Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2020/2021

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(2) do 50%(1) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Biskup Peter st. STO Letanovce C 2 2 0 100.00
2 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 2 2 0 100.00
3 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 2 2 0 100.00
4 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 2 2 0 100.00
5 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 2 2 0 100.00
6 Gdovin Lukáš CVČ Raketa SNV A 2 2 0 100.00
7 Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 2 2 0 100.00
8 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C 2 2 0 100.00
9 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy C 2 2 0 100.00
10 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 2 2 0 100.00
11 Zrost Rudolf CVČ Raketa SNV A 2 2 0 100.00
12 Búza Oliver CVČ Raketa SNV A 1 1 0 100.00
13 Brziak Ľuboš CVČ Raketa SNV A 1 1 0 100.00
14 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 1 1 0 100.00
15 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 1 1 0 100.00
16 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV A 1 1 0 100.00
17 Búza Michal CVČ Raketa SNV A 1 1 0 100.00
18 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 2 1 1 50.00
19 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 2 1 1 50.00
20 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 2 1 1 50.00
21 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 2 1 1 50.00
22 Gabriš Milan STO Letanovce C 2 1 1 50.00
23 Gabriš Martin STO Letanovce C 2 1 1 50.00
24 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 2 1 1 50.00
25 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 2 1 1 50.00
26 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy C 2 1 1 50.00
27 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 2 1 1 50.00
28 Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C 2 1 1 50.00
29 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 2 1 1 50.00
30 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 2 0 2 0.00
31 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 2 0 2 0.00
32 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 2 0 2 0.00
33 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 2 0 2 0.00
34 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 2 0 2 0.00
35 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 2 0 2 0.00
36 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 2 0 2 0.00
37 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 1 0 1 0.00
38 Vytykač Jozef ŠK Harichovce B 1 0 1 0.00
39 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 1 0 1 0.00
40 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 1 0 1 0.00
41 Kremnický Adam OŠK Betlanovce A 1 0 1 0.00
42 Kremnická Emma OŠK Betlanovce A 1 0 1 0.00
43 Zentko Jakub OŠK Betlanovce A 1 0 1 0.00
44 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 1 0 1 0.00
45 Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 1 0 1 0.00
46 Špalda Matúš OŠK Betlanovce A 1 0 1 0.00
47 Buday Rastislav STO Odorín A 1 0 1 0.00
48 Knizner Igor STO Odorín A 1 0 1 0.00
49 Sedlačko Dávid STO Odorín A 1 0 1 0.00
50 Plata Peter STO Odorín A 1 0 1 0.00
Od 50%(1) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť