Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
397 05.10.2019
So 18:00
STO Letanovce D
CVČ Raketa SNV B
7 : 11 Schválené  
398 04.10.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
STK Bijacovce A
10 : 8 Schválené  
399 04.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
MŠK STO Krompachy B
9 : 9 Schválené  
400 06.10.2019
Ne 10:00
AŠK Mária Huta D
OŠK Arnutovce B
9 : 9 Schválené  
401 04.10.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠKST Spišské Vlachy C
4 : 14 Schválené  
402 06.10.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
TJ Baník Mlynky B
10 : 8 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
403 13.10.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Schválené  
404 11.10.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Schválené  
405 11.10.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK 1951 Domaňovce B
8 : 10 Schválené  
406 11.10.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Schválené  
407 12.10.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
ŠK Harichovce C
11 : 7 Schválené  
408 12.10.2019
So 18:00
STO Letanovce D
STO Odorín B
12 : 6 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
409 18.10.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
9 : 9 Schválené  
410 18.10.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Letanovce D
8 : 10 Schválené  
411 19.10.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Schválené  
412 18.10.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
MŠK STO Krompachy B
9 : 9 Schválené  
413 20.10.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
AŠK Mária Huta D
12 : 6 Schválené  
414 18.10.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠKST Spišské Vlachy C
8 : 10 Schválené  
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
415 27.10.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠKST Spišské Vlachy C
6 : 12 Schválené  
416 25.10.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
TJ Baník Mlynky B
3 : 15 Schválené  
417 25.10.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠK Lesov Mesta SNV A
9 : 9 Schválené  
418 26.10.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
ŠK 1951 Domaňovce B
6 : 12 Schválené  
419 26.10.2019
So 18:00
STO Letanovce D
OŠK Arnutovce B
10 : 8 Schválené  
420 25.10.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
ŠK Harichovce C
13 : 5 Schválené  
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
421 08.11.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
CVČ Raketa SNV B
4 : 14 Schválené  
422 08.11.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
OŠK Arnutovce B
8 : 10 Schválené  
423 08.11.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STO Letanovce D
8 : 10 Schválené  
424 10.11.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
STK Bijacovce A
11 : 7 Schválené  
425 08.11.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
MŠK STO Krompachy B
13 : 5 Schválené  
426 08.11.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
AŠK Mária Huta D
16 : 2 Schválené  
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
427 17.11.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta D
16 : 2 Schválené  
428 15.11.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠKST Spišské Vlachy C
1 : 17 Schválené  
429 16.11.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
TJ Baník Mlynky B
5 : 13 Schválené  
430 16.11.2019
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Lesov Mesta SNV A
7 : 11 Schválené  
431 15.11.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
ŠK 1951 Domaňovce B
13 : 5 Schválené  
432 15.11.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
OŠK Arnutovce B
7 : 11 Schválené  
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
433 24.11.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
OŠK Arnutovce B
7 : 11 Schválené  
434 22.11.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠK Harichovce C
8 : 10 Schválené  
435 24.11.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Odorín B
9 : 9 Schválené  
436 22.11.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce D
13 : 5 Schválené  
437 22.11.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
STK Bijacovce A
10 : 8 Schválené  
438 22.11.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
MŠK STO Krompachy B
18 : 0 Schválené  
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
439 01.12.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
MŠK STO Krompachy B
15 : 3 Schválené  
440 30.11.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
AŠK Mária Huta D
9 : 9 Schválené  
441 30.11.2019
So 18:00
STO Letanovce D
ŠKST Spišské Vlachy C
7 : 11 Schválené  
442 29.11.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Schválené  
443 29.11.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Schválené  
444 29.11.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
OŠK Arnutovce B
5 : 13 Schválené  
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
445 06.12.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
CVČ Raketa SNV B
10 : 8 Schválené  
446 08.12.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
OŠK Arnutovce B
14 : 4 Schválené  
447 06.12.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Harichovce C
11 : 7 Schválené  
448 06.12.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
STO Odorín B
12 : 6 Schválené  
449 06.12.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Letanovce D
6 : 12 Schválené  
450 06.12.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STK Bijacovce A
10 : 8 Schválené  
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
451 15.12.2019
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STK Bijacovce A
15 : 3 Schválené  
452 14.12.2019
So 18:00
STO Letanovce D
MŠK STO Krompachy B
15 : 3 Schválené  
453 13.12.2019
Pi 17:30
STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
16 : 2 Schválené  
454 13.12.2019
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠKST Spišské Vlachy C
7 : 11 Schválené  
455 10.01.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
OŠK Arnutovce B
12 : 6 Schválené  
456 13.12.2019
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Schválené  
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
457 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
CVČ Raketa SNV B
12 : 6 Schválené  
458 20.12.2019
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK 1951 Domaňovce B
11 : 7 Schválené  
459 20.12.2019
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
