Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
709 04.10.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
CVČ Raketa SNV A
3 : 15 Schválené  
710 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Muškát Lieskovany A
13 : 5 Schválené  
711 04.10.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
OŠK Betlanovce A
15 : 3 Schválené  
712 06.10.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK Harichovce B
7 : 11 Schválené  
713 05.10.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Schválené  
714 06.10.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Arnutovce A
6 : 12 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
715 13.10.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
STO Letanovce C
16 : 2 Schválené  
716 12.10.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Arnutovce A
12 : 6 Schválené  
717 11.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Schválené  
718 13.10.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Odorín A
12 : 6 Schválené  
719 13.10.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
AŠK Mária Huta C
1 : 17 Schválené  
720 11.10.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
ŠKST Spišské Vlachy B
8 : 10 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
721 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
CVČ Raketa SNV A
8 : 10 Schválené  
722 18.10.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
OTJ Jamník B
16 : 2 Schválené  
723 20.10.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
9 : 9 Schválené  
724 19.10.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Betlanovce A
10 : 8 Schválené  
725 18.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Arnutovce A
13 : 5 Schválené  
726 20.10.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
Družstevník Hrišovce A
1 : 17 Schválené  
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
727 27.10.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Schválené  
728 25.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Letanovce C
13 : 5 Schválené  
729 27.10.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Schválené  
730 27.10.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK 1951 Domaňovce A
13 : 5 Schválené  
731 25.10.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
STO Odorín A
9 : 9 Schválené  
732 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
AŠK Mária Huta C
9 : 9 Schválené  
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
733 08.11.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
CVČ Raketa SNV A
13 : 5 Schválené  
734 10.11.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠKST Spišské Vlachy B
2 : 16 Schválené  
735 09.11.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OTJ Jamník B
14 : 4 Schválené  
736 10.11.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
13 : 5 Schválené  
737 10.11.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Betlanovce A
10 : 8 Schválené  
738 08.11.2019
Pi 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Harichovce B
13 : 5 Schválené  
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
739 17.11.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Harichovce B
12 : 6 Schválené  
740 17.11.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Družstevník Hrišovce A
7 : 11 Schválené  
741 17.11.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce C
12 : 6 Schválené  
742 15.11.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
OŠK Arnutovce A
6 : 12 Schválené  
743 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK 1951 Domaňovce A
12 : 6 Schválené  
744 15.11.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Odorín A
16 : 2 Schválené  
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
745 24.11.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Schválené  
746 23.11.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
AŠK Mária Huta C
7 : 11 Schválené  
747 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OŠK Arnutovce A
10 : 8 Schválené  
748 24.11.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
OTJ Jamník B
10 : 8 Schválené  
749 24.11.2019
Ne 10:00
Družstevník Hrišovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
12 : 6 Schválené  
750 22.11.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Betlanovce A
15 : 3 Schválené  
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
751 01.12.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Betlanovce A
14 : 4 Schválené  
752 01.12.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK Harichovce B
5 : 13 Schválené  
753 29.11.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
Družstevník Hrišovce A
5 : 13 Schválené  
754 01.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
STO Letanovce C
16 : 2 Schválené  
755 29.11.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
OŠK Arnutovce A
11 : 7 Schválené  
756 01.12.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
ŠK 1951 Domaňovce A
2 : 16 Schválené  
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
757 07.12.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
CVČ Raketa SNV A
11 : 7 Schválené  
758 08.12.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
6 : 12 Schválené  
759 08.12.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
AŠK Mária Huta C
8 : 10 Schválené  
760 07.12.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
10 : 8 Schválené  
761 12.12.2019
št 18:00
ŠK Harichovce B
OTJ Jamník B
16 : 2 Schválené  
762 08.12.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
9 : 9 Schválené  
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
763 15.12.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Muškát Lieskovany A
11 : 7 Schválené  
764 13.12.2019
Pi 18:00
OTJ Jamník B
OŠK Betlanovce A
7 : 11 Schválené  
765 15.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Harichovce B
12 : 6 Schválené  
766 13.12.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
Družstevník Hrišovce A
13 : 5 Schválené  
767 15.12.2019
Ne 10:00
STO Odorín A
STO Letanovce C
14 : 4 Schválené  
768 14.12.2019
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
11 : 7 Schválené  
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
769 22.12.2019
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
13 : 5 Schválené  
770 22.12.2019
