Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 42. týždeň roku 2019
619 18.10.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
CVČ Raketa SNV C
9 : 9 Schválené  
620 19.10.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
FK Olcnava A
7 : 11 Schválené  
621 18.10.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
STŠK Obec Hrabušice B
7 : 11 Schválené  
622 19.10.2019
So 18:00
MŠK STO Krompachy D
Schöní SNV A
3 : 15 Schválené  
623 19.10.2019
So 18:00
STK Vojkovce A
OTJ Jamník C
5 : 13 Schválené  
2 . kolo - 43. týždeň roku 2019
624 27.10.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV C
OTJ Jamník C
0 : 18 Schválené  
625 27.10.2019
Ne 10:00
Schöní SNV A
STK Vojkovce A
13 : 5 Schválené  
626 27.10.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
MŠK STO Krompachy D
16 : 2 Schválené  
627 27.10.2019
Ne 10:00
FK Olcnava A
MŠK STO Krompachy C
12 : 6 Schválené  
628 25.10.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
ŠK Muškát Lieskovany B
12 : 6 Schválené  
3 . kolo - 45. týždeň roku 2019
629 09.11.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
CVČ Raketa SNV C
9 : 9 Schválené  
630 07.11.2019
št 18:30
MŠK STO Krompachy C
ŠKST Spišské Vlachy D
8 : 10 Schválené  
631 09.11.2019
So 18:00
MŠK STO Krompachy D
FK Olcnava A
3 : 15 Schválené  
632 09.11.2019
So 18:00
STK Vojkovce A
STŠK Obec Hrabušice B
4 : 14 Schválené  
633 10.11.2019
Ne 10:00
OTJ Jamník C
Schöní SNV A
9 : 9 Schválené  
4 . kolo - 46. týždeň roku 2019
634 17.11.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV C
Schöní SNV A
6 : 12 Schválené  
635 17.11.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
OTJ Jamník C
16 : 2 Schválené  
636 17.11.2019
Ne 10:00
FK Olcnava A
STK Vojkovce A
16 : 2 Schválené  
637 15.11.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
MŠK STO Krompachy D
14 : 4 Schválené  
638 16.11.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
MŠK STO Krompachy C
17 : 1 Schválené  
5 . kolo - 47. týždeň roku 2019
639 22.11.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
CVČ Raketa SNV C
1 : 17 Schválené  
640 23.11.2019
So 18:00
MŠK STO Krompachy D
ŠK Muškát Lieskovany B
0 : 18 Schválené  
641 23.11.2019
So 18:00
STK Vojkovce A
ŠKST Spišské Vlachy D
5 : 13 Schválené  
642 24.11.2019
Ne 10:00
OTJ Jamník C
FK Olcnava A
4 : 14 Schválené  
643 24.11.2019
Ne 10:00
Schöní SNV A
STŠK Obec Hrabušice B
8 : 10 Schválené  
6 . kolo - 48. týždeň roku 2019
644 01.12.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV C
STŠK Obec Hrabušice B
0 : 18 Schválené  
645 01.12.2019
Ne 10:00
FK Olcnava A
Schöní SNV A
7 : 11 Schválené  
646 29.11.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
OTJ Jamník C
14 : 4 Schválené  
647 30.11.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STK Vojkovce A
8 : 10 Schválené  
648 29.11.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
MŠK STO Krompachy D
7 : 11 Schválené  
7 . kolo - 49. týždeň roku 2019
649 07.12.2019
So 18:00
MŠK STO Krompachy D
CVČ Raketa SNV C
7 : 11 Schválené  
650 07.12.2019
So 18:00
STK Vojkovce A
MŠK STO Krompachy C
14 : 4 Schválené  
651 08.12.2019
Ne 10:00
OTJ Jamník C
ŠK Muškát Lieskovany B
7 : 11 Schválené  
652 08.12.2019
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠKST Spišské Vlachy D
7 : 11 Schválené  
653 08.12.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
FK Olcnava A
15 : 3 Schválené  
8 . kolo - 50. týždeň roku 2019
654 15.12.2019
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV C
FK Olcnava A
4 : 14 Schválené  
655 13.12.2019
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STŠK Obec Hrabušice B
6 : 12 Schválené  
656 14.12.2019
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
Schöní SNV A
12 : 6 Schválené  
657 13.12.2019
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
OTJ Jamník C
6 : 12 Schválené  
658 14.12.2019
So 18:00
MŠK STO Krompachy D
STK Vojkovce A
0 : 18 Schválené  
9 . kolo - 51. týždeň roku 2019
659 21.12.2019
So 18:00
STK Vojkovce A
CVČ Raketa SNV C
12 : 6 Schválené  
660 22.12.2019
Ne 10:00
OTJ Jamník C
MŠK STO Krompachy D
11 : 7 Schválené  
661 22.12.2019
Ne 10:00
Schöní SNV A
MŠK STO Krompachy C
12 : 6 Schválené  
662 22.12.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
ŠK Muškát Lieskovany B
13 : 5 Schválené  
663 22.12.2019
Ne 10:00
FK Olcnava A
ŠKST Spišské Vlachy D
