Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš 2019/2020

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
708 21.03.2020 14:58 ŠKST Spišské Vlachy D
FK Olcnava A
8 : 10 Web zápis
A.Gurčík
7L
707 21.03.2020 14:58 ŠK Muškát Lieskovany B
STŠK Obec Hrabušice B
7 : 11 Web zápis
J.Kapusta
7L
706 21.03.2020 14:58 MŠK STO Krompachy C
Schöní SNV A
0 : 18 Web zápis
E.Ivančák
7L
705 21.03.2020 14:58 MŠK STO Krompachy D
OTJ Jamník C
1 : 17 Web zápis
E.Ivančák
7L
704 21.03.2020 14:58 CVČ Raketa SNV C
STK Vojkovce A
9 : 9 Web zápis
O.Búza
7L
683 21.03.2020 14:58 MŠK STO Krompachy C
ŠK Muškát Lieskovany B
1 : 17 Web zápis
E.Ivančák
7L
682 21.03.2020 14:57 MŠK STO Krompachy D
ŠKST Spišské Vlachy D
5 : 13 Web zápis
E.Ivančák
7L
681 21.03.2020 14:57 STK Vojkovce A
FK Olcnava A
6 : 12 Web zápis
M.Lokšinský
7L
680 21.03.2020 14:57 OTJ Jamník C
STŠK Obec Hrabušice B
7 : 11 Web zápis
M.Grzyb
7L
679 21.03.2020 14:57 Schöní SNV A
CVČ Raketa SNV C
8 : 10 Web zápis
M.Ferenc
7L
678 21.03.2020 14:57 Schöní SNV A
OTJ Jamník C
16 : 2 Web zápis
M.Ferenc
7L
677 21.03.2020 14:57 STŠK Obec Hrabušice B
STK Vojkovce A
14 : 4 Web zápis
P.Popadič
7L
676 21.03.2020 14:57 FK Olcnava A
MŠK STO Krompachy D
13 : 5 Web zápis
M.Sakmár
7L
675 21.03.2020 14:57 ŠKST Spišské Vlachy D
MŠK STO Krompachy C
9 : 9 Web zápis
A.Gurčík
7L
674 21.03.2020 14:57 CVČ Raketa SNV C
ŠK Muškát Lieskovany B
11 : 7 Web zápis
K.Giľák
7L
673 21.03.2020 14:57 ŠK Muškát Lieskovany B
ŠKST Spišské Vlachy D
9 : 9 Web zápis
J.Kapusta
7L
672 21.03.2020 14:57 MŠK STO Krompachy C
FK Olcnava A
7 : 11 Web zápis
E.Ivančák
7L
671 21.03.2020 14:56 MŠK STO Krompachy D
STŠK Obec Hrabušice B
0 : 18 Web zápis
E.Ivančák
7L
670 21.03.2020 14:56 STK Vojkovce A
Schöní SNV A
10 : 8 Web zápis
M.Lokšinský
7L
669 21.03.2020 14:56 OTJ Jamník C
CVČ Raketa SNV C
3 : 15 Web zápis
M.Grzyb
7L
668 21.03.2020 14:56 OTJ Jamník C
STK Vojkovce A
1 : 17 Web zápis
M.Grzyb
7L
667 21.03.2020 14:56 Schöní SNV A
MŠK STO Krompachy D
14 : 4 Web zápis
M.Ferenc
7L
666 21.03.2020 14:56 STŠK Obec Hrabušice B
MŠK STO Krompachy C
14 : 4 Web zápis
P.Popadič
7L
665 21.03.2020 14:56 FK Olcnava A
ŠK Muškát Lieskovany B
12 : 6 Web zápis
M.Sakmár
7L
664 21.03.2020 14:56 CVČ Raketa SNV C
ŠKST Spišské Vlachy D
11 : 7 Web zápis
K.Giľák
7L
528 21.03.2020 14:55 STO Letanovce D
STK Bijacovce A
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
6L
527 21.03.2020 14:55 STO Odorín B
MŠK STO Krompachy B
16 : 2 Web zápis
R.Fajth
6L
526 21.03.2020 14:55 ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
J.Lízanec
6L
525 21.03.2020 14:55 ŠKST Spišské Vlachy C
OŠK Arnutovce B
16 : 2 Web zápis
A.Gurčík
6L
524 21.03.2020 14:55 ŠK 1951 Domaňovce B
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Web zápis
J.Lukáč
6L
523 21.03.2020 14:55 CVČ Raketa SNV B
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Web zápis
K.Giľák
6L
498 21.03.2020 14:55 OŠK Arnutovce B
ŠK Harichovce C
9 : 9 Web zápis
S.Suranovský
6L
497 21.03.2020 14:55 ŠK 1951 Domaňovce B
STO Odorín B
10 : 8 Web zápis
J.Lukáč
6L
496 21.03.2020 14:55 ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Letanovce D
13 : 5 Web zápis
