Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Mária Huta D
1 Guľa Peter 27 27 0 100.00
2 Segiň Ján 1 1 0 100.00
3 Poľa Radoslav 22 21 1 95.45
4 Neubeller Miroslav 23 16 7 69.57
5 Marcinko Ľuboš 8 5 3 62.50
6 Vilčko Juraj 50 15 35 30.00
7 Moravčík Juraj 46 13 33 28.26
8 Pelko Marián 45 10 35 22.22
9 Majláth Zdenko 36 6 30 16.67
10 Neubeller Vladimír 12 2 10 16.67
11 Švarc Richard 8 1 7 12.50
12 Guľa Peter ml. 2 0 2 0.00
CVČ Raketa SNV B
1 Martini Radúz 68 52 16 76.47
2 Búza Oliver 4 3 1 75.00
3 Giľak Klaudio 68 46 22 67.65
4 Pankievič Štefan 52 34 18 65.38
5 Šefčík Stanislav 20 13 7 65.00
6 Kukoľ Ján 20 12 8 60.00
7 Gdovin Ivan 48 22 26 45.83
8 Bendík Marcel 8 0 8 0.00
MŠK STO Krompachy B
1 Barbušová Oľga 31 23 8 74.19
2 Fabián Štefan 47 24 23 51.06
3 Guassardo Liliana 31 13 18 41.94
4 Mirek Dominik 12 5 7 41.67
5 Havaš Anton 4 1 3 25.00
6 Koňárová Liana 4 1 3 25.00
7 Geročová Alexandra 47 6 41 12.77
8 Koňár Tomáš 8 1 7 12.50
9 Trávniček Marcel 24 0 24 0.00
10 Mišelnický Vratko 20 0 20 0.00
11 Kohlerova Sofia 16 0 16 0.00
12 Mitríková Nikola 12 0 12 0.00
13 Kandrik Matej 8 0 8 0.00
14 Guassardo Barbora 4 0 4 0.00
15 Berthoty Jakub 4 0 4 0.00
16 Hvizdoš Jonáš 4 0 4 0.00
17 Berthoty Juraj 4 0 4 0.00
OŠK Arnutovce B
1 Bartoš Ľubomír 60 41 19 68.33
2 Čabanik Miroslav 24 16 8 66.67
3 Suranovský Stanislav 65 34 31 52.31
4 Dzurilla František 66 31 35 46.97
5 Šveda Rastislav 61 24 37 39.34
6 Medery Milan 12 0 12 0.00
ŠK 1951 Domaňovce B
1 Topoli Rudolf 23 18 5 78.26
2 Gavroň Ivo 71 45 26 63.38
3 Lukáč Ján 50 21 29 42.00
4 Ruman Marek 64 24 40 37.50
5 Lukáč Ján st. 20 5 15 25.00
6 Gonda Ján 46 10 36 21.74
7 Hodorovský Branislav 8 0 8 0.00
8 Kováč Lukáš 2 0 2 0.00
ŠK Harichovce C
1 Rerko Dušan 4 4 0 100.00
2 Petruška Ondrej 4 3 1 75.00
3 Vytykač Jozef 68 38 30 55.88
4 Dobranský Marek 69 35 34 50.72
5 Hrušovský Matej 16 8 8 50.00
6 Kováč Ľuboš 44 17 27 38.64
7 Slamený Ľubomír 56 13 43 23.21
8 Dobšinský Ján 12 1 11 8.33
9 Laclav Štefan 15 0 15 0.00
ŠK Lesov Mesta SNV A
1 Klein Peter 67 57 10 85.07
2 Klein Oliver 12 9 3 75.00
3 Klein Vladimír 66 48 18 72.73
4 Komara Michal 67 38 29 56.72
5 Čatloš Miroslav 22 6 16 27.27
6 Hritz Jozef 19 4 15 21.05
7 Petko Peter 27 5 22 18.52
ŠKST Spišské Vlachy C
1 Sokolská Alexandra 4 4 0 100.00
2 Gurčík Jaroslav 64 62 2 96.88
3 Wenzel Michal 68 51 17 75.00
4 Chovanec Peter 66 44 22 66.67
5 Gurčík Anton 13 8 5 61.54
6 Klešč Peter 65 14 51 21.54
7 Gurčík Matej 4 0 4 0.00
STK Bijacovce A
1 Ruman Ondrej ml. 72 41 31 56.94
2 Hockicko Dávid 32 16 16 50.00
3 Kokoruďa Štefan 65 26 39 40.00
4 Koperdan Anton 30 11 19 36.67
5 Horváth Ján 50 17 33 34.00
6 Krupa Kamil 16 4 12 25.00
7 Ruman Ondrej st. 5 1 4 20.00
8 Dubecký Imrich 13 0 13 0.00
9 Nič Blažej 4 0 4 0.00
STO Letanovce D
1 Gabriš Pavol 42 38 4 90.48
2 Biskup Peter st. 4 3 1 75.00
3 Gábor Stanislav 59 38 21 64.41
4 Gabriš Milan 54 26 28 48.15
5 Slamený Lukáš 56 23 33 41.07
6 Neupauerová Slávka 8 3 5 37.50
7 Mušuta Roman 44 12 32 27.27
8 Gabrišová Gabriela 20 4 16 20.00
STO Odorín B
1 Krajňák Stanislav 60 40 20 66.67
2 Fajth Rastislav 60 40 20 66.67
3 Majko Ľubomír 62 34 28 54.84
4 Živčák Ondrej 46 18 28 39.13
5 Poklemba Štefan 60 22 38 36.67
TJ Baník Mlynky B
1 Čisár František 63 52 11 82.54
2 Böhm Róbert 27 22 5 81.48
3 Horváth Anton 67 46 21 68.66
4 Tököly Ivan st. 47 31 16 65.96
5 Horvath Gregor 19 11 8 57.89
6 Černický Ivan 4 2 2 50.00
7 Tököly Ivan ml. 9 3 6 33.33
8 Revaj Milan 52 16 36 30.77