Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Dzurov Peter Družstevník Hrišovce A 68 67 67
2 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 68 61 61
3 Hodák Patrik OŠK Betlanovce A 64 52 52
4 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 60 51 51
5 Poľa Radoslav AŠK Mária Huta C 60 51 51
6 Bašti Igor AŠK Mária Huta C 71 51 51
7 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 65 48 48
8 Guľa Peter AŠK Mária Huta C 55 46 46
9 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 68 46 46
10 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 72 46 46
11 Gdovin Lukáš CVČ Raketa SNV A 69 45 45
12 Dzurov Tomáš Družstevník Hrišovce A 60 43 43
13 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 64 43 43
14 Sedlačko Dávid STO Odorín A 68 43 43
15 Búza Michal CVČ Raketa SNV A 67 42 42
16 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 60 41 41
17 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 68 40 40
18 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 72 40 40
19 Mrkvica Peter ml. OŠK Betlanovce A 64 38 38
20 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 64 37 37
21 Knizner Igor STO Odorín A 72 36 36
22 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 65 34 34
23 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy B 56 32 32
24 Stopko Miroslav AŠK Mária Huta C 34 29 29
25 Brziak Ľuboš CVČ Raketa SNV A 48 29 29
26 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 36 28 28
27 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 60 27 27
28 Búza Oliver CVČ Raketa SNV A 54 26 26
29 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta C 36 25 25
30 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 40 25 25
31 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 60 25 25
32 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 36 22 22
33 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 42 22 22
34 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 46 22 22
35 Biskup Peter st. STO Letanovce C 38 21 21
36 Kyseľ Štefan Družstevník Hrišovce A 59 21 21
37 Holotňák Ondrej OTJ Jamník B 29 20 20
38 Gabriš Pavol STO Letanovce C 26 19 19
39 Gabriš Martin STO Letanovce C 64 19 19
40 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 56 18 18
41 Ondáš Ladislav Družstevník Hrišovce A 35 17 17
42 Vronč Ján OTJ Jamník B 48 17 17
43 Buday Rastislav STO Odorín A 68 17 17
44 Fajth Rastislav STO Odorín A 38 16 16
45 Cuker Pavol Družstevník Hrišovce A 48 16 16
46 Milan Vladimír STO Letanovce C 62 16 16
47 Zrost Rudolf CVČ Raketa SNV A 18 13 13
48 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 72 13 13
49 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta C 12 11 11
50 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce A 35 11 11
51 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 42 11 11
52 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 56 11 11
53 Smik Marek OŠK Betlanovce A 57 11 11
54 Zentko Jakub OŠK Betlanovce A 71 11 11
55 Zombek Bohumír OŠK Arnutovce A 32 10 10
56 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy B 20 9 9
57 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy B 23 8 8
58 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta C 10 7 7
59 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 55 6 6
60 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 32 5 5
61 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy B 8 4 4
62 Jánošík Miroslav Družstevník Hrišovce A 12 4 4
63 Biskup Peter ml. STO Letanovce C 4 3 3
64 Martini Radúz CVČ Raketa SNV A 7 3 3
65 Petruška Ondrej ŠK Harichovce B 8 3 3
66 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta C 8 3 3
67 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 22 3 3
68 Lipták Matúš STO Odorín A 25 3 3
69 Pavlanský Martin STO Letanovce C 29 3 3
70 Mušuta Roman STO Letanovce C 4 2 2
71 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce A 4 2 2
72 Špalda Matúš OŠK Betlanovce A 8 2 2
73 Krajňák Stanislav STO Odorín A 12 2 2
74 Hrušovský Matej ŠK Harichovce B 12 2 2
75 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 2 1 1
76 Fabišík Ľuboš ŠKST Spišské Vlachy B 4 1 1
77 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 4 1 1
78 Vronč Michal OTJ Jamník B 4 1 1
79 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV A 5 1 1
80 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV A 8 1 1
81 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce A 2 0 0
82 Šutáková Tamara OŠK Betlanovce A 2 0 0
83 Topoli Rudolf ŠK 1951 Domaňovce A 2 0 0
84 Kyseľ Peter Družstevník Hrišovce A 2 0 0
85 Ferenc Vladimír Družstevník Hrišovce A 4 0 0
86 Slamený Lukáš STO Letanovce C 4 0 0
87 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce A 4 0 0
88 Nemčíková Radoslava ŠKST Spišské Vlachy B 4 0 0
89 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce A 4 0 0
90 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník B 4 0 0
91 Repko Róbert ml. OTJ Jamník B 4 0 0
92 Dobranský Marek ŠK Harichovce B 4 0 0
93 Rerko Dušan ŠK Harichovce B 8 0 0
94 Kremnická Emma OŠK Betlanovce A 8 0 0
95 Čuj Štefan OTJ Jamník B 8 0 0
96 Franko Filip ŠK Muškát Lieskovany A 10 0 0
97 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce B 10 0 0
98 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce B 12 0 0
99 Kremnický Adam OŠK Betlanovce A 14 0 0
100 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany A 26 0 0