Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
CVČ Raketa SNV C
1 Kukoľ Ján 36 35 1 97.22
2 Šefčík Stanislav 36 34 2 94.44
3 Sedlák Šimon 44 15 29 34.09
4 Vojtas Patrik 28 8 20 28.57
5 Andráš Oliver 41 9 32 21.95
6 Rerko Vladimír 12 1 11 8.33
7 Mizera Ladislav 14 1 13 7.14
8 Hanzely Samuel 4 0 4 0.00
9 Pavlík František 4 0 4 0.00
10 Knuteľ Ľubomír 3 0 3 0.00
11 Malast Pavol 2 0 2 0.00
FK Olcnava A
1 Grega Viliam 39 32 7 82.05
2 Sakmár Dávid 20 16 4 80.00
3 Sakmár Miroslav 37 25 12 67.57
4 Kožár Matúš 43 29 14 67.44
5 Sakmár Marián 33 19 14 57.58
6 Kožár Ľubomír 24 10 14 41.67
7 Sakmár Samuel 21 7 14 33.33
8 Kočiš Tomáš 3 0 3 0.00
MŠK STO Krompachy C
1 Guassardo Liliana 28 24 4 85.71
2 Geročová Alexandra 32 21 11 65.63
3 Hvizdoš Jonáš 8 5 3 62.50
4 Mitríková Nikola 16 7 9 43.75
5 Berthoty Matej 20 4 16 20.00
6 Munnich Marko 16 2 14 12.50
7 Berthoty Juraj 16 2 14 12.50
8 Guassardo Barbora 32 3 29 9.38
9 Fedorová Klaudia 12 1 11 8.33
10 Berthoty Jakub 12 1 11 8.33
11 Mikula Timotej 16 1 15 6.25
12 Berthoty Boris 20 1 19 5.00
13 Kohlerova Sofia 8 0 8 0.00
MŠK STO Krompachy D
1 Koňárová Liana 32 20 12 62.50
2 Buc Andrej 20 5 15 25.00
3 Ďorko Oliver 4 1 3 25.00
4 Koňár Tomáš 40 7 33 17.50
5 Kudelka Kristián 36 6 30 16.67
6 Trávniček Marcel 24 4 20 16.67
7 Hedvig Šimon 18 3 15 16.67
8 Argaláš Dávid 22 3 19 13.64
9 Kandrik Matej 16 2 14 12.50
10 Mišelnický Vratko 16 2 14 12.50
11 Oravec Patrik 12 0 12 0.00
OTJ Jamník C
1 Grzyb Marián st. 18 12 6 66.67
2 Jakubek Ľubomír 47 29 18 61.70
3 Farkašovský Slavomír 26 16 10 61.54
4 Repko Róbert ml. 28 15 13 53.57
5 Macejko Andrej 26 12 14 46.15
6 Čujová Adela 23 6 17 26.09
7 Ferenčák Dávid 22 5 17 22.73
8 Farkašovský Alex 26 5 21 19.23
9 Repko Róbert st. 4 0 4 0.00
Schöní SNV A
1 Plata Peter 37 32 5 86.49
2 Ferenc Marcel 39 33 6 84.62
3 Piak Jozef 6 4 2 66.67
4 Baluch Jozef 36 20 16 55.56
5 Pisančin Jozef 13 7 6 53.85
6 Hudáček Vladimír 32 17 15 53.13
7 Markovič Pavol 4 2 2 50.00
8 Kalafut Daniel 23 10 13 43.48
9 Mareš Milan 11 4 7 36.36
10 Petrisko Ján 18 5 13 27.78
11 Suchý Peter 1 0 1 0.00
ŠK Muškát Lieskovany B
1 Černický Marián st. 48 33 15 68.75
2 Piatnica Michal 49 29 20 59.18
3 Sopka Andrej 44 26 18 59.09
4 Kapusta Ján 44 26 18 59.09
5 Farkašovský Milan 24 9 15 37.50
6 Mrovčak Miroslav 4 1 3 25.00
7 Franko Filip 7 0 7 0.00
8 Kozak Michal 4 0 4 0.00
ŠKST Spišské Vlachy D
1 Chovanec Peter 4 4 0 100.00
2 Wenzel Michal 4 4 0 100.00
3 Gurčík Anton 16 13 3 81.25
4 Klešč Peter 12 9 3 75.00
5 Fabišík Ľuboš 48 35 13 72.92
6 Gurčík Matej 24 16 8 66.67
7 Fabišík Lukáš 24 14 10 58.33
8 Kandra Marko 32 15 17 46.88
9 Nemčíková Radoslava 36 16 20 44.44
10 Roško Martin 8 2 6 25.00
11 Mruz Tomáš 10 1 9 10.00
12 Horváth Dalibor 2 0 2 0.00
STK Vojkovce A
1 Ižo Alexander 40 27 13 67.50
2 Ledecký Rudolf 47 31 16 65.96
3 Lokšinský Marek 49 21 28 42.86
4 Kolár Ján 44 16 28 36.36
5 Kolár Peter 28 8 20 28.57
6 Gmuca Lukáš 8 1 7 12.50
7 Kovalčíková Monika 2 0 2 0.00
8 Kolárik Andrej 2 0 2 0.00
STŠK Obec Hrabušice B
1 Meľničuk Rudolf 39 37 2 94.87
2 Jozefčák Jakub 48 44 4 91.67
3 Jozefčák Ján 29 26 3 89.66
4 Olšavský Kristián 8 6 2 75.00
5 Meľničuk Matej 27 17 10 62.96
6 Lengvarský Jakub 24 14 10 58.33
7 Hodák Viktor 13 7 6 53.85
8 Jozefčák Daniel 32 15 17 46.88
9 Klinga Anton 4 1 3 25.00