10 : 8 Schválené  
10 . kolo - 06. týždeň roku 2020
664 09.02.2020
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV C
ŠKST Spišské Vlachy D
11 : 7 Schválené  
665 09.02.2020
Ne 10:00
FK Olcnava A
ŠK Muškát Lieskovany B
12 : 6 Schválené  
666 09.02.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
MŠK STO Krompachy C
14 : 4 Schválené  
667 09.02.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
MŠK STO Krompachy D
14 : 4 Schválené  
668 09.02.2020
Ne 10:00
OTJ Jamník C
STK Vojkovce A
1 : 17 Schválené  
11 . kolo - 07. týždeň roku 2020
669 11.02.2020
Ut 18:00
OTJ Jamník C
CVČ Raketa SNV C
3 : 15 Schválené  
670 15.02.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
Schöní SNV A
10 : 8 Schválené  
671 15.02.2020
So 18:00
MŠK STO Krompachy D
STŠK Obec Hrabušice B
0 : 18 Schválené  
672 14.02.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
FK Olcnava A
7 : 11 Schválené  
673 15.02.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
ŠKST Spišské Vlachy D
9 : 9 Schválené  
12 . kolo - 08. týždeň roku 2020
674 23.02.2020
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV C
ŠK Muškát Lieskovany B
11 : 7 Schválené  
675 19.02.2020
St 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
MŠK STO Krompachy C
9 : 9 Schválené  
676 23.02.2020
Ne 10:00
FK Olcnava A
MŠK STO Krompachy D
13 : 5 Schválené  
677 23.02.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
STK Vojkovce A
14 : 4 Schválené  
678 23.02.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
OTJ Jamník C
16 : 2 Schválené  
13 . kolo - 10. týždeň roku 2020
679 08.03.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
CVČ Raketa SNV C
8 : 10 Schválené  
680 06.03.2020
Pi 18:00
OTJ Jamník C
STŠK Obec Hrabušice B
7 : 11 Schválené  
681 07.03.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
FK Olcnava A
6 : 12 Schválené  
682 06.03.2020
Pi 10:00
MŠK STO Krompachy D
ŠKST Spišské Vlachy D
5 : 13 Schválené  
683 06.03.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
ŠK Muškát Lieskovany B
1 : 17 Schválené  
14 . kolo - 11. týždeň roku 2020
684 15.03.2020
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV C
MŠK STO Krompachy C
Zrušené
685 14.03.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
MŠK STO Krompachy D
Zrušené
686 13.03.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STK Vojkovce A
Zrušené
687 15.03.2020
Ne 10:00
FK Olcnava A
OTJ Jamník C
Zrušené
688 15.03.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
Schöní SNV A
Zrušené
15 . kolo - 12. týždeň roku 2020
689 22.03.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
CVČ Raketa SNV C
Zrušené
690 22.03.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
FK Olcnava A
Zrušené
691 22.03.2020
Ne 10:00
OTJ Jamník C
ŠKST Spišské Vlachy D
Zrušené
692 21.03.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
ŠK Muškát Lieskovany B
Zrušené
693 21.03.2020
So 18:00
MŠK STO Krompachy D
MŠK STO Krompachy C
6 : 12 Schválené  
16 . kolo - 13. týždeň roku 2020
694 29.03.2020
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV C
MŠK STO Krompachy D
Zrušené
695 27.03.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
STK Vojkovce A
Zrušené
696 28.03.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
OTJ Jamník C
Zrušené
697 27.03.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
Schöní SNV A
Zrušené
698 29.03.2020
Ne 10:00
FK Olcnava A
STŠK Obec Hrabušice B
Zrušené
17 . kolo - 14. týždeň roku 2020
699 05.04.2020
Ne 10:00
FK Olcnava A
CVČ Raketa SNV C
Zrušené
700 05.04.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
ŠKST Spišské Vlachy D
Zrušené
701 05.04.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠK Muškát Lieskovany B
Zrušené
702 05.04.2020
Ne 10:00
OTJ Jamník C
MŠK STO Krompachy C
Zrušené
703 04.04.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
MŠK STO Krompachy D
Zrušené
18 . kolo - 05. týždeň roku 2020
704 02.02.2020
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV C
STK Vojkovce A
9 : 9 Schválené  
705 01.02.2020
So 18:00
MŠK STO Krompachy D
OTJ Jamník C
1 : 17 Schválené  
706 31.01.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
Schöní SNV A
0 : 18 Schválené  
707 01.02.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STŠK Obec Hrabušice B
7 : 11 Schválené  
708 31.01.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
FK Olcnava A
8 : 10 Schválené