Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
22 . kolo
523 19.01.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Web zápis
K.Giľák
     
524 17.01.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Web zápis
J.Lukáč
     
525 17.01.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
OŠK Arnutovce B
16 : 2 Web zápis
A.Gurčík
     
526 16.01.2020
št 18:00
ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
J.Lízanec
     
527 17.01.2020
Pi 17:30
STO Odorín B
MŠK STO Krompachy B
16 : 2 Web zápis
R.Fajth
   
528 18.01.2020
So 18:00
STO Letanovce D
STK Bijacovce A
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
     
21 . kolo
517 04.04.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
CVČ Raketa SNV B
Zrušené    
518 03.04.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STO Letanovce D
Zrušené    
519 03.04.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Odorín B
Zrušené    
520 03.04.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK Harichovce C
Zrušené    
521 03.04.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
TJ Baník Mlynky B
Zrušené    
522 05.04.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK 1951 Domaňovce B
Zrušené    
20 . kolo
511 29.03.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK 1951 Domaňovce B
Zrušené    
512 27.03.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Lesov Mesta SNV A
Zrušené    
513 27.03.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
TJ Baník Mlynky B
Zrušené    
514 27.03.2020
Pi 17:30
STO Odorín B
ŠKST Spišské Vlachy C
Zrušené    
515 28.03.2020
So 18:00
STO Letanovce D
AŠK Mária Huta D
Zrušené    
516 28.03.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
MŠK STO Krompachy B
Zrušené    
19 . kolo
505 20.03.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
CVČ Raketa SNV B
Zrušené    
506 20.03.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STK Bijacovce A
Zrušené    
507 20.03.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
STO Letanovce D
Zrušené    
508 20.03.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Odorín B
Zrušené    
509 22.03.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK Harichovce C
Zrušené    
510 20.03.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
ŠK 1951 Domaňovce B
Zrušené    
18 . kolo
499 13.03.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
CVČ Raketa SNV B
Zrušené    
500 13.03.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠK 1951 Domaňovce B
Zrušené    
501 13.03.2020
Pi 17:30
STO Odorín B
ŠK Lesov Mesta SNV A
Zrušené    
502 14.03.2020
So 18:00
STO Letanovce D
TJ Baník Mlynky B
Zrušené    
503 14.03.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
Zrušené    
504 13.03.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
AŠK Mária Huta D
Zrušené    
17 . kolo
493 06.03.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
CVČ Raketa SNV B
5 : 13 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
494 06.03.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
MŠK STO Krompachy B
14 : 4 Web zápis
A.Gurčík
     
495 06.03.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STK Bijacovce A
11 : 7 Web zápis
J.Černický
     
496 08.03.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Letanovce D
13 : 5 Web zápis
V.Klein
     
497 06.03.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STO Odorín B
10 : 8 Web zápis
J.Lukáč
     
498 06.03.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Harichovce C
9 : 9 Web zápis
S.Suranovský
     
16 . kolo
487 23.02.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Harichovce C
18 : 0 Web zápis
K.Giľák
     
488 21.02.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
STO Odorín B
10 : 8 Web zápis
S.Suranovský
     
489 22.02.2020
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK 1951 Domaňovce B
9 : 9 Web zápis
M.Gábriš
     
490 22.02.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
ŠK Lesov Mesta SNV A
9 : 9 Web zápis
O.Ruman
   
491 21.02.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
TJ Baník Mlynky B
3 : 15 Web zápis
E.Ivančák
   
492 21.02.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠKST Spišské Vlachy C
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
15 . kolo
481 14.02.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
CVČ Raketa SNV B
9 : 9 Web zápis
A.Gurčík
     
482 14.02.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
AŠK Mária Huta D
14 : 4 Web zápis
J.Černický
     
483 16.02.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
MŠK STO Krompachy B
18 : 0 Web zápis
V.Klein
     
484 14.02.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STK Bijacovce A
8 : 10 Web zápis
J.Lukáč
     
485 14.02.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
STO Letanovce D
11 : 7 Web zápis
S.Suranovský
     
486 14.02.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Odorín B
7 : 11 Web zápis
J.Lízanec
     
