Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
22 . kolo
835 19.01.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
7 : 11 Web zápis
K.Giľák
     
836 18.01.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce C
12 : 6 Web zápis
J.Lukáč
     
837 19.01.2020
Ne 10:00
STO Odorín A
Družstevník Hrišovce A
9 : 9 Web zápis
I.Knizner
     
838 17.01.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Harichovce B
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
839 19.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OŠK Betlanovce A
15 : 3 Web zápis
R.Hric
     
840 17.01.2020
Pi 18:00
OTJ Jamník B
ŠK Muškát Lieskovany A
7 : 11 Web zápis
M.Grzyb
   
20 . kolo
823 29.03.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené    
824 28.03.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STO Odorín A
Odložené    
825 27.03.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Letanovce C
Odložené    
826 29.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
Družstevník Hrišovce A
Odložené    
827 27.03.2020
Pi 18:00
OTJ Jamník B
ŠK Harichovce B
Odložené    
828 29.03.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
Odložené    
19 . kolo
817 22.03.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
CVČ Raketa SNV A
Odložené    
818 20.03.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené    
819 21.03.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OTJ Jamník B
Odložené    
820 22.03.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené    
821 21.03.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
AŠK Mária Huta C
Odložené    
822 21.03.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
Odložené    
18 . kolo
811 15.03.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
STO Odorín A
Odložené    
812 13.03.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené    
813 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OŠK Arnutovce A
Odložené    
814 13.03.2020
Pi 18:00
OTJ Jamník B
STO Letanovce C
Odložené    
815 15.03.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Družstevník Hrišovce A
Odložené    
816 15.03.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
Odložené    
17 . kolo
805 06.03.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Web zápis
J.Lízanec
     
806 07.03.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Betlanovce A
10 : 8 Web zápis
P.Dzurov
     
807 08.03.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany A
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
     
808 07.03.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
OTJ Jamník B
18 : 0 Web zápis
V.Medery
     
809 07.03.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
8 : 10 Web zápis
J.Lukáč
     
810 08.03.2020
Ne 10:00
STO Odorín A
AŠK Mária Huta C
4 : 14 Web zápis
I.Knizner
     
16 . kolo
799 23.02.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Web zápis
O.Búza
     
800 23.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
STO Odorín A
10 : 8 Web zápis
R.Hric
     
801 21.02.2020
Pi 18:00
OTJ Jamník B
ŠK 1951 Domaňovce A
3 : 15 Web zápis
M.Grzyb
   
802 22.02.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
4 : 14 Web zápis
V.Medery
     
803 23.02.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Letanovce C
9 : 9 Web zápis
P.Zentko
   
804 21.02.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Web zápis
J.Lízanec
     
15 . kolo
793 15.02.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
CVČ Raketa SNV A
10 : 8 Web zápis
P.Dzurov
     
794 15.02.2020
So 18:00
STO Letanovce C
ŠK Harichovce B
11 : 7 Web zápis
M.Gábriš
     
795 15.02.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
12 : 6 Web zápis
V.Medery
     
796 15.02.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
16 : 2 Web zápis
J.Lukáč
     
797 16.02.2020
Ne 10:00
STO Odorín A
OTJ Jamník B
15 : 3 Web zápis
R.Fajth
     
798 14.02.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠKST Spišské Vlachy B
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
14 . kolo
787 09.02.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
ŠKST Spišské Vlachy B
10 : 8 Web zápis
O.Búza
     
788 06.02.2020
Št 18:00
OTJ Jamník B
AŠK Mária Huta C
1 : 17 Web zápis
M.Grzyb
   
789 09.02.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
E.Krotký
   
790 09.02.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Web zápis
P.Zentko
   
791 08.02.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
5 : 13 Web zápis
V.Medery
     
792 08.02.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
P.Dzurov
     
13 . kolo
781 02.02.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
CVČ Raketa SNV A
3 : 15 Web zápis
M.Gábriš
     
782 01.02.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
Družstevník Hrišovce A
8 : 10 Web zápis
V.Medery
     
783 01.02.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Harichovce B
15 : 3 Web zápis
J.Lukáč
     
784 02.02.2020
Ne 10:00
STO Odorín A
OŠK Betlanovce A
9 : 9 Web zápis
I.Knizner
     
785 31.01.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Muškát Lieskovany A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
786 02.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
R.Hric
     
12 . kolo
775 26.01.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
OTJ Jamník B
16 : 2 Web zápis
K.Giľák
     
776 26.01.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠKST Spišské Vlachy B
7 : 11 Web zápis
E.Krotký
   
777 26.01.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
AŠK Mária Huta C
4 : 14 Web zápis
P.Zentko
   
778 24.01.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
     
779 25.01.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Web zápis
P.Dzurov
     
780 25.01.2020
So 17:00
OŠK Arnutovce A
STO Letanovce C
16 : 2 Web zápis
V.Medery
     
11 . kolo
769 22.12.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
13 : 5 Web zápis
O.Búza
     
770 22.12.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK 1951 Domaňovce A
4 : 14 Web zápis
M.Gábriš
     
771 21.12.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
P.Dzurov
     
772 20.12.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
AŠK Mária Huta C
2 : 16 Web zápis
J.Lízanec
     
773 22.12.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
5 : 13 Web zápis
P.Zentko
   
