Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy C 64 62 62
2 Klein Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 67 57 57
3 Čisár František TJ Baník Mlynky B 63 52 52
4 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 68 52 52
5 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy C 68 51 51
6 Klein Vladimír ŠK Lesov Mesta SNV A 66 48 48
7 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 67 46 46
8 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 68 46 46
9 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce B 71 45 45
10 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy C 66 44 44
11 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce B 60 41 41
12 Ruman Ondrej ml. STK Bijacovce A 72 41 41
13 Krajňák Stanislav STO Odorín B 60 40 40
14 Fajth Rastislav STO Odorín B 60 40 40
15 Gabriš Pavol STO Letanovce D 42 38 38
16 Gábor Stanislav STO Letanovce D 59 38 38
17 Komara Michal ŠK Lesov Mesta SNV A 67 38 38
18 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 68 38 38
19 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 69 35 35
20 Pankievič Štefan CVČ Raketa SNV B 52 34 34
21 Majko Ľubomír STO Odorín B 62 34 34
22 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce B 65 34 34
23 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 47 31 31
24 Dzurilla František OŠK Arnutovce B 66 31 31
25 Guľa Peter AŠK Mária Huta D 27 27 27
26 Gabriš Milan STO Letanovce D 54 26 26
27 Kokoruďa Štefan STK Bijacovce A 65 26 26
28 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 47 24 24
29 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce B 61 24 24
30 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce B 64 24 24
31 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 31 23 23
32 Slamený Lukáš STO Letanovce D 56 23 23
33 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 27 22 22
34 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV B 48 22 22
35 Poklemba Štefan STO Odorín B 60 22 22
36 Poľa Radoslav AŠK Mária Huta D 22 21 21
37 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce B 50 21 21
38 Topoli Rudolf ŠK 1951 Domaňovce B 23 18 18
39 Živčák Ondrej STO Odorín B 46 18 18
40 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce C 44 17 17
41 Horváth Ján STK Bijacovce A 50 17 17
42 Neubeller Miroslav AŠK Mária Huta D 23 16 16
43 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce B 24 16 16
44 Hockicko Dávid STK Bijacovce A 32 16 16
45 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 52 16 16
46 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta D 50 15 15
47 Klešč Peter ŠKST Spišské Vlachy C 65 14 14
48 Šefčík Stanislav CVČ Raketa SNV B 20 13 13
49 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy B 31 13 13
50 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta D 46 13 13
51 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce C 56 13 13
52 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 20 12 12
53 Mušuta Roman STO Letanovce D 44 12 12
54 Horvath Gregor TJ Baník Mlynky B 19 11 11
55 Koperdan Anton STK Bijacovce A 30 11 11
56 Pelko Marián AŠK Mária Huta D 45 10 10
57 Gonda Ján ŠK 1951 Domaňovce B 46 10 10
58 Klein Oliver ŠK Lesov Mesta SNV A 12 9 9
59 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy C 13 8 8
60 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 16 8 8
61 Čatloš Miroslav ŠK Lesov Mesta SNV A 22 6 6
62 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta D 36 6 6
63 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy B 47 6 6
64 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 8 5 5
65 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy B 12 5 5
66 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce B 20 5 5
67 Petko Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 27 5 5
68 Rerko Dušan ŠK Harichovce C 4 4 4
69 Sokolská Alexandra ŠKST Spišské Vlachy C 4 4 4
70 Krupa Kamil STK Bijacovce A 16 4 4
71 Hritz Jozef ŠK Lesov Mesta SNV A 19 4 4
72 Gabrišová Gabriela STO Letanovce D 20 4 4
73 Petruška Ondrej ŠK Harichovce C 4 3 3
74 Biskup Peter st. STO Letanovce D 4 3 3
75 Búza Oliver CVČ Raketa SNV B 4 3 3
76 Neupauerová Slávka STO Letanovce D 8 3 3
77 Tököly Ivan ml. TJ Baník Mlynky B 9 3 3
78 Černický Ivan TJ Baník Mlynky B 4 2 2
79 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta D 12 2 2
80 Segiň Ján AŠK Mária Huta D 1 1 1
81 Havaš Anton MŠK STO Krompachy B 4 1 1
82 Koňárová Liana MŠK STO Krompachy B 4 1 1
83 Ruman Ondrej st. STK Bijacovce A 5 1 1
84 Švarc Richard AŠK Mária Huta D 8 1 1
85 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy B 8 1 1
86 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 12 1 1
87 Guľa Peter ml. AŠK Mária Huta D 2 0 0
88 Kováč Lukáš ŠK 1951 Domaňovce B 2 0 0
89 Guassardo Barbora MŠK STO Krompachy B 4 0 0
90 Berthoty Jakub MŠK STO Krompachy B 4 0 0
91 Hvizdoš Jonáš MŠK STO Krompachy B 4 0 0
92 Gurčík Matej ŠKST Spišské Vlachy C 4 0 0
93 Nič Blažej STK Bijacovce A 4 0 0
94 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy B 4 0 0
95 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 8 0 0
96 Kandrik Matej MŠK STO Krompachy B 8 0 0
97 Hodorovský Branislav ŠK 1951 Domaňovce B 8 0 0
98 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy B 12 0 0
99 Medery Milan OŠK Arnutovce B 12 0 0
100 Dubecký Imrich STK Bijacovce A 13 0 0
101 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 15 0 0
102 Kohlerova Sofia MŠK STO Krompachy B 16 0 0
103 Mišelnický Vratko MŠK STO Krompachy B 20 0 0
104 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy B 24 0 0