Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2020/2021

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(8) do 40%(3,2) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 8 8 0 100.00
2 Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C 8 8 0 100.00
3 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 8 8 0 100.00
4 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 8 7 1 87.50
5 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C 8 7 1 87.50
6 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy C 8 7 1 87.50
7 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 8 7 1 87.50
8 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 8 6 2 75.00
9 Gdovin Lukáš CVČ Raketa SNV A 8 6 2 75.00
10 Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 8 6 2 75.00
11 Zrost Rudolf CVČ Raketa SNV A 8 6 2 75.00
12 Knizner Igor STO Odorín A 4 3 1 75.00
13 Búza Michal CVČ Raketa SNV A 4 3 1 75.00
14 Búza Oliver CVČ Raketa SNV A 4 3 1 75.00
15 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 4 3 1 75.00
16 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 8 5 3 62.50
17 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 8 5 3 62.50
18 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 8 5 3 62.50
19 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 8 4 4 50.00
20 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 8 4 4 50.00
21 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 8 4 4 50.00
22 Biskup Peter st. STO Letanovce C 8 4 4 50.00
23 Fajth Rastislav STO Odorín A 4 2 2 50.00
24 Sedlačko Dávid STO Odorín A 4 2 2 50.00
25 Gabriš Martin STO Letanovce C 7 3 4 42.86
26 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 8 3 5 37.50
27 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 8 3 5 37.50
28 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 8 3 5 37.50
29 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 8 3 5 37.50
30 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 8 3 5 37.50
31 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy C 8 2 6 25.00
32 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 8 2 6 25.00
33 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 8 2 6 25.00
34 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 8 2 6 25.00
35 Gabriš Milan STO Letanovce C 8 2 6 25.00
36 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV A 4 1 3 25.00
37 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 4 1 3 25.00
38 Brziak Ľuboš CVČ Raketa SNV A 4 1 3 25.00
39 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 4 1 3 25.00
40 Kremnická Emma OŠK Betlanovce A 4 1 3 25.00
41 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 4 1 3 25.00
42 Zentko Jakub OŠK Betlanovce A 4 1 3 25.00
43 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 4 1 3 25.00
44 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 8 1 7 12.50
45 Buday Rastislav STO Odorín A 4 0 4 0.00
46 Vytykač Jozef ŠK Harichovce B 4 0 4 0.00
47 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 4 0 4 0.00
48 Kremnický Adam OŠK Betlanovce A 4 0 4 0.00
49 Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 4 0 4 0.00
50 Špalda Matúš OŠK Betlanovce A 4 0 4 0.00
Od 40%(3,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Gábor Stanislav STO Letanovce C 1 0 1 0.00