Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 7.liga, muži 2019/2020

Zmeny v rozpise súťaží

Id Dátum Kolo Mužstvá Status Pozn.
5. liga - ZČ
811 15.03.2020
Ne 10:00
18 CVČ Raketa SNV A
STO Odorín A
Zrušené
812 13.03.2020
Pi 17:00
18 AŠK Mária Huta C
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené
813 15.03.2020
Ne 10:00
18 ŠKST Spišské Vlachy B
OŠK Arnutovce A
Zrušené
814 13.03.2020
Pi 18:00
18 OTJ Jamník B
STO Letanovce C
Zrušené
815 15.03.2020
Ne 10:00
18 ŠK Muškát Lieskovany A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
816 15.03.2020
Ne 10:00
18 OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
Zrušené
817 22.03.2020
Ne 10:00
19 OŠK Betlanovce A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené
818 20.03.2020
Pi 18:00
19 ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
Zrušené
819 21.03.2020
So 17:30
19 Družstevník Hrišovce A
OTJ Jamník B
Zrušené
820 22.03.2020
Ne 10:00
19 STO Letanovce C
ŠKST Spišské Vlachy B
Zrušené
821 21.03.2020
So 18:00
19 OŠK Arnutovce A
AŠK Mária Huta C
Zrušené
822 21.03.2020
So 18:00
19 ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
Zrušené
823 29.03.2020
Ne 10:00
20 CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené
824 28.03.2020
So 18:00
20 OŠK Arnutovce A
STO Odorín A
Zrušené
825 27.03.2020
Pi 17:00
20 AŠK Mária Huta C
STO Letanovce C
Zrušené
826 29.03.2020
Ne 10:00
20 ŠKST Spišské Vlachy B
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
827 27.03.2020
Pi 18:00
20 OTJ Jamník B
ŠK Harichovce B
Zrušené
828 29.03.2020
Ne 10:00
20 ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
Zrušené
829 05.04.2020
Ne 10:00
21 ŠK Muškát Lieskovany A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené
830 05.04.2020
Ne 10:00
21 OŠK Betlanovce A
OTJ Jamník B
Zrušené
831 03.04.2020
Pi 18:00
21 ŠK Harichovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
Zrušené
832 04.04.2020
So 17:30
21 Družstevník Hrišovce A
AŠK Mária Huta C
Zrušené
833 05.04.2020
Ne 10:00
21 STO Letanovce C
STO Odorín A
Zrušené
834 04.04.2020
So 18:00
21 OŠK Arnutovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené
6. liga - ZČ
499 13.03.2020
Pi 18:00
18 OŠK Arnutovce B
CVČ Raketa SNV B
Zrušené
500 13.03.2020
Pi 18:00
18 ŠK Harichovce C
ŠK 1951 Domaňovce B
Zrušené
501 13.03.2020
Pi 17:30
18 STO Odorín B
ŠK Lesov Mesta SNV A
Zrušené
502 14.03.2020
So 18:00
18 STO Letanovce D
TJ Baník Mlynky B
Zrušené
503 14.03.2020
So 17:30
18 STK Bijacovce A
ŠKST Spišské Vlachy C
Zrušené
504 13.03.2020
Pi 18:00
18 MŠK STO Krompachy B
AŠK Mária Huta D
Zrušené
505 20.03.2020
Pi 18:00
19 MŠK STO Krompachy B
