Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(72) do 40%(28,8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Dzurov Peter Družstevník Hrišovce A 68 67 1 98.53
2 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 68 61 7 89.71
3 Stopko Miroslav AŠK Mária Huta C 34 29 5 85.29
4 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 60 51 9 85.00
5 Poľa Radoslav AŠK Mária Huta C 60 51 9 85.00
6 Guľa Peter AŠK Mária Huta C 55 46 9 83.64
7 Hodák Patrik OŠK Betlanovce A 64 52 12 81.25
8 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 36 28 8 77.78
9 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 65 48 17 73.85
10 Bašti Igor AŠK Mária Huta C 71 51 20 71.83
11 Dzurov Tomáš Družstevník Hrišovce A 60 43 17 71.67
12 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta C 36 25 11 69.44
13 Holotňák Ondrej OTJ Jamník B 29 20 9 68.97
14 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 60 41 19 68.33
15 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 68 46 22 67.65
16 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 64 43 21 67.19
17 Gdovin Lukáš CVČ Raketa SNV A 69 45 24 65.22
18 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 72 46 26 63.89
19 Sedlačko Dávid STO Odorín A 68 43 25 63.24
20 Búza Michal CVČ Raketa SNV A 67 42 25 62.69
21 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 40 25 15 62.50
22 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 36 22 14 61.11
23 Brziak Ľuboš CVČ Raketa SNV A 48 29 19 60.42
24 Mrkvica Peter ml. OŠK Betlanovce A 64 38 26 59.38
25 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 68 40 28 58.82
26 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 64 37 27 57.81
27 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy B 56 32 24 57.14
28 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 72 40 32 55.56
29 Biskup Peter st. STO Letanovce C 38 21 17 55.26
30 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 42 22 20 52.38
31 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 65 34 31 52.31
32 Knizner Igor STO Odorín A 72 36 36 50.00
33 Ondáš Ladislav Družstevník Hrišovce A 35 17 18 48.57
34 Búza Oliver CVČ Raketa SNV A 54 26 28 48.15
35 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 46 22 24 47.83
36 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 60 27 33 45.00
37 Fajth Rastislav STO Odorín A 38 16 22 42.11
38 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 60 25 35 41.67
39 Kyseľ Štefan Družstevník Hrišovce A 59 21 38 35.59
40 Vronč Ján OTJ Jamník B 48 17 31 35.42
41 Cuker Pavol Družstevník Hrišovce A 48 16 32 33.33
42 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 56 18 38 32.14
43 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce A 35 11 24 31.43
44 Zombek Bohumír OŠK Arnutovce A 32 10 22 31.25
45 Gabriš Martin STO Letanovce C 64 19 45 29.69
46 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 42 11 31 26.19
47 Milan Vladimír STO Letanovce C 62 16 46 25.81
48 Buday Rastislav STO Odorín A 68 17 51 25.00
49 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 56 11 45 19.64
50 Smik Marek OŠK Betlanovce A 57 11 46 19.30
51 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 72 13 59 18.06
52 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 32 5 27 15.63
53 Zentko Jakub OŠK Betlanovce A 71 11 60 15.49
54 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 55 6 49 10.91
55 Pavlanský Martin STO Letanovce C 29 3 26 10.34
Od 40%(28,8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta C 12 11 1 91.67
2 Biskup Peter ml. STO Letanovce C 4 3 1 75.00
3 Gabriš Pavol STO Letanovce C 26 19 7 73.08
4 Zrost Rudolf CVČ Raketa SNV A 18 13 5 72.22
5 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta C 10 7 3 70.00
6 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy B 8 4 4 50.00
7 Mušuta Roman STO Letanovce C 4 2 2 50.00
8 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce A 4 2 2 50.00
9 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 2 1 1 50.00
10 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy B 20 9 11 45.00
11 Martini Radúz CVČ Raketa SNV A 7 3 4 42.86
12 Petruška Ondrej ŠK Harichovce B 8 3 5 37.50
13 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta C 8 3 5 37.50
14 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy B 23 8 15 34.78
15 Jánošík Miroslav Družstevník Hrišovce A 12 4 8 33.33
16 Špalda Matúš OŠK Betlanovce A 8 2 6 25.00
17 Fabišík Ľuboš ŠKST Spišské Vlachy B 4 1 3 25.00
18 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 4 1 3 25.00
19 Vronč Michal OTJ Jamník B 4 1 3 25.00
20 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV A 5 1 4 20.00
21 Krajňák Stanislav STO Odorín A 12 2 10 16.67
22 Hrušovský Matej ŠK Harichovce B 12 2 10 16.67
23 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 22 3 19 13.64
24 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV A 8 1 7 12.50
25 Lipták Matúš STO Odorín A 25 3 22 12.00
26 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany A 26 0 26 0.00
27 Kremnický Adam OŠK Betlanovce A 14 0 14 0.00
28 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce B 12 0 12 0.00
29 Franko Filip ŠK Muškát Lieskovany A 10 0 10 0.00
30 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce B 10 0 10 0.00
31 Rerko Dušan ŠK Harichovce B 8 0 8 0.00
32 Kremnická Emma OŠK Betlanovce A 8 0 8 0.00
33 Čuj Štefan OTJ Jamník B 8 0 8 0.00
34 Ferenc Vladimír Družstevník Hrišovce A 4 0 4 0.00
35 Slamený Lukáš STO Letanovce C 4 0 4 0.00
36 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce A 4 0 4 0.00
37 Nemčíková Radoslava ŠKST Spišské Vlachy B 4 0 4 0.00
38 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce A 4 0 4 0.00
39 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník B 4 0 4 0.00
40 Repko Róbert ml. OTJ Jamník B 4 0 4 0.00
41 Dobranský Marek ŠK Harichovce B 4 0 4 0.00
42 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce A 2 0 2 0.00
43 Šutáková Tamara OŠK Betlanovce A 2 0 2 0.00
44 Topoli Rudolf ŠK 1951 Domaňovce A 2 0 2 0.00
45 Kyseľ Peter Družstevník Hrišovce A 2 0 2 0.00