Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Bardejov - 5.liga, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
18 . kolo
266 03.04.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Buclovany A
     
267 03.04.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ PD M Poliakovce A
     
268 03.04.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Požiarnik Zlaté A
     
269 03.04.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
STJ Družba Bardejov C
     
270 03.04.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ Beloveža A
     
17 . kolo
261 27.03.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
OŠK Smilno A
     
262 27.03.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ Magura Zborov B
     
263 27.03.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
P-p k Marhaň A
     
264 27.03.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
PK SC Bardejov A
     
265 27.03.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
STJ Družba Bardejov D
     
16 . kolo
256 20.03.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
STJ Družba Bardejov D
     
257 20.03.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Buclovany A
     
258 20.03.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ PD M Poliakovce A
     
259 20.03.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ Požiarnik Zlaté A
     
260 20.03.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
STJ Družba Bardejov C
     
15 . kolo
251 13.03.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
OŠK Smilno A
     
252 13.03.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
TJ Beloveža A
     
253 13.03.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Magura Zborov B
     
254 13.03.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
P-p k Marhaň A
     
255 13.03.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
PK SC Bardejov A
     
14 . kolo
246 06.03.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
PK SC Bardejov A
12 : 6 Web zápis
M.Kuruc
     
247 06.03.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
STJ Družba Bardejov D
     
248 06.03.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ Buclovany A
12 : 6 Web zápis
M.Kuruc
     
249 06.03.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
TJ PD M Poliakovce A
11 : 7 Web zápis
M.Kuruc
     
250 06.03.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ Požiarnik Zlaté A
14 : 4 Web zápis
M.Kuruc
     
13 . kolo
241 28.02.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
OŠK Smilno A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
     
242 28.02.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
STJ Družba Bardejov C
1 : 17 Web zápis
M.Kuruc
     
243 28.02.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
TJ Beloveža A
15 : 3 Web zápis
M.Kuruc
     
244 28.02.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Magura Zborov B
4 : 14 Web zápis
M.Kuruc
     
245 28.02.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
P-p k Marhaň A
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
     
12 . kolo
236 21.02.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
P-p k Marhaň A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
     
237 21.02.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
PK SC Bardejov A
17 : 1 Web zápis
M.Kuruc
     
238 21.02.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
STJ Družba Bardejov D
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
     
239 21.02.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ Buclovany A
14 : 4 Web zápis
M.Kuruc
     
240 21.02.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
TJ PD M Poliakovce A
3 : 15 Web zápis
M.Kuruc
     
11 . kolo
231 14.02.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
OŠK Smilno A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
     
232 14.02.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
TJ Požiarnik Zlaté A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
     
233 14.02.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
STJ Družba Bardejov C
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
     
234 14.02.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Beloveža A
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
     
235 14.02.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ Magura Zborov B
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
     
10 . kolo
226 07.02.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Magura Zborov B
5 : 13 Web zápis
M.Kuruc
     
227 07.02.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
P-p k Marhaň A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
     
228 07.02.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
PK SC Bardejov A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
229 07.02.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
STJ Družba Bardejov D
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
     
230 07.02.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Buclovany A
4 : 14 Web zápis
M.Kuruc
     
9 . kolo
221 31.01.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
OŠK Smilno A
14 : 4 Web zápis
M.Kuruc
     
222 31.01.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
STJ Družba Bardejov D
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
223 31.01.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
PK SC Bardejov A
15 : 3 Web zápis
M.Kuruc
     
224 31.01.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
P-p k Marhaň A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
225 31.01.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
TJ Magura Zborov B
4 : 14 Web zápis
M.Kuruc
     
8 . kolo
216 24.01.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Beloveža A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
     
217 24.01.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
STJ Družba Bardejov C
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
     
218 24.01.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ Požiarnik Zlaté A
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
     
219 24.01.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ PD M Poliakovce A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
     
220 24.01.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Buclovany A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
     
7 . kolo
211 20.12.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
OŠK Smilno A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
212 20.12.2019
Pi 18:00
TJ Buclovany A
PK SC Bardejov A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
     
213 20.12.2019
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
P-p k Marhaň A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
     
214 20.12.2019
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
TJ Magura Zborov B
3 : 15 Web zápis
M.Kuruc
     
215 20.12.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ Beloveža A
16 : 2 Web zápis
M.Kuruc
     
6 . kolo
206 13.12.2019
Pi 18:00
OŠK Smilno A
STJ Družba Bardejov C
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
     
207 13.12.2019
Pi 18:00
TJ Beloveža A
TJ Požiarnik Zlaté A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
     
208 13.12.2019
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ PD M Poliakovce A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
209 13.12.2019
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ Buclovany A
5 : 13 Web zápis
M.Kuruc
     
210 13.12.2019
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
STJ Družba Bardejov D
18 : 0 wo Web zápis
M.Kuruc
     
5 . kolo
201 06.12.2019
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
OŠK Smilno A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
     
202 06.12.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
P-p k Marhaň A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
     
203 06.12.2019
Pi 18:00
TJ Buclovany A
TJ Magura Zborov B
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
     
204 06.12.2019
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Beloveža A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
     
205 06.12.2019
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
STJ Družba Bardejov C
2 : 16 Web zápis
M.Kuruc
     
4 . kolo
196 29.11.2019
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Požiarnik Zlaté A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
     
197 29.11.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ PD M Poliakovce A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
198 29.11.2019
Pi 18:00
TJ Beloveža A
TJ Buclovany A
5 : 13 Web zápis
M.Kuruc
     
199 29.11.2019
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
STJ Družba Bardejov D
15 : 3 Web zápis
M.Kuruc
     
200 29.11.2019
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
PK SC Bardejov A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
3 . kolo
191 22.11.2019
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
OŠK Smilno A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
     
192 22.11.2019
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Magura Zborov B
1 : 17 Web zápis
M.Kuruc
     
193 22.11.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Beloveža A
12 : 6 Web zápis
M.Kuruc
     
194 22.11.2019
Pi 18:00
TJ Buclovany A
STJ Družba Bardejov C
5 : 13 Web zápis
M.Kuruc
     
195 22.11.2019
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Požiarnik Zlaté A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
2 . kolo
186 15.11.2019
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ PD M Poliakovce A
4 : 14 Web zápis
M.Kuruc
     
187 15.11.2019
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
TJ Buclovany A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
     
188 15.11.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
STJ Družba Bardejov D
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
189 15.11.2019
Pi 18:00
TJ Beloveža A
PK SC Bardejov A
15 : 3 Web zápis
M.Kuruc
     
190 15.11.2019
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
P-p k Marhaň A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
     
1 . kolo
181 08.11.2019
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
OŠK Smilno A
11 : 7 Web zápis
M.Kuruc
     
182 08.11.2019
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ Beloveža A
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
     
183 08.11.2019
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
STJ Družba Bardejov C
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
     
184 08.11.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Požiarnik Zlaté A
11 : 7 Web zápis
M.Kuruc
     
185 08.11.2019
Pi 18:00
TJ Buclovany A
TJ PD M Poliakovce A
12 : 6 Web zápis
M.Kuruc