V.Klein
6L
495 21.03.2020 14:55 TJ Baník Mlynky B
STK Bijacovce A
11 : 7 Web zápis
J.Černický
6L
494 21.03.2020 14:55 ŠKST Spišské Vlachy C
MŠK STO Krompachy B
14 : 4 Web zápis
A.Gurčík
6L
493 21.03.2020 14:55 AŠK Mária Huta D
CVČ Raketa SNV B
5 : 13 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
492 21.03.2020 14:54 AŠK Mária Huta D
ŠKST Spišské Vlachy C
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
491 21.03.2020 14:54 MŠK STO Krompachy B
TJ Baník Mlynky B
3 : 15 Web zápis
E.Ivančák
6L
490 21.03.2020 14:54 STK Bijacovce A
ŠK Lesov Mesta SNV A
9 : 9 Web zápis
O.Ruman
6L
489 21.03.2020 14:54 STO Letanovce D
ŠK 1951 Domaňovce B
9 : 9 Web zápis
M.Gábriš
6L
488 21.03.2020 14:54 OŠK Arnutovce B
STO Odorín B
10 : 8 Web zápis
S.Suranovský
6L
487 21.03.2020 14:54 CVČ Raketa SNV B
ŠK Harichovce C
18 : 0 Web zápis
K.Giľák
6L
486 21.03.2020 14:54 ŠK Harichovce C
STO Odorín B
7 : 11 Web zápis
J.Lízanec
6L
485 21.03.2020 14:54 OŠK Arnutovce B
STO Letanovce D
11 : 7 Web zápis
S.Suranovský
6L
484 21.03.2020 14:54 ŠK 1951 Domaňovce B
STK Bijacovce A
8 : 10 Web zápis
J.Lukáč
6L
483 21.03.2020 14:54 ŠK Lesov Mesta SNV A
MŠK STO Krompachy B
18 : 0 Web zápis
V.Klein
6L
482 21.03.2020 14:53 TJ Baník Mlynky B
AŠK Mária Huta D
14 : 4 Web zápis
J.Černický
6L
481 21.03.2020 14:53 ŠKST Spišské Vlachy C
CVČ Raketa SNV B
9 : 9 Web zápis
A.Gurčík
6L
480 21.03.2020 14:53 ŠKST Spišské Vlachy C
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Web zápis
A.Gurčík
6L
479 21.03.2020 14:53 AŠK Mária Huta D
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
478 21.03.2020 14:53 MŠK STO Krompachy B
ŠK 1951 Domaňovce B
7 : 11 Web zápis
E.Ivančák
6L
477 21.03.2020 14:53 OŠK Arnutovce B
STK Bijacovce A
16 : 2 Web zápis
S.Suranovský
6L
476 21.03.2020 14:53 STO Letanovce D
ŠK Harichovce C
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
6L
475 21.03.2020 14:53 CVČ Raketa SNV B
STO Odorín B
13 : 5 Web zápis
K.Giľák
6L
474 21.03.2020 14:53 STO Odorín B
STO Letanovce D
9 : 9 Web zápis
S.Krajňák
6L
473 21.03.2020 14:53 ŠK Harichovce C
STK Bijacovce A
10 : 8 Web zápis
J.Lízanec
6L
472 21.03.2020 14:52 OŠK Arnutovce B
MŠK STO Krompachy B
16 : 2 Web zápis
S.Suranovský
6L
471 21.03.2020 14:52 ŠK 1951 Domaňovce B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
J.Lukáč
6L
470 21.03.2020 14:52 ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠKST Spišské Vlachy C
10 : 8 Web zápis
V.Klein
6L
469 21.03.2020 14:52 TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV B
12 : 6 Web zápis
J.Černický
6L
468 21.03.2020 14:52 TJ Baník Mlynky B
ŠK Lesov Mesta SNV A
13 : 5 Web zápis
J.Černický
6L
467 21.03.2020 14:52 ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce B
14 : 4 Web zápis
A.Gurčík
6L
466 21.03.2020 14:52 OŠK Arnutovce B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
S.Suranovský
6L
465 21.03.2020 14:52 MŠK STO Krompachy B
ŠK Harichovce C
0 : 18 Web zápis
E.Ivančák
6L
464 21.03.2020 14:52 STK Bijacovce A
STO Odorín B
9 : 9 Web zápis
O.Ruman
6L
463 21.03.2020 14:52 CVČ Raketa SNV B
STO Letanovce D
13 : 5 Web zápis
K.Giľák
6L
840 21.03.2020 14:51 OTJ Jamník B
ŠK Muškát Lieskovany A
