Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Svidník - 5.liga, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
18 . kolo
103 28.02.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník D
Lužany C
     
104 28.02.2020
Pi 18:00
STMK Stropkov B
Brusnica A
     
105 28.02.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník C
Vyšný Hrabovec A
     
106 28.02.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník B
Radoma A
     
107 28.02.2020
Pi 18:00
Lužany D
Staškovce A
     
108 28.02.2020
Pi 18:00
STMK Stropkov C
     
17 . kolo
97 21.02.2020
Pi 17:00

Centrál Svidník D
     
98 21.02.2020
Pi 18:00
Staškovce A
STMK Stropkov C
12 : 6 Web zápis
M.Kurečko
     
99 21.02.2020
Pi 18:00
Radoma A
Lužany D
12 : 6 Web zápis
M.Kurečko
     
100 21.02.2020
Pi 18:00
Vyšný Hrabovec A
Centrál Svidník B
5 : 13 Web zápis
M.Kurečko
     
101 21.02.2020
Pi 18:00
Brusnica A
Centrál Svidník C
7 : 11 Web zápis
M.Kurečko
     
102 21.02.2020
Pi 18:00
Lužany C
STMK Stropkov B
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
16 . kolo
91 14.02.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník D
STMK Stropkov B
5 : 13 Web zápis
M.Kurečko
     
92 14.02.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník C
Lužany C
15 : 3 Web zápis
M.Kurečko
     
93 14.02.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník B
Brusnica A
13 : 5 Web zápis
M.Kurečko
     
94 14.02.2020
Pi 18:00
Lužany D
Vyšný Hrabovec A
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
95 14.02.2020
Pi 18:00
STMK Stropkov C
Radoma A
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
96 14.02.2020
Pi 17:00

Staškovce A
     
15 . kolo
85 07.02.2020
Pi 18:00
Staškovce A
Centrál Svidník D
12 : 6 Web zápis
M.Kurečko
     
86 07.02.2020
Pi 18:00
Radoma A
     
87 07.02.2020
Pi 18:00
Vyšný Hrabovec A
STMK Stropkov C
4 : 14 Web zápis
M.Kurečko
     
88 07.02.2020
Pi 18:00
Brusnica A
Lužany D
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
89 07.02.2020
Pi 18:00
Lužany C
Centrál Svidník B
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
90 07.02.2020
Pi 18:00
STMK Stropkov B
Centrál Svidník C
5 : 13 Web zápis
M.Kurečko
     
14 . kolo
79 31.01.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník D
Centrál Svidník C
0 : 18 Web zápis
M.Kurečko
     
80 31.01.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník B
STMK Stropkov B
6 : 12 Web zápis
M.Kurečko
     
81 31.01.2020
Pi 18:00
Lužany D
Lužany C
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
82 31.01.2020
Pi 18:00
STMK Stropkov C
Brusnica A
18 : 0 Web zápis
M.Kurečko
     
83 31.01.2020
Pi 17:00

Vyšný Hrabovec A
     
84 31.01.2020
Pi 18:00
Staškovce A
Radoma A
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
13 . kolo
73 24.01.2020
Pi 18:00
Radoma A
Centrál Svidník D
15 : 3 Web zápis
M.Kurečko
     
74 24.01.2020
Pi 18:00
Vyšný Hrabovec A
Staškovce A
7 : 11 Web zápis
M.Kurečko
     
75 24.01.2020
Pi 18:00
Brusnica A
     
76 24.01.2020
Pi 18:00
Lužany C
STMK Stropkov C
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
77 24.01.2020
Pi 18:00
STMK Stropkov B
Lužany D
16 : 2 Web zápis
M.Kurečko
     
78 24.01.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník C
Centrál Svidník B
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
12 . kolo
67 17.01.2020
Pi 18:00
Centrál Svidník D
Centrál Svidník B
5 : 13 Web zápis
M.Kurečko
     
68 17.01.2020
Pi 18:00
Lužany D
Centrál Svidník C
3 : 15 Web zápis
M.Kurečko
     
69 17.01.2020
Pi 18:00
STMK Stropkov C
STMK Stropkov B
2 : 16 Web zápis
M.Kurečko
     
70 17.01.2020
Pi 17:00

Lužany C
     
71 17.01.2020
Pi 18:00
Staškovce A
Brusnica A
12 : 6 Web zápis
M.Kurečko
     
72 17.01.2020
Pi 18:00
Radoma A
Vyšný Hrabovec A
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
11 . kolo
61 20.12.2019
Pi 18:00
Vyšný Hrabovec A
Centrál Svidník D
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
62 20.12.2019
Pi 18:00
Radoma A
Brusnica A
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
63 20.12.2019
Pi 18:00
Staškovce A
Lužany C
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
64 20.12.2019
Pi 17:00

STMK Stropkov B
     
65 20.12.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov C
Centrál Svidník C
8 : 10 Web zápis
M.Kurečko
     
66 20.12.2019
Pi 18:00
Lužany D
Centrál Svidník B
6 : 12 Web zápis
M.Kurečko
     
10 . kolo
55 13.12.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník D
Lužany D
8 : 10 Web zápis
M.Kurečko
     
56 13.12.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník B
STMK Stropkov C
14 : 4 Web zápis
M.Kurečko
     
57 13.12.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník C
     
58 13.12.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov B
Staškovce A
7 : 11 Web zápis
M.Kurečko
     
59 13.12.2019
Pi 18:00
Lužany C
Radoma A
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
60 13.12.2019
Pi 18:00
Brusnica A
Vyšný Hrabovec A
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
9 . kolo
49 06.12.2019
Pi 18:00
Brusnica A
Centrál Svidník D
18 : 0 Web zápis
M.Kurečko
     
