Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(72) do 40%(28,8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Gurčík Jaroslav ŠKST Spišské Vlachy C 64 62 2 96.88
2 Gabriš Pavol STO Letanovce D 42 38 4 90.48
3 Klein Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 67 57 10 85.07
4 Čisár František TJ Baník Mlynky B 63 52 11 82.54
5 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 68 52 16 76.47
6 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy C 68 51 17 75.00
7 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 31 23 8 74.19
8 Klein Vladimír ŠK Lesov Mesta SNV A 66 48 18 72.73
9 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 67 46 21 68.66
10 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce B 60 41 19 68.33
11 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 68 46 22 67.65
12 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy C 66 44 22 66.67
13 Krajňák Stanislav STO Odorín B 60 40 20 66.67
14 Fajth Rastislav STO Odorín B 60 40 20 66.67
15 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 47 31 16 65.96
16 Pankievič Štefan CVČ Raketa SNV B 52 34 18 65.38
17 Gábor Stanislav STO Letanovce D 59 38 21 64.41
18 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce B 71 45 26 63.38
19 Ruman Ondrej ml. STK Bijacovce A 72 41 31 56.94
20 Komara Michal ŠK Lesov Mesta SNV A 67 38 29 56.72
21 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 68 38 30 55.88
22 Majko Ľubomír STO Odorín B 62 34 28 54.84
23 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce B 65 34 31 52.31
24 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 47 24 23 51.06
25 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 69 35 34 50.72
26 Hockicko Dávid STK Bijacovce A 32 16 16 50.00
27 Gabriš Milan STO Letanovce D 54 26 28 48.15
28 Dzurilla František OŠK Arnutovce B 66 31 35 46.97
29 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV B 48 22 26 45.83
30 Lukáč Ján ŠK 1951 Domaňovce B 50 21 29 42.00
31 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy B 31 13 18 41.94
32 Slamený Lukáš STO Letanovce D 56 23 33 41.07
33 Kokoruďa Štefan STK Bijacovce A 65 26 39 40.00
34 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce B 61 24 37 39.34
35 Živčák Ondrej STO Odorín B 46 18 28 39.13
36 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce C 44 17 27 38.64
37 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce B 64 24 40 37.50
38 Poklemba Štefan STO Odorín B 60 22 38 36.67
39 Koperdan Anton STK Bijacovce A 30 11 19 36.67
40 Horváth Ján STK Bijacovce A 50 17 33 34.00
41 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 52 16 36 30.77
42 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta D 50 15 35 30.00
43 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta D 46 13 33 28.26
44 Mušuta Roman STO Letanovce D 44 12 32 27.27
45 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce C 56 13 43 23.21
46 Pelko Marián AŠK Mária Huta D 45 10 35 22.22
47 Gonda Ján ŠK 1951 Domaňovce B 46 10 36 21.74
48 Klešč Peter ŠKST Spišské Vlachy C 65 14 51 21.54
49 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta D 36 6 30 16.67
50 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy B 47 6 41 12.77
Od 40%(28,8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Guľa Peter AŠK Mária Huta D 27 27 0 100.00
2 Rerko Dušan ŠK Harichovce C 4 4 0 100.00
3 Sokolská Alexandra ŠKST Spišské Vlachy C 4 4 0 100.00
4 Segiň Ján AŠK Mária Huta D 1 1 0 100.00
5 Poľa Radoslav AŠK Mária Huta D 22 21 1 95.45
6 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 27 22 5 81.48
7 Topoli Rudolf ŠK 1951 Domaňovce B 23 18 5 78.26
8 Klein Oliver ŠK Lesov Mesta SNV A 12 9 3 75.00
9 Petruška Ondrej ŠK Harichovce C 4 3 1 75.00
10 Biskup Peter st. STO Letanovce D 4 3 1 75.00
11 Búza Oliver CVČ Raketa SNV B 4 3 1 75.00
12 Neubeller Miroslav AŠK Mária Huta D 23 16 7 69.57
13 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce B 24 16 8 66.67
14 Šefčík Stanislav CVČ Raketa SNV B 20 13 7 65.00
15 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 8 5 3 62.50
16 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy C 13 8 5 61.54
17 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 20 12 8 60.00
18 Horvath Gregor TJ Baník Mlynky B 19 11 8 57.89
19 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 16 8 8 50.00
20 Černický Ivan TJ Baník Mlynky B 4 2 2 50.00
21 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy B 12 5 7 41.67
22 Neupauerová Slávka STO Letanovce D 8 3 5 37.50
23 Tököly Ivan ml. TJ Baník Mlynky B 9 3 6 33.33
24 Čatloš Miroslav ŠK Lesov Mesta SNV A 22 6 16 27.27
25 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce B 20 5 15 25.00
26 Krupa Kamil STK Bijacovce A 16 4 12 25.00
27 Havaš Anton MŠK STO Krompachy B 4 1 3 25.00
28 Koňárová Liana MŠK STO Krompachy B 4 1 3 25.00
29 Hritz Jozef ŠK Lesov Mesta SNV A 19 4 15 21.05
30 Gabrišová Gabriela STO Letanovce D 20 4 16 20.00
31 Ruman Ondrej st. STK Bijacovce A 5 1 4 20.00
32 Petko Peter ŠK Lesov Mesta SNV A 27 5 22 18.52
33 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta D 12 2 10 16.67
34 Švarc Richard AŠK Mária Huta D 8 1 7 12.50
35 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy B 8 1 7 12.50
36 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 12 1 11 8.33
37 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy B 24 0 24 0.00
38 Mišelnický Vratko MŠK STO Krompachy B 20 0 20 0.00
39 Kohlerova Sofia MŠK STO Krompachy B 16 0 16 0.00
40 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 15 0 15 0.00
41 Dubecký Imrich STK Bijacovce A 13 0 13 0.00
42 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy B 12 0 12 0.00
43 Medery Milan OŠK Arnutovce B 12 0 12 0.00
44 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 8 0 8 0.00
45 Kandrik Matej MŠK STO Krompachy B 8 0 8 0.00
46 Hodorovský Branislav ŠK 1951 Domaňovce B 8 0 8 0.00
47 Guassardo Barbora MŠK STO Krompachy B 4 0 4 0.00
48 Berthoty Jakub MŠK STO Krompachy B 4 0 4 0.00
49 Hvizdoš Jonáš MŠK STO Krompachy B 4 0 4 0.00
50 Gurčík Matej ŠKST Spišské Vlachy C 4 0 4 0.00
51 Nič Blažej STK Bijacovce A 4 0 4 0.00
52 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy B 4 0 4 0.00
53 Guľa Peter ml. AŠK Mária Huta D 2 0 2 0.00
54 Kováč Lukáš ŠK 1951 Domaňovce B 2 0 2 0.00