CVČ Raketa SNV B
Zrušené
506 20.03.2020
Pi 17:00
19 AŠK Mária Huta D
STK Bijacovce A
Zrušené
507 20.03.2020
Pi 18:30
19 ŠKST Spišské Vlachy C
STO Letanovce D
Zrušené
508 20.03.2020
Pi 17:30
19 TJ Baník Mlynky B
STO Odorín B
Zrušené
509 22.03.2020
Ne 10:00
19 ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK Harichovce C
Zrušené
510 20.03.2020
Pi 18:00
19 OŠK Arnutovce B
ŠK 1951 Domaňovce B
Zrušené
511 29.03.2020
Ne 16:00
20 CVČ Raketa SNV B
ŠK 1951 Domaňovce B
Zrušené
512 27.03.2020
Pi 18:00
20 OŠK Arnutovce B
ŠK Lesov Mesta SNV A
Zrušené
513 27.03.2020
Pi 18:00
20 ŠK Harichovce C
TJ Baník Mlynky B
Zrušené
514 27.03.2020
Pi 17:30
20 STO Odorín B
ŠKST Spišské Vlachy C
Zrušené
515 28.03.2020
So 18:00
20 STO Letanovce D
AŠK Mária Huta D
Zrušené
516 28.03.2020
So 17:30
20 STK Bijacovce A
MŠK STO Krompachy B
Zrušené
517 04.04.2020
So 17:30
21 STK Bijacovce A
CVČ Raketa SNV B
Zrušené
518 03.04.2020
Pi 18:00
21 MŠK STO Krompachy B
STO Letanovce D
Zrušené
519 03.04.2020
Pi 17:00
21 AŠK Mária Huta D
STO Odorín B
Zrušené
520 03.04.2020
Pi 18:30
21 ŠKST Spišské Vlachy C
ŠK Harichovce C
Zrušené
521 03.04.2020
Pi 18:00
21 OŠK Arnutovce B
TJ Baník Mlynky B
Zrušené
522 05.04.2020
Ne 10:00
21 ŠK Lesov Mesta SNV A
ŠK 1951 Domaňovce B
Zrušené
7. liga - ZČ
684 15.03.2020
Ne 13:00
14 CVČ Raketa SNV C
MŠK STO Krompachy C
Zrušené
685 14.03.2020
So 18:00
14 ŠK Muškát Lieskovany B
MŠK STO Krompachy D
Zrušené
686 13.03.2020
Pi 18:00
14 ŠKST Spišské Vlachy D
STK Vojkovce A
Zrušené
687 15.03.2020
Ne 10:00
14 FK Olcnava A
OTJ Jamník C
Zrušené
688 15.03.2020
Ne 10:00
14 STŠK Obec Hrabušice B
Schöní SNV A
Zrušené
689 22.03.2020
Ne 10:00
15 STŠK Obec Hrabušice B
CVČ Raketa SNV C
Zrušené
690 22.03.2020
Ne 10:00
15 Schöní SNV A
FK Olcnava A
Zrušené
691 22.03.2020
Ne 10:00
15 OTJ Jamník C
ŠKST Spišské Vlachy D
Zrušené
692 21.03.2020
So 18:00
15 STK Vojkovce A
ŠK Muškát Lieskovany B
Zrušené
694 29.03.2020
Ne 13:00
16 CVČ Raketa SNV C
MŠK STO Krompachy D
Zrušené
695 27.03.2020
Pi 18:00
16 MŠK STO Krompachy C
STK Vojkovce A
Zrušené
696 28.03.2020
So 18:00
16 ŠK Muškát Lieskovany B
OTJ Jamník C
Zrušené
697 27.03.2020
Pi 18:00
16 ŠKST Spišské Vlachy D
Schöní SNV A
Zrušené
698 29.03.2020
Ne 10:00
16 FK Olcnava A
STŠK Obec Hrabušice B
Zrušené
699 05.04.2020
Ne 10:00
17 FK Olcnava A
CVČ Raketa SNV C
Zrušené
700 05.04.2020
Ne 10:00
17 STŠK Obec Hrabušice B
ŠKST Spišské Vlachy D
Zrušené
701 05.04.2020
Ne 10:00
17 Schöní SNV A
ŠK Muškát Lieskovany B
Zrušené
702 05.04.2020
Ne 10:00
17 OTJ Jamník C
MŠK STO Krompachy C
Zrušené
703 04.04.2020
So 18:00
17 STK Vojkovce A
MŠK STO Krompachy D
Zrušené