7 : 11 Web zápis
M.Grzyb
5L
839 21.03.2020 14:51 ŠKST Spišské Vlachy B
OŠK Betlanovce A
15 : 3 Web zápis
R.Hric
5L
838 21.03.2020 14:51 AŠK Mária Huta C
ŠK Harichovce B
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
5L
837 21.03.2020 14:51 STO Odorín A
Družstevník Hrišovce A
9 : 9 Web zápis
I.Knizner
5L
836 21.03.2020 14:51 ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce C
12 : 6 Web zápis
J.Lukáč
5L
835 21.03.2020 14:51 CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
7 : 11 Web zápis
K.Giľák
5L
810 21.03.2020 14:51 STO Odorín A
AŠK Mária Huta C
4 : 14 Web zápis
I.Knizner
5L
809 21.03.2020 14:50 ŠK 1951 Domaňovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
8 : 10 Web zápis
J.Lukáč
5L
808 21.03.2020 14:50 OŠK Arnutovce A
OTJ Jamník B
18 : 0 Web zápis
V.Medery
5L
807 21.03.2020 14:50 STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany A
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
5L
806 21.03.2020 14:50 Družstevník Hrišovce A
OŠK Betlanovce A
10 : 8 Web zápis
P.Dzurov
5L
805 21.03.2020 14:50 ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
7 : 11 Web zápis
J.Lízanec
5L
804 21.03.2020 14:50 ŠK Harichovce B
Družstevník Hrišovce A
10 : 8 Web zápis
J.Lízanec
5L
803 21.03.2020 14:50 OŠK Betlanovce A
STO Letanovce C
9 : 9 Web zápis
P.Zentko
5L
802 21.03.2020 14:50 OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
4 : 14 Web zápis
V.Medery
5L
801 21.03.2020 14:50 OTJ Jamník B
ŠK 1951 Domaňovce A
3 : 15 Web zápis
M.Grzyb
5L
800 21.03.2020 14:50 ŠKST Spišské Vlachy B
STO Odorín A
10 : 8 Web zápis
R.Hric
5L
799 21.03.2020 14:50 CVČ Raketa SNV A
AŠK Mária Huta C
3 : 15 Web zápis
O.Búza
5L
798 21.03.2020 14:49 AŠK Mária Huta C
ŠKST Spišské Vlachy B
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
5L
797 21.03.2020 14:49 STO Odorín A
OTJ Jamník B
15 : 3 Web zápis
R.Fajth
5L
796 21.03.2020 14:49 ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
16 : 2 Web zápis
J.Lukáč
5L
795 21.03.2020 14:49 OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
12 : 6 Web zápis
V.Medery
5L
794 21.03.2020 14:49 STO Letanovce C
ŠK Harichovce B
11 : 7 Web zápis
M.Gábriš
5L
793 21.03.2020 14:49 Družstevník Hrišovce A
CVČ Raketa SNV A
10 : 8 Web zápis
P.Dzurov
5L
792 21.03.2020 14:49 Družstevník Hrišovce A
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
P.Dzurov
5L
791 21.03.2020 14:49 OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
5 : 13 Web zápis
V.Medery
5L
790 21.03.2020 14:49 OŠK Betlanovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Web zápis
P.Zentko
5L
789 21.03.2020 14:48 ŠK Muškát Lieskovany A
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
E.Krotký
5L
788 21.03.2020 14:48 OTJ Jamník B
AŠK Mária Huta C
1 : 17 Web zápis
M.Grzyb
5L
787 21.03.2020 14:48 CVČ Raketa SNV A
ŠKST Spišské Vlachy B
10 : 8 Web zápis
O.Búza
5L
786 21.03.2020 14:48 ŠKST Spišské Vlachy B
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
R.Hric
5L
785 21.03.2020 14:48 AŠK Mária Huta C
ŠK Muškát Lieskovany A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
5L
784 21.03.2020 14:47 STO Odorín A
OŠK Betlanovce A
9 : 9 Web zápis
I.Knizner
5L