Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2019/2020

Zoznam zadávateľov výsledkov súťaže.

Por. Zadávateľ email Mužstvá
1 Búza Oliver  buzaoliver@gmail.com CVČ Raketa SNV A
2 Černický Márian  marian13cernicky@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany A
3 Ing. Chovanec Peter  chovanec.znalec@gmail.com ŠKST Spišské Vlachy B
4 Čuj Štefan  solid@solid.eu OTJ Jamník B
5 Dzurov Peter  peter.dzurov@gmail.com Družstevník Hrišovce A
6 Fajth Rastislav  fajthr@gmail.com STO Odorín A
7 Gábriš Milan  miga@neunet.sk STO Letanovce C
8 Giľák Klaudio  klaudio840@gmail.com CVČ Raketa SNV A
9 Grzyb Marián  boletus@centrum.sk OTJ Jamník B
10 Gurčík Anton  antongurcik@centrum.sk ŠKST Spišské Vlachy B
11 Ing. Hric Rastislav  rasto36@gmail.com ŠKST Spišské Vlachy B
12 Ing. Jánoš Rudolf  rudojanos@gmail.com ŠKST Spišské Vlachy B
13 Kapusta Ján  jankap61@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany A
14 Knizner Igor  igor.knizner@gmail.com STO Odorín A
15 Krajňák Stanislav  stano.krajnak8@gmail.com STO Odorín A
16 Krotký Emil  emilkrotky@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany A
17 Lízanec Jozef  jozef.lizanec@azet.sk ŠK Harichovce B
18 Lukáč Ján st.  lukacj66@gmail.com ŠK 1951 Domaňovce A
19 Macala Marek  mako1senior@azet.sk OŠK Arnutovce A
20 Marcinko Ľuboš  lubos.marcinko@zoznam.sk AŠK Mária Huta C
21 Medery Vincent  medery@post.sk OŠK Arnutovce A
22 Ondáš Ladislav  laco.ondas@gmail.com Družstevník Hrišovce A
23 Pavľanský Martin  martin.pavlansky@post.sk STO Letanovce C
24 Roch Matej  matej24.roch@gmail.com ŠK 1951 Domaňovce A
25 Suranovský Stanislav  ssuranovsky@azet.sk OŠK Arnutovce A
26 Tokarčík Jozef  jozef.tokarcik@gmail.com OTJ Jamník B, OŠK Arnutovce A, OŠK Betlanovce A, ŠK Harichovce B, ŠKST Spišské Vlachy B, ŠK Muškát Lieskovany A, ŠK 1951 Domaňovce A, CVČ Raketa SNV A, STO Odorín A, Družstevník Hrišovce A, AŠK Mária Huta C, STO Letanovce C
27 Zentko Peter  zepeter@centrum.sk OŠK Betlanovce A