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK 1951 Domaňovce A
4 : 14 Schválené  
771 21.12.2019
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Odorín A
11 : 7 Schválené  
772 20.12.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
AŠK Mária Huta C
2 : 16 Schválené  
773 22.12.2019
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
5 : 13 Schválené  
774 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OTJ Jamník B
14 : 4 Schválené  
12 . kolo - 04. týždeň roku 2020
775 26.01.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
OTJ Jamník B
16 : 2 Schválené  
776 26.01.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠKST Spišské Vlachy B
7 : 11 Schválené  
777 26.01.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
AŠK Mária Huta C
4 : 14 Schválené  
778 24.01.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Odorín A
11 : 7 Schválené  
779 25.01.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Schválené  
780 25.01.2020
So 17:00
OŠK Arnutovce A
STO Letanovce C
16 : 2 Schválené  
13 . kolo - 05. týždeň roku 2020
781 02.02.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
CVČ Raketa SNV A
3 : 15 Schválené  
782 01.02.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
Družstevník Hrišovce A
8 : 10 Schválené  
783 01.02.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Harichovce B
15 : 3 Schválené  
784 02.02.2020
Ne 10:00
STO Odorín A
OŠK Betlanovce A
9 : 9 Schválené  
785 31.01.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Muškát Lieskovany A
15 : 3 Schválené  
786 02.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OTJ Jamník B
12 : 6 Schválené  
14 . kolo - 06. týždeň roku 2020
787 09.02.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
ŠKST Spišské Vlachy B
10 : 8 Schválené  
788 06.02.2020
št 18:00
OTJ Jamník B
AŠK Mária Huta C
1 : 17 Schválené  
789 09.02.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Odorín A
9 : 9 Schválené  
790 09.02.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Schválené  
791 08.02.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
5 : 13 Schválené  
792 08.02.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Letanovce C
13 : 5 Schválené  
15 . kolo - 07. týždeň roku 2020
793 15.02.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
CVČ Raketa SNV A
10 : 8 Schválené  
794 15.02.2020
So 18:00
STO Letanovce C
ŠK Harichovce B
11 : 7 Schválené  
795 15.02.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
12 : 6 Schválené  
796 15.02.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
16 : 2 Schválené  
797 16.02.2020
Ne 10:00
STO Odorín A
OTJ Jamník B
15 : 3 Schválené  
798 14.02.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠKST Spišské Vlachy B
11 : 7 Schválené  
16 . kolo - 08. týždeň roku 2020
799 23.02.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Schválené  
800 23.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
STO Odorín A
10 : 8 Schválené  
801 21.02.2020
Pi 18:00
OTJ Jamník B
ŠK 1951 Domaňovce A
3 : 15 Schválené  
802 22.02.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
4 : 14 Schválené  
803 23.02.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Letanovce C
9 : 9 Schválené  
804 21.02.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Schválené  
17 . kolo - 10. týždeň roku 2020
805 06.03.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Schválené  
806 07.03.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Betlanovce A
10 : 8 Schválené  
807 08.03.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany A
13 : 5 Schválené  
808 07.03.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
OTJ Jamník B
18 : 0 Schválené  
809 07.03.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
8 : 10 Schválené  
810 08.03.2020
Ne 10:00
STO Odorín A
AŠK Mária Huta C
4 : 14 Schválené  
18 . kolo - 11. týždeň roku 2020
811 15.03.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
STO Odorín A
Zrušené
812 13.03.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené
813 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OŠK Arnutovce A
Zrušené
814 13.03.2020
Pi 18:00
OTJ Jamník B
STO Letanovce C
Zrušené
815 15.03.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
816 15.03.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
Zrušené
19 . kolo - 12. týždeň roku 2020
817 22.03.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené
818 20.03.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
Zrušené
819 21.03.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OTJ Jamník B
Zrušené
820 22.03.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠKST Spišské Vlachy B
Zrušené
821 21.03.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
AŠK Mária Huta C
Zrušené
822 21.03.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
Zrušené
20 . kolo - 13. týždeň roku 2020
823 29.03.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené
824 28.03.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STO Odorín A
Zrušené
825 27.03.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
STO Letanovce C
Zrušené
826 29.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
827 27.03.2020
Pi 18:00
OTJ Jamník B
ŠK Harichovce B
Zrušené
828 29.03.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
Zrušené
21 . kolo - 14. týždeň roku 2020
829 05.04.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené
830 05.04.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
OTJ Jamník B
Zrušené
831 03.04.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
Zrušené
832 04.04.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
AŠK Mária Huta C
Zrušené
833 05.04.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Odorín A
Zrušené
834 04.04.2020
So 18:00
OŠK Arnutovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené
22 . kolo - 03. týždeň roku 2020
835 19.01.2020
Ne 10:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
7 : 11 Schválené  
836 18.01.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce C
12 : 6 Schválené  
837 19.01.2020
Ne 10:00
STO Odorín A
Družstevník Hrišovce A
9 : 9 Schválené  
838 17.01.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta C
ŠK Harichovce B
17 : 1 Schválené  
839 19.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
OŠK Betlanovce A
15 : 3 Schválené  
840 17.01.2020
Pi 18:00
OTJ Jamník B
ŠK Muškát Lieskovany A
7 : 11 Schválené