14 . kolo
475 09.02.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STO Odorín B
13 : 5 Web zápis
K.Giľák
     
476 08.02.2020
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Harichovce C
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
   
477 07.02.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
STK Bijacovce A
16 : 2 Web zápis
S.Suranovský
     
478 07.02.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠK 1951 Domaňovce B
7 : 11 Web zápis
E.Ivančák
   
479 07.02.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
480 05.02.2020
St 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Web zápis
A.Gurčík
     
13 . kolo
469 31.01.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV B
12 : 6 Web zápis
J.Černický
     
470 02.02.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠKST Spišské Vlachy C
10 : 8 Web zápis
V.Klein
     
471 31.01.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
J.Lukáč
     
472 31.01.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
MŠK STO Krompachy B
16 : 2 Web zápis
S.Suranovský
     
473 31.01.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STK Bijacovce A
10 : 8 Web zápis
J.Lízanec
     
474 31.01.2020
Pi 17:30
STO Odorín B
STO Letanovce D
9 : 9 Web zápis
S.Krajňák
     
12 . kolo
463 26.01.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STO Letanovce D
13 : 5 Web zápis
K.Giľák
     
464 25.01.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
STO Odorín B
9 : 9 Web zápis
O.Ruman
   
465 24.01.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠK Harichovce C
0 : 18 Web zápis
E.Ivančák
   
466 24.01.2020
Pi 17:30
OŠK Arnutovce B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
S.Suranovský
     
467 24.01.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce B
14 : 4 Web zápis
A.Gurčík
     
468 24.01.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Lesov Mesta SNV A
13 : 5 Web zápis
J.Černický
     
11 . kolo
457 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
CVČ Raketa SNV B
12 : 6 Web zápis
J.Tokarčík
     
458 20.12.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK 1951 Domaňovce B
11 : 7 Web zápis
J.Černický
   
459 20.12.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
OŠK Arnutovce B
13 : 5 Web zápis
A.Gurčík
     
460 20.12.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Harichovce C
4 : 14 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
461 20.12.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STO Odorín B
11 : 7 Web zápis
E.Ivančák
   
462 21.12.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
STO Letanovce D
10 : 8 Web zápis
O.Ruman
   
10 . kolo
451 15.12.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STK Bijacovce A
15 : 3 Web zápis
K.Giľák
     
452 14.12.2019
So 18:00
STO Letanovce D
MŠK STO Krompachy B
15 : 3 Web zápis
M.Gábriš
     
453 13.12.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
16 : 2 Web zápis
S.Krajňák
     
454 13.12.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠKST Spišské Vlachy C
7 : 11 Web zápis
J.Lízanec
     
455 10.01.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
OŠK Arnutovce B
12 : 6 Web zápis
J.Černický
     
456 13.12.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Web zápis
J.Lukáč
     
9 . kolo
445 06.12.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
CVČ Raketa SNV B
10 : 8 Web zápis
J.Lukáč
     
446 08.12.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
OŠK Arnutovce B
14 : 4 Web zápis
V.Klein
     
447 06.12.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Harichovce C
11 : 7 Web zápis
J.Černický
   
448 06.12.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
STO Odorín B
12 : 6 Web zápis
A.Gurčík
     
449 06.12.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Letanovce D
6 : 12 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
450 06.12.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STK Bijacovce A
10 : 8 Web zápis
E.Ivančák
   
8 . kolo
439 01.12.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
MŠK STO Krompachy B
15 : 3 Web zápis
K.Giľák
     
440 30.11.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
AŠK Mária Huta D
9 : 9 Web zápis
O.Ruman
   
441 30.11.2019
So 18:00
STO Letanovce D
ŠKST Spišské Vlachy C
7 : 11 Web zápis
M.Gábriš
     
442 29.11.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Web zápis
S.Krajňák
     
443 29.11.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Web zápis
J.Lízanec
     
444 29.11.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
OŠK Arnutovce B
5 : 13 Web zápis
J.Lukáč
     
7 . kolo
433 24.11.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
OŠK Arnutovce B
7 : 11 Web zápis
K.Giľák
     
