Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(18) do 50%(9) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Poľa Radoslav AŠK Mária Huta C 15 14 1 93.33
2 Guľa Peter AŠK Mária Huta C 14 13 1 92.86
3 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce A 9 8 1 88.89
4 Dzurov Peter Družstevník Hrišovce A 17 15 2 88.24
5 Dzurov Tomáš Družstevník Hrišovce A 15 13 2 86.67
6 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 17 14 3 82.35
7 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 11 9 2 81.82
8 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 16 13 3 81.25
9 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 15 12 3 80.00
10 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy B 14 11 3 78.57
11 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 17 13 4 76.47
12 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 9 6 3 66.67
13 Stopko Miroslav AŠK Mária Huta C 9 6 3 66.67
14 Búza Michal CVČ Raketa SNV A 17 11 6 64.71
15 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 17 11 6 64.71
16 Mrkvica Peter ml. OŠK Betlanovce A 16 10 6 62.50
17 Hodák Patrik OŠK Betlanovce A 16 10 6 62.50
18 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 15 9 6 60.00
19 Búza Oliver CVČ Raketa SNV A 14 8 6 57.14
20 Knizner Igor STO Odorín A 18 10 8 55.56
21 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 9 5 4 55.56
22 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta C 9 5 4 55.56
23 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 11 6 5 54.55
24 Gdovin Lukáš CVČ Raketa SNV A 15 8 7 53.33
25 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 15 8 7 53.33
26 Sedlačko Dávid STO Odorín A 17 9 8 52.94
27 Cuker Pavol Družstevník Hrišovce A 12 6 6 50.00
28 Brziak Ľuboš CVČ Raketa SNV A 10 5 5 50.00
29 Biskup Peter st. STO Letanovce C 13 6 7 46.15
30 Kyseľ Štefan Družstevník Hrišovce A 13 6 7 46.15
31 Vronč Ján OTJ Jamník B 11 5 6 45.45
32 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 18 8 10 44.44
33 Ondáš Ladislav Družstevník Hrišovce A 9 4 5 44.44
34 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 16 7 9 43.75
35 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 14 6 8 42.86
36 Bašti Igor AŠK Mária Huta C 17 7 10 41.18
37 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 17 7 10 41.18
38 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 15 6 9 40.00
39 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 10 4 6 40.00
40 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 18 7 11 38.89
41 Pavlanský Martin STO Letanovce C 11 4 7 36.36
42 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 14 5 9 35.71
43 Fajth Rastislav STO Odorín A 9 3 6 33.33
44 Buday Rastislav STO Odorín A 16 5 11 31.25
45 Gabriš Martin STO Letanovce C 17 5 12 29.41
46 Smik Marek OŠK Betlanovce A 15 4 11 26.67
47 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 16 4 12 25.00
48 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 17 4 13 23.53
49 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 13 3 10 23.08
50 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 15 3 12 20.00
51 Zentko Jakub OŠK Betlanovce A 18 3 15 16.67
Od 50%(9) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Zrost Rudolf CVČ Raketa SNV A 5 5 0 100.00
2 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta C 3 3 0 100.00
3 Jánošík Miroslav Družstevník Hrišovce A 3 3 0 100.00
4 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta C 2 2 0 100.00
5 Ferenc Vladimír Družstevník Hrišovce A 1 1 0 100.00
6 Mušuta Roman STO Letanovce C 1 1 0 100.00
7 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy B 6 4 2 66.67
8 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 8 5 3 62.50
9 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy B 5 3 2 60.00
10 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce B 2 1 1 50.00
11 Rerko Dušan ŠK Harichovce B 2 1 1 50.00
12 Martini Radúz CVČ Raketa SNV A 2 1 1 50.00
13 Biskup Peter ml. STO Letanovce C 2 1 1 50.00
14 Špalda Matúš OŠK Betlanovce A 2 1 1 50.00
15 Holotňák Ondrej OTJ Jamník B 7 3 4 42.86
16 Zombek Bohumír OŠK Arnutovce A 8 3 5 37.50
17 Milan Vladimír STO Letanovce C 6 2 4 33.33
18 Gabriš Pavol STO Letanovce C 5 1 4 20.00
19 Lipták Matúš STO Odorín A 7 1 6 14.29
20 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany A 6 0 6 0.00
21 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 5 0 5 0.00
22 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce B 3 0 3 0.00
23 Franko Filip ŠK Muškát Lieskovany A 3 0 3 0.00
24 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV A 3 0 3 0.00
25 Kremnický Adam OŠK Betlanovce A 3 0 3 0.00
26 Krajňák Stanislav STO Odorín A 3 0 3 0.00
27 Hrušovský Matej ŠK Harichovce B 3 0 3 0.00
28 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta C 3 0 3 0.00
29 Kyseľ Peter Družstevník Hrišovce A 2 0 2 0.00
30 Petruška Ondrej ŠK Harichovce B 2 0 2 0.00
31 Kremnická Emma OŠK Betlanovce A 2 0 2 0.00
32 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 2 0 2 0.00
33 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy B 2 0 2 0.00
34 Čuj Štefan OTJ Jamník B 2 0 2 0.00
35 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce A 1 0 1 0.00
36 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 1 0 1 0.00
37 Nemčíková Radoslava ŠKST Spišské Vlachy B 1 0 1 0.00
38 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce A 1 0 1 0.00
39 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník B 1 0 1 0.00
40 Fabišík Ľuboš ŠKST Spišské Vlachy B 1 0 1 0.00
41 Repko Róbert ml. OTJ Jamník B 1 0 1 0.00
42 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce A 1 0 1 0.00
43 Vronč Michal OTJ Jamník B 1 0 1 0.00
44 Dobranský Marek ŠK Harichovce B 1 0 1 0.00