zápis
S.Peter
   
151 09.11.2019
So 17:00
STO Lieskovec A
OŠK Kamienka C
8 : 10 Web zápis
M.Salanci
 
152 10.11.2019
Ne 17:00

Klampo Hažín n/Cir B
     
4 . kolo
145 26.10.2019
So 15:00
STO Ptičie B
     
146 26.10.2019
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
STO Lieskovec A
4 : 14 Web zápis
J.Michalko
 
147 26.10.2019
So 17:00
OŠK Kamienka C
STO Kolonica-Lad. B
10 : 8 Web zápis
B.Blaha
 
148 27.10.2019
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Stakčín B
14 : 4 Web zápis
J.Michalko
   
3 . kolo
141 20.10.2019
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Ptičie B
13 : 5 Web zápis
J.Michalko
 
142 18.10.2019
Pi 17:30
STO Stakčín B
OŠK Kamienka C
7 : 11 Web zápis
V.Husťak
 
143 20.10.2019
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
Klampo Hažín n/Cir B
6 : 12 Web zápis
S.Peter
 
144 19.10.2019
So 17:00
STO Lieskovec A
     
2 . kolo
137 12.10.2019
So 15:00
STO Ptičie B
STO Lieskovec A
10 : 8 Web zápis
P.Rada
 
138 13.10.2019
Ne 17:00

STO Kolonica-Lad. B
     
139 12.10.2019
So 17:00
Klampo Hažín n/Cir B
STO Stakčín B
12 : 6 Web zápis
V.Husťak
 
140 12.10.2019
So 17:00
OŠK Kamienka C
Klampo Hažín n/Cir A
5 : 13 Web zápis
B.Blaha
 
1 . kolo
133 05.10.2019
So 17:00
OŠK Kamienka C
STO Ptičie B
10 : 8 Web zápis
B.Blaha
 
134 06.10.2019
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
Klampo Hažín n/Cir B
16 : 2 Web zápis
J.Michalko
 
135 04.10.2019
Pi 17:30
STO Stakčín B
     
136 06.10.2019
Ne 11:00
STO Kolonica-Lad. B
STO Lieskovec A
3 : 15 Web zápis
S.Peter