Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Košice-okolie - 5.liga, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: Základna časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
20 . kolo
59 05.04.2020
Ne 10:00
STO Rudník A
SŠK Poproč C
     
60 05.04.2020
Ne 10:00
STO Medzev A
STO Turňa n/Bodvou A
     
61 04.04.2020
So 14:00
STO Mokrance B
STO Medzev B
     
19 . kolo
56 29.03.2020
Ne 10:00
STO Medzev B
STO Rudník A
     
57 27.03.2020
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
STO Mokrance B
     
58 29.03.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč C
STO Medzev A
     
18 . kolo
53 22.03.2020
Ne 10:00
STO Rudník A
STO Medzev A
     
54 21.03.2020
So 14:00
STO Mokrance B
SŠK Poproč C
     
55 22.03.2020
Ne 10:00
STO Medzev B
STO Turňa n/Bodvou A
     
17 . kolo
49 13.03.2020
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
STO Rudník A
     
51 15.03.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč C
STO Medzev B
     
52 15.03.2020
Ne 10:00
STO Medzev A
STO Mokrance B
     
16 . kolo
46 06.03.2020
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
SŠK Poproč C
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
47 08.03.2020
Ne 10:00
STO Rudník A
STO Mokrance B
11 : 7 Web zápis
M.Gumáň
     
48 08.03.2020
Ne 10:00
STO Medzev B
STO Medzev A
2 : 16 Web zápis
M.Gumáň
     
15 . kolo
43 23.02.2020
Ne 10:00
STO Rudník A
SŠK Poproč C
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
44 21.02.2020
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
STO Medzev A
3 : 15 Web zápis
M.Gumáň
     
45 23.02.2020
Ne 10:00
STO Medzev B
STO Mokrance B
6 : 12 Web zápis
M.Gumáň
     
14 . kolo
40 16.02.2020
Ne 10:00
STO Rudník A
STO Medzev B
11 : 7 Web zápis
M.Gumáň
     
41 15.02.2020
So 14:00
STO Mokrance B
STO Turňa n/Bodvou A
17 : 1 Web zápis
M.Gumáň
     
42 16.02.2020
Ne 10:00
STO Medzev A
SŠK Poproč C
15 : 3 Web zápis
M.Gumáň
     
13 . kolo
37 09.02.2020
Ne 10:00
STO Medzev A
STO Rudník A
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
     
38 09.02.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč C
STO Mokrance B
0 : 18 Web zápis
M.Gumáň
   
39 07.02.2020
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
STO Medzev B
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
12 . kolo
34 02.02.2020
Ne 10:00
STO Rudník A
STO Turňa n/Bodvou A
12 : 6 Web zápis
M.Gumáň
     
35 02.02.2020
Ne 10:00
STO Medzev B
SŠK Poproč C
18 : 0 Web zápis
M.Gumáň
   
36 01.02.2020
So 14:00
STO Mokrance B
STO Medzev A
16 : 2 Web zápis
M.Gumáň
     
11 . kolo
31 26.01.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč C
STO Turňa n/Bodvou A
0 : 18 Web zápis
M.Gumáň
   
32 26.01.2020
Ne 10:00
STO Medzev A
STO Medzev B
16 : 2 Web zápis
M.Gumáň
     
33 25.01.2020
So 14:00
STO Mokrance B
STO Rudník A
     
10 . kolo
28 15.12.2019
Ne 10:00
STO Rudník A
SŠK Poproč C
17 : 1 Web zápis
M.Gumáň
     
29 15.12.2019
Ne 10:00
STO Medzev A
STO Turňa n/Bodvou A
16 : 2 Web zápis
M.Gumáň
     
30 14.12.2019
So 14:00
STO Mokrance B
STO Medzev B
14 : 4 Web zápis
M.Gumáň
     
9 . kolo
25 08.12.2019
Ne 10:00
STO Medzev B
STO Rudník A
3 : 15 Web zápis
M.Gumáň
     
26 06.12.2019
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
STO Mokrance B
1 : 17 Web zápis
M.Gumáň
     
27 08.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč C
STO Medzev A
1 : 17 Web zápis
M.Gumáň
     
8 . kolo
22 01.12.2019
Ne 10:00
STO Rudník A
STO Medzev A
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
23 30.11.2019
So 14:00
STO Mokrance B
SŠK Poproč C
18 : 0 Web zápis
M.Gumáň
     
24 01.12.2019
Ne 10:00
STO Medzev B
STO Turňa n/Bodvou A
11 : 7 Web zápis
M.Gumáň
     
7 . kolo
19 22.11.2019
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
STO Rudník A
8 : 10 Web zápis
M.Gumáň
     
20 24.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč C
STO Medzev B
3 : 15 Web zápis
M.Gumáň
     
21 24.11.2019
Ne 10:00
STO Medzev A
STO Mokrance B
7 : 11 Web zápis
M.Gumáň
     
6 . kolo
16 17.11.2019
Ne 10:00
STO Rudník A
STO Mokrance B
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
     
17 17.11.2019
Ne 10:00
STO Medzev B
STO Medzev A
3 : 15 Web zápis
M.Gumáň
     
18 15.11.2019
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
SŠK Poproč C
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
5 . kolo
13 10.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč C
STO Rudník A
2 : 16 Web zápis
M.Gumáň
     
14 08.11.2019
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
STO Medzev A
3 : 15 Web zápis
M.Gumáň
     
15 10.11.2019
Ne 10:00
STO Medzev B
STO Mokrance B
4 : 14 Web zápis
M.Gumáň
     
4 . kolo
10 27.10.2019
Ne 10:00
STO Rudník A
STO Medzev B
13 : 5 Web zápis
M.Gumáň
     
11 26.10.2019
So 14:00
STO Mokrance B
STO Turňa n/Bodvou A
14 : 4 Web zápis
M.Gumáň
     
12 27.10.2019
Ne 10:00
STO Medzev A
SŠK Poproč C
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
3 . kolo
7 20.10.2019
Ne 10:00
STO Medzev A
STO Rudník A
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
     
8 20.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč C
STO Mokrance B
3 : 15 Web zápis
M.Gumáň
     
9 18.10.2019
Pi 18:00
STO Turňa n/Bodvou A
STO Medzev B
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
     
2 . kolo
4 13.10.2019
Ne 10:00
STO Rudník A
STO Turňa n/Bodvou A
13 : 5 Web zápis
M.Gumáň
     
5 13.10.2019
Ne 10:00
STO Medzev B
SŠK Poproč C
15 : 3 Web zápis
M.Gumáň
     
6 12.10.2019
So 14:00
STO Mokrance B
STO Medzev A
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
1 . kolo
1 05.10.2019
So 14:00
STO Mokrance B
STO Rudník A
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
2 06.10.2019
Ne 10:00
STO Medzev A
STO Medzev B
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
     
3 06.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč C
STO Turňa n/Bodvou A
8 : 10 Web zápis
M.Gumáň