OŠK Arnutovce B
13 : 5 Schválené  
460 20.12.2019
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Harichovce C
4 : 14 Schválené  
461 20.12.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STO Odorín B
11 : 7 Schválené  
462 21.12.2019
So 17:30
STK Bijacovce A
STO Letanovce D
10 : 8 Schválené  
12 . kolo - 04. týždeň roku 2020
463 26.01.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STO Letanovce D
13 : 5 Schválené  
464 25.01.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
STO Odorín B
9 : 9 Schválené  
465 24.01.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠK Harichovce C
0 : 18 Schválené  
466 24.01.2020
Pi 17:30
OŠK Arnutovce B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Schválené  
467 24.01.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce B
14 : 4 Schválené  
468 24.01.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Lesov Mesta SNV A
13 : 5 Schválené  
13 . kolo - 05. týždeň roku 2020
469 31.01.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV B
12 : 6 Schválené  
470 02.02.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠKST Spišské Vlachy C
10 : 8 Schválené  
471 31.01.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Schválené  
472 31.01.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
MŠK STO Krompachy B
16 : 2 Schválené  
473 31.01.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STK Bijacovce A
10 : 8 Schválené  
474 31.01.2020
Pi 17:30
STO Odorín B
STO Letanovce D
9 : 9 Schválené  
14 . kolo - 06. týždeň roku 2020
475 09.02.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STO Odorín B
13 : 5 Schválené  
476 08.02.2020
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK Harichovce C
13 : 5 Schválené  
477 07.02.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
STK Bijacovce A
16 : 2 Schválené  
478 07.02.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠK 1951 Domaňovce B
7 : 11 Schválené  
479 07.02.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Schválené  
480 05.02.2020
St 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
TJ Baník Mlynky B
9 : 9 Schválené  
15 . kolo - 07. týždeň roku 2020
481 14.02.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
CVČ Raketa SNV B
9 : 9 Schválené  
482 14.02.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
AŠK Mária Huta D
14 : 4 Schválené  
483 16.02.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
MŠK STO Krompachy B
18 : 0 Schválené  
484 14.02.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STK Bijacovce A
8 : 10 Schválené  
485 14.02.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
STO Letanovce D
11 : 7 Schválené  
486 14.02.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Odorín B
7 : 11 Schválené  
16 . kolo - 08. týždeň roku 2020
487 23.02.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Harichovce C
18 : 0 Schválené  
488 21.02.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
STO Odorín B
10 : 8 Schválené  
489 22.02.2020
So 18:00
STO Letanovce D
ŠK 1951 Domaňovce B
9 : 9 Schválené  
490 22.02.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
ŠK Lesov Mesta SNV A
9 : 9 Schválené  
491 21.02.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
TJ Baník Mlynky B
3 : 15 Schválené  
492 21.02.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠKST Spišské Vlachy C
12 : 6 Schválené  
17 . kolo - 10. týždeň roku 2020
493 06.03.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
CVČ Raketa SNV B
5 : 13 Schválené  
494 06.03.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
MŠK STO Krompachy B
14 : 4 Schválené  
495 06.03.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STK Bijacovce A
11 : 7 Schválené  
496 08.03.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
STO Letanovce D
13 : 5 Schválené  
497 06.03.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STO Odorín B
10 : 8 Schválené  
498 06.03.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Harichovce C
9 : 9 Schválené  
18 . kolo - 11. týždeň roku 2020
499 13.03.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
500 13.03.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
501 13.03.2020
Pi 17:30
STO Odorín B
ŠK Lesov Mesta SNV A
Odložené
502 14.03.2020
So 18:00
STO Letanovce D
TJ Baník Mlynky B
Odložené
503 14.03.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
Odložené
504 13.03.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
AŠK Mária Huta D
Odložené
19 . kolo - 12. týždeň roku 2020
505 20.03.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
506 20.03.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STK Bijacovce A
Odložené
507 20.03.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
STO Letanovce D
Odložené
508 20.03.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Odorín B
Odložené
509 22.03.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK Harichovce C
Odložené
510 20.03.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
20 . kolo - 13. týždeň roku 2020
511 29.03.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
512 27.03.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Lesov Mesta SNV A
Odložené
513 27.03.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
TJ Baník Mlynky B
Odložené
514 27.03.2020
Pi 17:30
STO Odorín B
ŠKST Spišské Vlachy C
Odložené
515 28.03.2020
So 18:00
STO Letanovce D
AŠK Mária Huta D
Odložené
516 28.03.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
MŠK STO Krompachy B
Odložené
21 . kolo - 14. týždeň roku 2020
517 04.04.2020
So 17:30
STK Bijacovce A
CVČ Raketa SNV B
Odložené
518 03.04.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STO Letanovce D
Odložené
519 03.04.2020
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Odorín B
Odložené
520 03.04.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK Harichovce C
Odložené
521 03.04.2020
Pi 18:00
OŠK Arnutovce B
TJ Baník Mlynky B
Odložené
522 05.04.2020
Ne 10:00
ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
22 . kolo - 03. týždeň roku 2020
523 19.01.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Lesov Mesta SNV A
10 : 8 Schválené  
524 17.01.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Schválené  
525 17.01.2020
Pi 18:30
ŠKST Spišské Vlachy C
OŠK Arnutovce B
16 : 2 Schválené  
526 16.01.2020
št 18:00
ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Schválené  
527 17.01.2020
Pi 17:30
STO Odorín B
MŠK STO Krompachy B
16 : 2 Schválené  
528 18.01.2020
So 18:00
STO Letanovce D
STK Bijacovce A
13 : 5 Schválené