434 22.11.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠK Harichovce C
8 : 10 Web zápis
J.Lukáč
     
435 24.11.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Odorín B
9 : 9 Web zápis
V.Klein
     
436 22.11.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce D
13 : 5 Web zápis
J.Černický
   
437 22.11.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
STK Bijacovce A
10 : 8 Web zápis
A.Gurčík
     
438 22.11.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
MŠK STO Krompachy B
18 : 0 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
6 . kolo
427 17.11.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta D
16 : 2 Web zápis
K.Giľák
     
428 15.11.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠKST Spišské Vlachy C
1 : 17 Web zápis
E.Ivančák
   
429 16.11.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
TJ Baník Mlynky B
5 : 13 Web zápis
O.Ruman
   
430 16.11.2019
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Lesov Mesta SNV A
7 : 11 Web zápis
M.Gábriš
     
431 15.11.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
ŠK 1951 Domaňovce B
13 : 5 Web zápis
S.Krajňák
     
432 15.11.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
OŠK Arnutovce B
7 : 11 Web zápis
J.Lízanec
     
5 . kolo
421 08.11.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
CVČ Raketa SNV B
4 : 14 Web zápis
J.Lízanec
     
422 08.11.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Web zápis
S.Krajňák
     
423 08.11.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STO Letanovce D
8 : 10 Web zápis
J.Lukáč
     
424 10.11.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
STK Bijacovce A
11 : 7 Web zápis
V.Klein
     
425 08.11.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
MŠK STO Krompachy B
13 : 5 Web zápis
J.Černický
   
426 08.11.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
AŠK Mária Huta D
16 : 2 Web zápis
A.Gurčík
     
4 . kolo
415 27.10.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠKST Spišské Vlachy C
6 : 12 Web zápis
K.Giľák
     
416 25.10.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
TJ Baník Mlynky B
3 : 15 Web zápis
Ľ.Marcinko
     
417 25.10.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠK Lesov Mesta SNV A
9 : 9 Web zápis
E.Ivančák
   
418 26.10.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
ŠK 1951 Domaňovce B
6 : 12 Web zápis
O.Ruman
   
419 26.10.2019
So 18:00
STO Letanovce D
OŠK Arnutovce B
10 : 8 Web zápis
M.Gábriš
     
420 25.10.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
ŠK Harichovce C
13 : 5 Web zápis
S.Krajňák
     
3 . kolo
409 18.10.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
9 : 9 Web zápis
S.Krajňák
     
410 18.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Letanovce D
8 : 10 Web zápis
J.Lízanec
     
411 19.10.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Web zápis
O.Ruman
   
412 18.10.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
MŠK STO Krompachy B
9 : 9 Web zápis
J.Lukáč
     
413 20.10.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
AŠK Mária Huta D
12 : 6 Web zápis
V.Klein
     
414 18.10.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠKST Spišské Vlachy C
8 : 10 Web zápis
J.Černický
   
2 . kolo
403 13.10.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Web zápis
K.Giľák
     
404 11.10.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Web zápis
P.Chovanec
   
405 11.10.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK 1951 Domaňovce B
8 : 10 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
406 11.10.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Web zápis
E.Ivančák
   
407 12.10.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
ŠK Harichovce C
11 : 7 Web zápis
O.Ruman
   
408 12.10.2019
So 18:00
STO Letanovce D
STO Odorín B
12 : 6 Web zápis
M.Gábriš
     
1 . kolo
397 05.10.2019
So 18:00
STO Letanovce D
CVČ Raketa SNV B
7 : 11 Web zápis
M.Gábriš
     
398 04.10.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
STK Bijacovce A
10 : 8 Web zápis
S.Krajňák
     
399 04.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
MŠK STO Krompachy B
9 : 9 Web zápis
J.Lízanec
     
400 06.10.2019
Ne 10:00
AŠK Mária Huta D
OŠK Arnutovce B
9 : 9 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
401 04.10.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠKST Spišské Vlachy C
4 : 14 Web zápis
J.Lukáč
     
402 06.10.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
TJ Baník Mlynky B
10 : 8 Web zápis
V.Klein