Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Bardejov - 5.liga, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 45. týždeň roku 2019
181 08.11.2019
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
OŠK Smilno A
11 : 7 Web zápis
M.Kuruc
 
182 08.11.2019
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ Beloveža A
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
 
183 08.11.2019
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
STJ Družba Bardejov C
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
 
184 08.11.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Požiarnik Zlaté A
11 : 7 Web zápis
M.Kuruc
 
185 08.11.2019
Pi 18:00
TJ Buclovany A
TJ PD M Poliakovce A
12 : 6 Web zápis
M.Kuruc
 
2 . kolo - 46. týždeň roku 2019
186 15.11.2019
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ PD M Poliakovce A
4 : 14 Web zápis
M.Kuruc
 
187 15.11.2019
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
TJ Buclovany A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
 
188 15.11.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
STJ Družba Bardejov D
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
189 15.11.2019
Pi 18:00
TJ Beloveža A
PK SC Bardejov A
15 : 3 Web zápis
M.Kuruc
 
190 15.11.2019
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
P-p k Marhaň A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
3 . kolo - 47. týždeň roku 2019
191 22.11.2019
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
OŠK Smilno A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
 
192 22.11.2019
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Magura Zborov B
1 : 17 Web zápis
M.Kuruc
 
193 22.11.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Beloveža A
12 : 6 Web zápis
M.Kuruc
 
194 22.11.2019
Pi 18:00
TJ Buclovany A
STJ Družba Bardejov C
5 : 13 Web zápis
M.Kuruc
 
195 22.11.2019
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Požiarnik Zlaté A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
4 . kolo - 48. týždeň roku 2019
196 29.11.2019
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Požiarnik Zlaté A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
 
197 29.11.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ PD M Poliakovce A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
198 29.11.2019
Pi 18:00
TJ Beloveža A
TJ Buclovany A
5 : 13 Web zápis
M.Kuruc
 
199 29.11.2019
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
STJ Družba Bardejov D
15 : 3 Web zápis
M.Kuruc
 
200 29.11.2019
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
PK SC Bardejov A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
5 . kolo - 49. týždeň roku 2019
201 06.12.2019
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
OŠK Smilno A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
 
202 06.12.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
P-p k Marhaň A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
 
203 06.12.2019
Pi 18:00
TJ Buclovany A
TJ Magura Zborov B
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
 
204 06.12.2019
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Beloveža A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
 
205 06.12.2019
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
STJ Družba Bardejov C
2 : 16 Web zápis
M.Kuruc
 
6 . kolo - 50. týždeň roku 2019
206 13.12.2019
Pi 18:00
OŠK Smilno A
STJ Družba Bardejov C
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
 
207 13.12.2019
Pi 18:00
TJ Beloveža A
TJ Požiarnik Zlaté A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
 
208 13.12.2019
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ PD M Poliakovce A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
209 13.12.2019
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ Buclovany A
5 : 13 Web zápis
M.Kuruc
 
210 13.12.2019
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
STJ Družba Bardejov D
18 : 0 wo Web zápis
M.Kuruc
 
7 . kolo - 51. týždeň roku 2019
211 20.12.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
OŠK Smilno A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
212 20.12.2019
Pi 18:00
TJ Buclovany A
PK SC Bardejov A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
 
213 20.12.2019
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
P-p k Marhaň A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
 
214 20.12.2019
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
TJ Magura Zborov B
3 : 15 Web zápis
M.Kuruc
 
215 20.12.2019
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ Beloveža A
16 : 2 Web zápis
M.Kuruc
 
8 . kolo - 04. týždeň roku 2020
216 24.01.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Beloveža A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
 
217 24.01.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
STJ Družba Bardejov C
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
 
218 24.01.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ Požiarnik Zlaté A
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
 
219 24.01.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ PD M Poliakovce A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
 
220 24.01.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Buclovany A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
 
9 . kolo - 05. týždeň roku 2020
221 31.01.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
OŠK Smilno A
14 : 4 Web zápis
M.Kuruc
 
