Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(15) do 50%(7,5) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice B 12 11 1 91.67
2 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 10 9 1 90.00
3 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 10 9 1 90.00
4 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV C 9 8 1 88.89
5 Šefčík Stanislav CVČ Raketa SNV C 9 8 1 88.89
6 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 10 8 2 80.00
7 Ižo Alexander STK Vojkovce A 9 7 2 77.78
8 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 12 9 3 75.00
9 Plata Peter Schöní SNV A 10 7 3 70.00
10 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 13 9 4 69.23
11 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany B 12 8 4 66.67
12 Ferenc Marcel Schöní SNV A 9 6 3 66.67
13 Baluch Jozef Schöní SNV A 9 6 3 66.67
14 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany B 11 7 4 63.64
15 Grega Viliam FK Olcnava A 10 6 4 60.00
16 Fabišík Ľuboš ŠKST Spišské Vlachy D 12 7 5 58.33
17 Piatnica Michal ŠK Muškát Lieskovany B 12 7 5 58.33
18 Grzyb Marián st. OTJ Jamník C 9 5 4 55.56
19 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 10 5 5 50.00
20 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy C 8 4 4 50.00
21 Kožár Matúš FK Olcnava A 11 5 6 45.45
22 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany B 11 5 6 45.45
23 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník C 8 3 5 37.50
24 Koňárová Liana MŠK STO Krompachy D 8 3 5 37.50
25 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 13 4 9 30.77
26 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy D 10 3 7 30.00
27 Sedlák Šimon CVČ Raketa SNV C 11 3 8 27.27
28 Kolár Ján STK Vojkovce A 12 3 9 25.00
29 Andráš Oliver CVČ Raketa SNV C 9 2 7 22.22
30 Kudelka Kristián MŠK STO Krompachy D 9 1 8 11.11
Od 50%(7,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Meľničuk Matej STŠK Obec Hrabušice B 7 7 0 100.00
2 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 6 6 0 100.00
3 Benček Juraj CVČ Raketa SNV C 4 4 0 100.00
4 Mareš Milan Schöní SNV A 2 2 0 100.00
5 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy D 2 2 0 100.00
6 Hvizdoš Jonáš MŠK STO Krompachy C 2 2 0 100.00
7 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy D 2 2 0 100.00
8 Olšavský Kristián STŠK Obec Hrabušice B 1 1 0 100.00
9 Piak Jozef Schöní SNV A 1 1 0 100.00
10 Mizera Ladislav CVČ Raketa SNV C 1 1 0 100.00
11 Klinga Anton STŠK Obec Hrabušice B 1 1 0 100.00
12 Čuj Štefan OTJ Jamník C 1 1 0 100.00
13 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 1 1 0 100.00
14 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice B 7 6 1 85.71
15 Petrisko Ján Schöní SNV A 5 4 1 80.00
16 Sakmár Dávid FK Olcnava A 5 4 1 80.00
17 Kalafut Daniel Schöní SNV A 5 4 1 80.00
18 Sakmár Marián FK Olcnava A 4 3 1 75.00
19 Nemčíková Radoslava ŠKST Spišské Vlachy D 7 5 2 71.43
20 Kandra Marko ŠKST Spišské Vlachy D 7 4 3 57.14
21 Fabišík Lukáš ŠKST Spišské Vlachy D 7 4 3 57.14
22 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy C 7 4 3 57.14
23 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník C 7 4 3 57.14
24 Vojtas Patrik CVČ Raketa SNV C 6 3 3 50.00
25 Farkašovský Milan ŠK Muškát Lieskovany B 6 3 3 50.00
26 Pisančin Jozef Schöní SNV A 2 1 1 50.00
27 Gmuca Lukáš STK Vojkovce A 2 1 1 50.00
28 Buc Andrej MŠK STO Krompachy D 5 2 3 40.00
29 Čujová Adela OTJ Jamník C 5 2 3 40.00
30 Gurčík Matej ŠKST Spišské Vlachy D 6 2 4 33.33
31 Sakmár Samuel FK Olcnava A 3 1 2 33.33
32 Rerko Vladimír CVČ Raketa SNV C 3 1 2 33.33
33 Macejko Andrej OTJ Jamník C 7 2 5 28.57
34 Kolár Peter STK Vojkovce A 7 2 5 28.57
35 Munnich Marko MŠK STO Krompachy C 4 1 3 25.00
36 Mikula Timotej MŠK STO Krompachy C 4 1 3 25.00
37 Repko Róbert ml. OTJ Jamník C 4 1 3 25.00
38 Berthoty Matej MŠK STO Krompachy C 5 1 4 20.00
39 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy C 5 1 4 20.00
40 Klešč Peter ŠKST Spišské Vlachy D 5 1 4 20.00
41 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy D 5 1 4 20.00
42 Ferenčák Dávid OTJ Jamník C 6 1 5 16.67
43 Argaláš Dávid MŠK STO Krompachy D 6 1 5 16.67
44 Farkašovský Alex OTJ Jamník C 7 1 6 14.29
45 Guassardo Barbora MŠK STO Krompachy C 7 0 7 0.00
46 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy D 6 0 6 0.00
47 Berthoty Boris MŠK STO Krompachy C 5 0 5 0.00
48 Kandrik Matej MŠK STO Krompachy D 4 0 4 0.00
49 Mišelnický Vratko MŠK STO Krompachy D 4 0 4 0.00
50 Hedvig Šimon MŠK STO Krompachy D 4 0 4 0.00
51 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy C 4 0 4 0.00
52 Fedorová Klaudia MŠK STO Krompachy C 3 0 3 0.00
53 Oravec Patrik MŠK STO Krompachy D 3 0 3 0.00
54 Franko Filip ŠK Muškát Lieskovany B 2 0 2 0.00
55 Roško Martin ŠKST Spišské Vlachy D 2 0 2 0.00
56 Kohlerova Sofia MŠK STO Krompachy C 2 0 2 0.00
57 Repko Róbert st. OTJ Jamník C 2 0 2 0.00
58 Berthoty Jakub MŠK STO Krompachy C 2 0 2 0.00
59 Hanzely Samuel CVČ Raketa SNV C 1 0 1 0.00
60 Knuteľ Ľubomír CVČ Raketa SNV C 1 0 1 0.00
61 Mruz Tomáš ŠKST Spišské Vlachy D 1 0 1 0.00
62 Pavlík František CVČ Raketa SNV C 1 0 1 0.00
63 Kolárik Andrej STK Vojkovce A 1 0 1 0.00
64 Ďorko Oliver MŠK STO Krompachy D 1 0 1 0.00
65 Mrovčak Miroslav ŠK Muškát Lieskovany B 1 0 1 0.00
66 Kozak Michal ŠK Muškát Lieskovany B 1 0 1 0.00
67 Markovič Pavol Schöní SNV A 1 0 1 0.00