50 06.12.2019
Pi 18:00
Lužany C
Vyšný Hrabovec A
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
51 06.12.2019
Pi 18:00
Radoma A
STMK Stropkov B
3 : 15 Web zápis
M.Kurečko
     
52 06.12.2019
Pi 18:00
Staškovce A
Centrál Svidník C
13 : 5 Web zápis
M.Kurečko
     
53 06.12.2019
Pi 17:00

Centrál Svidník B
     
54 06.12.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov C
Lužany D
12 : 6 Web zápis
M.Kurečko
     
8 . kolo
43 29.11.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník D
STMK Stropkov C
5 : 13 Web zápis
M.Kurečko
     
44 29.11.2019
Pi 18:00
Lužany D
     
45 29.11.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník B
Staškovce A
7 : 11 Web zápis
M.Kurečko
     
46 29.11.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník C
Radoma A
13 : 5 Web zápis
M.Kurečko
     
47 29.11.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov B
Vyšný Hrabovec A
16 : 2 Web zápis
M.Kurečko
     
48 29.11.2019
Pi 18:00
Lužany C
Brusnica A
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
7 . kolo
37 22.11.2019
Pi 18:00
Lužany C
Centrál Svidník D
16 : 2 Web zápis
M.Kurečko
     
38 22.11.2019
Pi 18:00
Brusnica A
STMK Stropkov B
14 : 4 Web zápis
M.Kurečko
     
39 22.11.2019
Pi 18:00
Vyšný Hrabovec A
Centrál Svidník C
1 : 17 Web zápis
M.Kurečko
     
40 22.11.2019
Pi 18:00
Radoma A
Centrál Svidník B
3 : 15 Web zápis
M.Kurečko
     
41 22.11.2019
Pi 18:00
Staškovce A
Lužany D
15 : 3 Web zápis
M.Kurečko
     
42 22.11.2019
Pi 17:00

STMK Stropkov C
     
6 . kolo
31 15.11.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník D
     
32 15.11.2019
Pi 18:00
Staškovce A
STMK Stropkov C
13 : 5 Web zápis
M.Kurečko
     
33 15.11.2019
Pi 18:00
Lužany D
Radoma A
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
34 15.11.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník B
Vyšný Hrabovec A
17 : 1 Web zápis
M.Kurečko
     
35 15.11.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník C
Brusnica A
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
36 15.11.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov B
Lužany C
8 : 10 Web zápis
M.Kurečko
     
5 . kolo
25 08.11.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov B
Centrál Svidník D
13 : 5 Web zápis
M.Kurečko
     
26 08.11.2019
Pi 18:00
Lužany C
Centrál Svidník C
6 : 12 Web zápis
M.Kurečko
     
27 08.11.2019
Pi 18:00
Brusnica A
Centrál Svidník B
5 : 13 Web zápis
M.Kurečko
     
28 08.11.2019
Pi 18:00
Vyšný Hrabovec A
Lužany D
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
29 08.11.2019
Pi 18:00
Radoma A
STMK Stropkov C
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
30 08.11.2019
Pi 18:00
Staškovce A
     
4 . kolo
19 25.10.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník D
Staškovce A
0 : 18 Web zápis
M.Kurečko
     
20 25.10.2019
Pi 17:00

Radoma A
     
21 25.10.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov C
Vyšný Hrabovec A
12 : 6 Web zápis
M.Kurečko
     
22 25.10.2019
Pi 18:00
Lužany D
Brusnica A
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
     
23 25.10.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník B
Lužany C
16 : 2 Web zápis
M.Kurečko
     
24 25.10.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník C
STMK Stropkov B
12 : 6 Web zápis
M.Kurečko
     
3 . kolo
13 18.10.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník C
Centrál Svidník D
18 : 0 Web zápis
M.Kurečko
     
14 18.10.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov B
Centrál Svidník B
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
15 18.10.2019
Pi 18:00
Lužany C
Lužany D
12 : 6 Web zápis
M.Kurečko
     
16 18.10.2019
Pi 18:00
Brusnica A
STMK Stropkov C
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
     
17 18.10.2019
Pi 18:00
Vyšný Hrabovec A
     
18 18.10.2019
Pi 18:00
Radoma A
Staškovce A
6 : 12 Web zápis
M.Kurečko
     
2 . kolo
7 11.10.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník D
Radoma A
4 : 14 Web zápis
M.Kurečko
     
8 11.10.2019
Pi 18:00
Staškovce A
Vyšný Hrabovec A
16 : 2 Web zápis
M.Kurečko
     
9 11.10.2019
Pi 17:00

Brusnica A
     
10 11.10.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov C
Lužany C
7 : 11 Web zápis
M.Kurečko
     
11 11.10.2019
Pi 18:00
Lužany D
STMK Stropkov B
5 : 13 Web zápis
M.Kurečko
     
12 11.10.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník B
Centrál Svidník C
9 : 9 Web zápis
M.Kurečko
     
1 . kolo
1 04.10.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník B
Centrál Svidník D
17 : 1 Web zápis
M.Kurečko
     
2 04.10.2019
Pi 18:00
Centrál Svidník C
Lužany D
16 : 2 Web zápis
M.Kurečko
     
3 04.10.2019
Pi 18:00
STMK Stropkov B
STMK Stropkov C
8 : 10 Web zápis
M.Kurečko
     
4 04.10.2019
Pi 18:00
Lužany C
     
5 04.10.2019
Pi 18:00
Brusnica A
Staškovce A
7 : 11 Web zápis
M.Kurečko
     
6 04.10.2019
Pi 18:00
Vyšný Hrabovec A
Radoma A
7 : 11 Web zápis
M.Kurečko