Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2020/2021

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 8 8 8
2 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 8 8 8
3 Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C 8 8 8
4 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 8 7 7
5 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C 8 7 7
6 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy C 8 7 7
7 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 8 7 7
8 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 8 6 6
9 Gdovin Lukáš CVČ Raketa SNV A 8 6 6
10 Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 8 6 6
11 Zrost Rudolf CVČ Raketa SNV A 8 6 6
12 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 8 5 5
13 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 8 5 5
14 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 8 5 5
15 Biskup Peter st. STO Letanovce C 8 4 4
16 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 8 4 4
17 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 8 4 4
18 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 8 4 4
19 Knizner Igor STO Odorín A 4 3 3
20 Búza Michal CVČ Raketa SNV A 4 3 3
21 Búza Oliver CVČ Raketa SNV A 4 3 3
22 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 4 3 3
23 Gabriš Martin STO Letanovce C 7 3 3
24 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 8 3 3
25 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 8 3 3
26 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 8 3 3
27 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 8 3 3
28 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 8 3 3
29 Fajth Rastislav STO Odorín A 4 2 2
30 Sedlačko Dávid STO Odorín A 4 2 2
31 Gabriš Milan STO Letanovce C 8 2 2
32 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy C 8 2 2
33 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 8 2 2
34 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 8 2 2
35 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 8 2 2
36 Kremnická Emma OŠK Betlanovce A 4 1 1
37 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 4 1 1
38 Zentko Jakub OŠK Betlanovce A 4 1 1
39 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 4 1 1
40 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV A 4 1 1
41 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 4 1 1
42 Brziak Ľuboš CVČ Raketa SNV A 4 1 1
43 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 4 1 1
44 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 8 1 1
45 Gábor Stanislav STO Letanovce C 1 0 0
46 Vytykač Jozef ŠK Harichovce B 4 0 0
47 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 4 0 0
48 Kremnický Adam OŠK Betlanovce A 4 0 0
49 Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 4 0 0
50 Špalda Matúš OŠK Betlanovce A 4 0 0
51 Buday Rastislav STO Odorín A 4 0 0