Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(60) do 40%(24) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV C 36 35 1 97.22
2 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 39 37 2 94.87
3 Šefčík Stanislav CVČ Raketa SNV C 36 34 2 94.44
4 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice B 48 44 4 91.67
5 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 29 26 3 89.66
6 Plata Peter Schöní SNV A 37 32 5 86.49
7 Guassardo Liliana MŠK STO Krompachy C 28 24 4 85.71
8 Ferenc Marcel Schöní SNV A 39 33 6 84.62
9 Grega Viliam FK Olcnava A 39 32 7 82.05
10 Fabišík Ľuboš ŠKST Spišské Vlachy D 48 35 13 72.92
11 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany B 48 33 15 68.75
12 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 37 25 12 67.57
13 Ižo Alexander STK Vojkovce A 40 27 13 67.50
14 Kožár Matúš FK Olcnava A 43 29 14 67.44
15 Gurčík Matej ŠKST Spišské Vlachy D 24 16 8 66.67
16 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 47 31 16 65.96
17 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy C 32 21 11 65.63
18 Meľničuk Matej STŠK Obec Hrabušice B 27 17 10 62.96
19 Koňárová Liana MŠK STO Krompachy D 32 20 12 62.50
20 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník C 47 29 18 61.70
21 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník C 26 16 10 61.54
22 Piatnica Michal ŠK Muškát Lieskovany B 49 29 20 59.18
23 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany B 44 26 18 59.09
24 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany B 44 26 18 59.09
25 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice B 24 14 10 58.33
26 Fabišík Lukáš ŠKST Spišské Vlachy D 24 14 10 58.33
27 Sakmár Marián FK Olcnava A 33 19 14 57.58
28 Baluch Jozef Schöní SNV A 36 20 16 55.56
29 Repko Róbert ml. OTJ Jamník C 28 15 13 53.57
30 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 32 17 15 53.13
31 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 32 15 17 46.88
32 Kandra Marko ŠKST Spišské Vlachy D 32 15 17 46.88
33 Macejko Andrej OTJ Jamník C 26 12 14 46.15
34 Nemčíková Radoslava ŠKST Spišské Vlachy D 36 16 20 44.44
35 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 49 21 28 42.86
36 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 24 10 14 41.67
37 Farkašovský Milan ŠK Muškát Lieskovany B 24 9 15 37.50
38 Kolár Ján STK Vojkovce A 44 16 28 36.36
39 Sedlák Šimon CVČ Raketa SNV C 44 15 29 34.09
40 Vojtas Patrik CVČ Raketa SNV C 28 8 20 28.57
41 Kolár Peter STK Vojkovce A 28 8 20 28.57
42 Andráš Oliver CVČ Raketa SNV C 41 9 32 21.95
43 Farkašovský Alex OTJ Jamník C 26 5 21 19.23
44 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy D 40 7 33 17.50
45 Kudelka Kristián MŠK STO Krompachy D 36 6 30 16.67
46 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy D 24 4 20 16.67
47 Guassardo Barbora MŠK STO Krompachy C 32 3 29 9.38
Od 40%(24) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy D 4 4 0 100.00
2 Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy D 4 4 0 100.00
3 Gurčík Anton ŠKST Spišské Vlachy D 16 13 3 81.25
4 Sakmár Dávid FK Olcnava A 20 16 4 80.00
5 Klešč Peter ŠKST Spišské Vlachy D 12 9 3 75.00
6 Olšavský Kristián STŠK Obec Hrabušice B 8 6 2 75.00
7 Grzyb Marián st. OTJ Jamník C 18 12 6 66.67
8 Piak Jozef Schöní SNV A 6 4 2 66.67
9 Hvizdoš Jonáš MŠK STO Krompachy C 8 5 3 62.50
10 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 13 7 6 53.85
11 Pisančin Jozef Schöní SNV A 13 7 6 53.85
12 Markovič Pavol Schöní SNV A 4 2 2 50.00
13 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy C 16 7 9 43.75
14 Kalafut Daniel Schöní SNV A 23 10 13 43.48
15 Mareš Milan Schöní SNV A 11 4 7 36.36
16 Sakmár Samuel FK Olcnava A 21 7 14 33.33
17 Petrisko Ján Schöní SNV A 18 5 13 27.78
18 Čujová Adela OTJ Jamník C 23 6 17 26.09
19 Buc Andrej MŠK STO Krompachy D 20 5 15 25.00
20 Roško Martin ŠKST Spišské Vlachy D 8 2 6 25.00
21 Ďorko Oliver MŠK STO Krompachy D 4 1 3 25.00
22 Mrovčak Miroslav ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 3 25.00
23 Klinga Anton STŠK Obec Hrabušice B 4 1 3 25.00
24 Ferenčák Dávid OTJ Jamník C 22 5 17 22.73
25 Berthoty Matej MŠK STO Krompachy C 20 4 16 20.00
26 Hedvig Šimon MŠK STO Krompachy D 18 3 15 16.67
27 Argaláš Dávid MŠK STO Krompachy D 22 3 19 13.64
28 Munnich Marko MŠK STO Krompachy C 16 2 14 12.50
29 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy C 16 2 14 12.50
30 Kandrik Matej MŠK STO Krompachy D 16 2 14 12.50
31 Mišelnický Vratko MŠK STO Krompachy D 16 2 14 12.50
32 Gmuca Lukáš STK Vojkovce A 8 1 7 12.50
33 Mruz Tomáš ŠKST Spišské Vlachy D 10 1 9 10.00
34 Fedorová Klaudia MŠK STO Krompachy C 12 1 11 8.33
35 Rerko Vladimír CVČ Raketa SNV C 12 1 11 8.33
36 Berthoty Jakub MŠK STO Krompachy C 12 1 11 8.33
37 Mizera Ladislav CVČ Raketa SNV C 14 1 13 7.14
38 Mikula Timotej MŠK STO Krompachy C 16 1 15 6.25
39 Berthoty Boris MŠK STO Krompachy C 20 1 19 5.00
40 Oravec Patrik MŠK STO Krompachy D 12 0 12 0.00
41 Kohlerova Sofia MŠK STO Krompachy C 8 0 8 0.00
42 Franko Filip ŠK Muškát Lieskovany B 7 0 7 0.00
43 Hanzely Samuel CVČ Raketa SNV C 4 0 4 0.00
44 Pavlík František CVČ Raketa SNV C 4 0 4 0.00
45 Repko Róbert st. OTJ Jamník C 4 0 4 0.00
46 Kozak Michal ŠK Muškát Lieskovany B 4 0 4 0.00
47 Knuteľ Ľubomír CVČ Raketa SNV C 3 0 3 0.00
48 Kočiš Tomáš FK Olcnava A 3 0 3 0.00
49 Malast Pavol CVČ Raketa SNV C 2 0 2 0.00
50 Horváth Dalibor ŠKST Spišské Vlachy D 2 0 2 0.00
51 Kovalčíková Monika STK Vojkovce A 2 0 2 0.00
52 Kolárik Andrej STK Vojkovce A 2 0 2 0.00
53 Suchý Peter Schöní SNV A 1 0 1 0.00