Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(18) do 50%(9) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy C 17 15 2 88.24
2 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy C 17 15 2 88.24
3 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 17 14 3 82.35
4 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy C 16 13 3 81.25
5 Krajňák Stanislav STO Odorín B 15 12 3 80.00
6 Fajth Rastislav STO Odorín B 15 12 3 80.00
7 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 18 14 4 77.78
8 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 9 7 2 77.78
9 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 13 10 3 76.92
10 Klešč Peter ŠKST Spišské Vlachy C 16 12 4 75.00
11 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce B 15 11 4 73.33
12 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce C 11 8 3 72.73
13 Klein Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 18 13 5 72.22
14 Gabriš Milan STO Letanovce D 14 10 4 71.43
15 Koperdan Anton STK Bijacovce A 10 7 3 70.00
16 Klein Vladimír ŠK Lesov Mesta SNV A 16 11 5 68.75
17 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 17 11 6 64.71
18 Horváth Ján STK Bijacovce A 11 7 4 63.64
19 Dzurilla František OŠK Arnutovce B 17 10 7 58.82
20 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 17 10 7 58.82
21 Kokoruďa Štefan STK Bijacovce A 16 9 7 56.25
22 Gabriš Pavol STO Letanovce D 11 6 5 54.55
23 Pankievič Štefan CVČ Raketa SNV B 13 7 6 53.85
24 Čisár František TJ Baník Mlynky B 15 8 7 53.33
25 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce B 14 7 7 50.00
26 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 12 6 6 50.00
27 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta D 11 5 6 45.45
28 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce B 18 8 10 44.44
29 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce B 14 6 8 42.86
30 Gábor Stanislav STO Letanovce D 14 6 8 42.86
31 Živčák Ondrej STO Odorín B 12 5 7 41.67
32 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 12 5 7 41.67
33 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce B 17 7 10 41.18
34 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce B 15 6 9 40.00
35 Ruman Ondrej ml. STK Bijacovce A 18 7 11 38.89
36 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 16 6 10 37.50
37 Slamený Lukáš STO Letanovce D 14 5 9 35.71
38 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce C 14 5 9 35.71
39 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta D 12 4 8 33.33
40 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta D 9 3 6 33.33
41 Gonda Ján ŠK 1951 Domaňovce B 10 3 7 30.00
42 Pelko Marián AŠK Mária Huta D 11 3 8 27.27
43 Mušuta Roman STO Letanovce D 11 3 8 27.27
44 Petko Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 11 3 8 27.27
45 Poklemba Štefan STO Odorín B 15 4 11 26.67
46 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV B 12 3 9 25.00
47 Majko Ľubomír STO Odorín B 14 3 11 21.43
48 Komara Michal ŠK Lesov Mesta SNV A 15 3 12 20.00
49 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy B 11 2 9 18.18
Od 50%(9) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Guľa Peter AŠK Mária Huta D 7 7 0 100.00
2 Poľa Radoslav AŠK Mária Huta D 5 5 0 100.00
3 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 4 4 0 100.00
4 Rerko Dušan ŠK Harichovce C 1 1 0 100.00
5 Petruška Ondrej ŠK Harichovce C 1 1 0 100.00
6 Gurčík Matej ŠKST Spišské Vlachy C 1 1 0 100.00
7 Sokolská Alexandra ŠKST Spišské Vlachy C 1 1 0 100.00
8 Tököly Ivan ml. TJ Baník Mlynky B 1 1 0 100.00
9 Nič Blažej STK Bijacovce A 1 1 0 100.00
10 Šefčík Stanislav CVČ Raketa SNV B 6 4 2 66.67
11 Klein Oliver ŠK Lesov Mesta SNV A 3 2 1 66.67
12 Horvath Gregor TJ Baník Mlynky B 5 3 2 60.00
13 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 7 4 3 57.14
14 Neupauerová Slávka STO Letanovce D 2 1 1 50.00
15 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy C 2 1 1 50.00
16 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce B 5 2 3 40.00
17 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 5 2 3 40.00
18 Hockicko Dávid STK Bijacovce A 8 3 5 37.50
19 Topoli Rudolf ŠK 1951 Domaňovce B 6 2 4 33.33
20 Neubeller Miroslav AŠK Mária Huta D 6 2 4 33.33
21 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce B 6 2 4 33.33
22 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy B 3 1 2 33.33
23 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta D 4 1 3 25.00
24 Gabrišová Gabriela STO Letanovce D 5 1 4 20.00
25 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy B 8 1 7 12.50
26 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy B 6 0 6 0.00
27 Mišelnický Vratko MŠK STO Krompachy B 4 0 4 0.00
28 Kohlerova Sofia MŠK STO Krompachy B 4 0 4 0.00
29 Krupa Kamil STK Bijacovce A 4 0 4 0.00
30 Medery Milan OŠK Arnutovce B 3 0 3 0.00
31 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy B 3 0 3 0.00
32 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 3 0 3 0.00
33 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 3 0 3 0.00
34 Čatloš Miroslav ŠK Lesov Mesta SNV A 3 0 3 0.00
35 Dubecký Imrich STK Bijacovce A 3 0 3 0.00
36 Švarc Richard AŠK Mária Huta D 2 0 2 0.00
37 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy B 2 0 2 0.00
38 Hritz Jozef ŠK Lesov Mesta SNV A 2 0 2 0.00
39 Hodorovský Branislav ŠK 1951 Domaňovce B 2 0 2 0.00
40 Kandrik Matej MŠK STO Krompachy B 2 0 2 0.00
41 Ruman Ondrej st. STK Bijacovce A 1 0 1 0.00
42 Guassardo Barbora MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
43 Berthoty Jakub MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
44 Hvizdoš Jonáš MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
45 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 1 0 1 0.00
46 Benček Juraj CVČ Raketa SNV B 1 0 1 0.00
47 Biskup Peter st. STO Letanovce D 1 0 1 0.00
48 Havaš Anton MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
49 Búza Oliver CVČ Raketa SNV B 1 0 1 0.00
50 Koňárová Liana MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
51 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 1 0 1 0.00
52 Majko Milan STO Odorín B 1 0 1 0.00
53 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00