Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice B 48 44 44
2 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 39 37 37
3 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV C 36 35 35
4 Fabišík Ľuboš ŠKST Spišské Vlachy D 48 35 35
5 Šefčík Stanislav CVČ Raketa SNV C 36 34 34
6 Ferenc Marcel Schöní SNV A 39 33 33
7 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany B 48 33 33
8 Plata Peter Schöní SNV A 37 32 32
9 Grega Viliam FK Olcnava A 39 32 32
10 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 47 31 31
11 Kožár Matúš FK Olcnava A 43 29 29
12 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník C 47 29 29
13 Piatnica Michal ŠK Muškát Lieskovany B 49 29 29
14 Ižo Alexander STK Vojkovce A 40 27 27
15 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 29 26 26
16 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany B 44 26 26
17 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany B 44 26 26
18 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 37 25 25
19 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy C 28 24 24
20 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy C 32 21 21
21 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 49 21 21
22 Koňárová Liana MŠK STO Krompachy D 32 20 20
23 Baluch Jozef Schöní SNV A 36 20 20
24 Sakmár Marián FK Olcnava A 33 19 19
25 Meľničuk Matej STŠK Obec Hrabušice B 27 17 17
26 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 32 17 17
27 Sakmár Dávid FK Olcnava A 20 16 16
28 Gurčík Matej ŠKST Spišské Vlachy D 24 16 16
29 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník C 26 16 16
30 Nemčíková Radoslava ŠKST Spišské Vlachy D 36 16 16
31 Kolár Ján STK Vojkovce A 44 16 16
32 Repko Róbert ml. OTJ Jamník C 28 15 15
33 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 32 15 15
34 Kandra Marko ŠKST Spišské Vlachy D 32 15 15
35 Sedlák Šimon CVČ Raketa SNV C 44 15 15
36 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice B 24 14 14
37 Fabišík Lukáš ŠKST Spišské Vlachy D 24 14 14
38 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy D 16 13 13
39 Grzyb Marián st. OTJ Jamník C 18 12 12
40 Macejko Andrej OTJ Jamník C 26 12 12
41 Kalafut Daniel Schöní SNV A 23 10 10
42 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 24 10 10
43 Klešč Peter ŠKST Spišské Vlachy D 12 9 9
44 Farkašovský Milan ŠK Muškát Lieskovany B 24 9 9
45 Andráš Oliver CVČ Raketa SNV C 41 9 9
46 Vojtas Patrik CVČ Raketa SNV C 28 8 8
47 Kolár Peter STK Vojkovce A 28 8 8
48 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 13 7 7
49 Pisančin Jozef Schöní SNV A 13 7 7
50 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy C 16 7 7
51 Sakmár Samuel FK Olcnava A 21 7 7
52 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy D 40 7 7
53 Olšavský Kristián STŠK Obec Hrabušice B 8 6 6
54 Čujová Adela OTJ Jamník C 23 6 6
55 Kudelka Kristián MŠK STO Krompachy D 36 6 6
56 Hvizdoš Jonáš MŠK STO Krompachy C 8 5 5
57 Petrisko Ján Schöní SNV A 18 5 5
58 Buc Andrej MŠK STO Krompachy D 20 5 5
59 Ferenčák Dávid OTJ Jamník C 22 5 5
60 Farkašovský Alex OTJ Jamník C 26 5 5
61 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy D 4 4 4
62 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy D 4 4 4
63 Piak Jozef Schöní SNV A 6 4 4
64 Mareš Milan Schöní SNV A 11 4 4
65 Berthoty Matej MŠK STO Krompachy C 20 4 4
66 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy D 24 4 4
67 Hedvig Šimon MŠK STO Krompachy D 18 3 3
68 Argaláš Dávid MŠK STO Krompachy D 22 3 3
69 Guassardo Barbora MŠK STO Krompachy C 32 3 3
70 Markovič Pavol Schöní SNV A 4 2 2
71 Roško Martin ŠKST Spišské Vlachy D 8 2 2
72 Munnich Marko MŠK STO Krompachy C 16 2 2
73 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy C 16 2 2
74 Kandrik Matej MŠK STO Krompachy D 16 2 2
75 Mišelnický Vratko MŠK STO Krompachy D 16 2 2
76 Ďorko Oliver MŠK STO Krompachy D 4 1 1
77 Mrovčak Miroslav ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 1
78 Klinga Anton STŠK Obec Hrabušice B 4 1 1
79 Gmuca Lukáš STK Vojkovce A 8 1 1
80 Mruz Tomáš ŠKST Spišské Vlachy D 10 1 1
81 Fedorová Klaudia MŠK STO Krompachy C 12 1 1
82 Rerko Vladimír CVČ Raketa SNV C 12 1 1
83 Berthoty Jakub MŠK STO Krompachy C 12 1 1
84 Mizera Ladislav CVČ Raketa SNV C 14 1 1
85 Mikula Timotej MŠK STO Krompachy C 16 1 1
86 Berthoty Boris MŠK STO Krompachy C 20 1 1
87 Suchý Peter Schöní SNV A 1 0 0
88 Malast Pavol CVČ Raketa SNV C 2 0 0
89 Horváth Dalibor ŠKST Spišské Vlachy D 2 0 0
90 Kovalčíková Monika STK Vojkovce A 2 0 0
91 Kolárik Andrej STK Vojkovce A 2 0 0
92 Knuteľ Ľubomír CVČ Raketa SNV C 3 0 0
93 Kočiš Tomáš FK Olcnava A 3 0 0
94 Hanzely Samuel CVČ Raketa SNV C 4 0 0
95 Pavlík František CVČ Raketa SNV C 4 0 0
96 Repko Róbert st. OTJ Jamník C 4 0 0
97 Kozak Michal ŠK Muškát Lieskovany B 4 0 0
98 Franko Filip ŠK Muškát Lieskovany B 7 0 0
99 Kohlerova Sofia MŠK STO Krompachy C 8 0 0
100 Oravec Patrik MŠK STO Krompachy D 12 0 0