774 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OTJ Jamník B
14 : 4 Web zápis
E.Krotký
   
10 . kolo
763 15.12.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Muškát Lieskovany A
11 : 7 Web zápis
O.Búza
     
764 13.12.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
OŠK Betlanovce A
7 : 11 Web zápis
M.Grzyb
     
765 15.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Harichovce B
12 : 6 Web zápis
R.Hric
     
766 13.12.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
Družstevník Hrišovce A
13 : 5 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
767 15.12.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
STO Letanovce C
14 : 4 Web zápis
I.Knizner
     
768 14.12.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
11 : 7 Web zápis
J.Lukáč
     
9 . kolo
757 07.12.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
CVČ Raketa SNV A
11 : 7 Web zápis
J.Lukáč
     
758 08.12.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
6 : 12 Web zápis
I.Knizner
     
759 08.12.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
AŠK Mária Huta C
8 : 10 Web zápis
M.Gábriš
     
760 07.12.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
10 : 8 Web zápis
P.Dzurov
   
761 12.12.2019
Št 18:00
ŠK Harichovce B
OTJ Jamník B
16 : 2 Web zápis
J.Lízanec
     
762 08.12.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
9 : 9 Web zápis
P.Zentko
   
8 . kolo
751 01.12.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Betlanovce A
14 : 4 Web zápis
O.Búza
     
752 01.12.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK Harichovce B
5 : 13 Web zápis
E.Krotký
   
753 29.11.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
Družstevník Hrišovce A
5 : 13 Web zápis
M.Grzyb
     
754 01.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
STO Letanovce C
16 : 2 Web zápis
R.Hric
     
755 29.11.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
OŠK Arnutovce A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
756 01.12.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK 1951 Domaňovce A
2 : 16 Web zápis
I.Knizner
     
7 . kolo
745 24.11.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Web zápis
I.Knizner
     
746 23.11.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
AŠK Mária Huta C
7 : 11 Web zápis
J.Lukáč
     
747 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Web zápis
R.Hric
     
748 24.11.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
OTJ Jamník B
10 : 8 Web zápis
M.Gábriš
     
749 24.11.2019
Ne 10:00
Družstevník Hrišovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
12 : 6 Web zápis
P.Dzurov
     
750 22.11.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Betlanovce A
15 : 3 Web zápis
J.Lízanec
     
6 . kolo
739 17.11.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Harichovce B
12 : 6 Web zápis
O.Búza
     
740 17.11.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Web zápis
P.Zentko
   
741 17.11.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce C
12 : 6 Web zápis
E.Krotký
   
742 15.11.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
OŠK Arnutovce A
6 : 12 Web zápis
M.Grzyb
     
743 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK 1951 Domaňovce A
12 : 6 Web zápis
R.Hric
     
744 15.11.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Odorín A
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
5 . kolo
733 08.11.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
CVČ Raketa SNV A
13 : 5 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
734 10.11.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠKST Spišské Vlachy B
2 : 16 Web zápis
I.Knizner
     
735 09.11.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OTJ Jamník B
14 : 4 Web zápis
J.Lukáč
     
736 10.11.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
13 : 5 Web zápis
E.Krotký
   
737 10.11.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Betlanovce A
10 : 8 Web zápis
M.Gábriš
     
738 08.11.2019
Pi 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Harichovce B
13 : 5 Web zápis
P.Dzurov
   
4 . kolo
727 27.10.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Web zápis
O.Búza
     
728 25.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
J.Lízanec
     
729 27.10.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Web zápis
P.Zentko
   
730 27.10.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK 1951 Domaňovce A
13 : 5 Web zápis
E.Krotký
   
731 25.10.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
M.Grzyb
     
732 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
AŠK Mária Huta C
9 : 9 Web zápis
R.Hric
     
3 . kolo
721 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
CVČ Raketa SNV A
8 : 10 Web zápis
R.Hric
     
722 18.10.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
OTJ Jamník B
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
723 20.10.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
9 : 9 Web zápis
I.Knizner
     
724 19.10.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Betlanovce A
10 : 8 Web zápis
J.Lukáč
     
725 18.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Arnutovce A
13 : 5 Web zápis
J.Lízanec
     
726 20.10.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
Družstevník Hrišovce A
1 : 17 Web zápis
M.Gábriš
     
2 . kolo
715 13.10.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
STO Letanovce C
16 : 2 Web zápis
O.Búza
   
716 12.10.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Arnutovce A
12 : 6 Web zápis
P.Dzurov
     
717 11.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Web zápis
J.Lízanec
     
718 13.10.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Odorín A
12 : 6 Web zápis
P.Zentko
   
719 13.10.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
AŠK Mária Huta C
1 : 17 Web zápis
E.Krotký
   
720 11.10.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
ŠKST Spišské Vlachy B
8 : 10 Web zápis
M.Grzyb
     
1 . kolo
709 04.10.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
CVČ Raketa SNV A
3 : 15 Web zápis
M.Grzyb
     
710 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Muškát Lieskovany A
13 : 5 Web zápis
R.Hric
     
711 04.10.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
OŠK Betlanovce A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
712 06.10.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK Harichovce B
7 : 11 Web zápis
I.Knizner
     
713 05.10.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Web zápis
J.Lukáč
     
714 06.10.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Arnutovce A
6 : 12 Web zápis
M.Gábriš