222 31.01.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
STJ Družba Bardejov D
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
223 31.01.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
PK SC Bardejov A
15 : 3 Web zápis
M.Kuruc
 
224 31.01.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
P-p k Marhaň A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
225 31.01.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
TJ Magura Zborov B
4 : 14 Web zápis
M.Kuruc
 
10 . kolo - 06. týždeň roku 2020
226 07.02.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Magura Zborov B
5 : 13 Web zápis
M.Kuruc
 
227 07.02.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
P-p k Marhaň A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
 
228 07.02.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
PK SC Bardejov A
13 : 5 Web zápis
M.Kuruc
 
229 07.02.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
STJ Družba Bardejov D
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
 
230 07.02.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Buclovany A
4 : 14 Web zápis
M.Kuruc
 
11 . kolo - 07. týždeň roku 2020
231 14.02.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
OŠK Smilno A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
 
232 14.02.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
TJ Požiarnik Zlaté A
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
 
233 14.02.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
STJ Družba Bardejov C
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
 
234 14.02.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Beloveža A
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
 
235 14.02.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ Magura Zborov B
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
 
12 . kolo - 08. týždeň roku 2020
236 21.02.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
P-p k Marhaň A
6 : 12 Web zápis
M.Kuruc
 
237 21.02.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
PK SC Bardejov A
17 : 1 Web zápis
M.Kuruc
 
238 21.02.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
STJ Družba Bardejov D
10 : 8 Web zápis
M.Kuruc
 
239 21.02.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ Buclovany A
14 : 4 Web zápis
M.Kuruc
 
240 21.02.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
TJ PD M Poliakovce A
3 : 15 Web zápis
M.Kuruc
 
13 . kolo - 09. týždeň roku 2020
241 28.02.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
OŠK Smilno A
8 : 10 Web zápis
M.Kuruc
 
242 28.02.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
STJ Družba Bardejov C
1 : 17 Web zápis
M.Kuruc
 
243 28.02.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
TJ Beloveža A
15 : 3 Web zápis
M.Kuruc
 
244 28.02.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Magura Zborov B
4 : 14 Web zápis
M.Kuruc
 
245 28.02.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
P-p k Marhaň A
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
 
14 . kolo - 10. týždeň roku 2020
246 06.03.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
PK SC Bardejov A
12 : 6 Web zápis
M.Kuruc
 
247 06.03.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
STJ Družba Bardejov D
7 : 11 Web zápis
M.Kuruc
 
248 06.03.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ Buclovany A
12 : 6 Web zápis
M.Kuruc
 
249 06.03.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
TJ PD M Poliakovce A
11 : 7 Web zápis
M.Kuruc
 
250 06.03.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ Požiarnik Zlaté A
14 : 4 Web zápis
M.Kuruc
 
15 . kolo - 11. týždeň roku 2020
251 13.03.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
OŠK Smilno A
 
252 13.03.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
TJ Beloveža A
 
253 13.03.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Magura Zborov B
 
254 13.03.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
P-p k Marhaň A
 
255 13.03.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
PK SC Bardejov A
 
16 . kolo - 12. týždeň roku 2020
256 20.03.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
STJ Družba Bardejov D
 
257 20.03.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Buclovany A
 
258 20.03.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ PD M Poliakovce A
 
259 20.03.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ Požiarnik Zlaté A
 
260 20.03.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
STJ Družba Bardejov C
 
17 . kolo - 13. týždeň roku 2020
261 27.03.2020
Pi 18:00
TJ Beloveža A
OŠK Smilno A
 
262 27.03.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov C
TJ Magura Zborov B
 
263 27.03.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
P-p k Marhaň A
 
264 27.03.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
PK SC Bardejov A
 
265 27.03.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
STJ Družba Bardejov D
 
18 . kolo - 14. týždeň roku 2020
266 03.04.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Buclovany A
 
267 03.04.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ PD M Poliakovce A
 
268 03.04.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Požiarnik Zlaté A
 
269 03.04.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
STJ Družba Bardejov C
 
270 03.04.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ Beloveža A