Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
22 . kolo
1048 24.01.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Betlanovce A
     
1049 22.01.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
Stavebniny S. Vlachy C
     
1050 22.01.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
Družstevník Hrišovce A
     
1051 23.01.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
CVČ Raketa SNV A
     
1052 24.01.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Arnutovce A
     
1053 24.01.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK Harichovce B
     
21 . kolo
1042 16.04.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Letanovce C
     
1043 17.04.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
     
1044 18.04.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STŠK Obec Hrabušice A
     
1045 17.04.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
     
1046 16.04.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
TJ Baník Mlynky B
     
1047 18.04.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Odorín A
     
20 . kolo
1036 11.04.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Odorín A
     
1037 09.04.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
OŠK Betlanovce A
     
1038 10.04.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Stavebniny S. Vlachy C
     
1039 11.04.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Družstevník Hrišovce A
     
1040 11.04.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
CVČ Raketa SNV A
     
1041 09.04.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Arnutovce A
     
19 . kolo
1030 27.03.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STO Letanovce C
     
1031 28.03.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Harichovce B
     
1032 27.03.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
     
1033 26.03.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STŠK Obec Hrabušice A
     
1034 28.03.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
     
1035 26.03.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
TJ Baník Mlynky B
     
18 . kolo
1024 21.03.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
TJ Baník Mlynky B
     
1025 20.03.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
     
1026 21.03.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Betlanovce A
     
1027 21.03.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Stavebniny S. Vlachy C
     
1028 19.03.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Družstevník Hrišovce A
     
1029 20.03.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
CVČ Raketa SNV A
     
17 . kolo
1018 14.03.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STO Letanovce C
     
1019 13.03.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Arnutovce A
     
1020 12.03.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK Harichovce B
     
1021 14.03.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
     
1022 12.03.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
STŠK Obec Hrabušice A
     
1023 12.03.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK 1951 Domaňovce A
     
16 . kolo
1012 07.03.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK 1951 Domaňovce A
     
1013 07.03.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky B
     
1014 07.03.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Odorín A
     
1015 05.03.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Betlanovce A
     
1016 06.03.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
Stavebniny S. Vlachy C
     
1017 07.03.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
Družstevník Hrišovce A
     
15 . kolo
1006 20.02.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Letanovce C
     
1007 19.02.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
CVČ Raketa SNV A
     
1008 21.02.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
OŠK Arnutovce A
     
1009 19.02.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK Harichovce B
     
1010 19.02.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Muškát Lieskovany A
     
1011 20.02.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STŠK Obec Hrabušice A
     
14 . kolo
1000 14.02.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
STŠK Obec Hrabušice A
     
1001 14.02.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK 1951 Domaňovce A
     
1002 12.02.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
TJ Baník Mlynky B
     
1003 13.02.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STO Odorín A
     
1004 14.02.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Betlanovce A
     
1005 13.02.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
Stavebniny S. Vlachy C
     
13 . kolo
994 05.02.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Letanovce C
     
995 07.02.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Družstevník Hrišovce A
     
996 05.02.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
CVČ Raketa SNV A
     
997 05.02.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
OŠK Arnutovce A
     
998 06.02.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Harichovce B
     
999 07.02.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Muškát Lieskovany A
     
12 . kolo
988 31.01.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany A
     
989 29.01.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STŠK Obec Hrabušice A
     
990 30.01.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
     
991 31.01.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
TJ Baník Mlynky B
     
992 30.01.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Odorín A
     
993 29.01.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
OŠK Betlanovce A
     
11 . kolo
982 20.12.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Letanovce C
Odložené    
983 18.12.2020
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Odorín A
Odložené    
984 19.12.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
TJ Baník Mlynky B
Zrušené    
985 20.12.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené    
986 19.12.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené    
987 18.12.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené    
10 . kolo
976 13.12.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Harichovce B
Odložené    
977 13.12.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
Odložené    
978 13.12.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
CVČ Raketa SNV A
Odložené    
979 12.12.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené    
980 11.12.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené    
981 11.12.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
OŠK Betlanovce A
Odložené    
9 . kolo
970 04.12.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
STO Letanovce C
Odložené    
971 06.12.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
TJ Baník Mlynky B
Odložené    
972 04.12.2020
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené    
973 05.12.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STŠK Obec Hrabušice A
Zrušené    
974 06.12.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené    
975 05.12.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
Odložené    
8 . kolo
964 29.11.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Arnutovce A
Odložené    
965 27.11.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
Odložené    
966 29.11.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené    
967 29.11.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené    
968 28.11.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Betlanovce A
Odložené    
969 27.11.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Odorín A
Odložené    
7 . kolo
958 20.11.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce C
Odložené    
959 20.11.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené    
960 22.11.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené    
961 20.11.2020
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené    
962 21.11.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Harichovce B
Zrušené    
963 22.11.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
Odložené    
6 . kolo
952 15.11.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
CVČ Raketa SNV A
Odložené    
953 14.11.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené    
954 13.11.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené    
955 15.11.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
Odložené    
956 15.11.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Odorín A
Odložené    
957 14.11.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
TJ Baník Mlynky B
Odložené    
5 . kolo
946 07.11.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce C
Odložené    
947 06.11.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené    
948 06.11.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené    
949 08.11.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
Odložené    
950 06.11.2020
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
OŠK Arnutovce A
Odložené    
951 07.11.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené    
4 . kolo
940 25.10.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
Družstevník Hrišovce A
Zrušené    
941 25.10.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené    
942 24.10.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
Odložené    
943 23.10.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Odorín A
Odložené    
944 25.10.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
TJ Baník Mlynky B
Odložené    
945 25.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené    
3 . kolo
934 18.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce C
Odložené    
935 17.10.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené    
936 16.10.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Harichovce B
Odložené    
937 16.10.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
Odložené    
938 18.10.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
CVČ Raketa SNV A
Odložené    
2 . kolo
928 11.10.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
Stavebniny S. Vlachy C
7 : 11 Web zápis
M.Gábriš
     
930 11.10.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
O.Búza
     
931 10.10.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
TJ Baník Mlynky B
15 : 3 Web zápis
V.Medery
     
932 09.10.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK 1951 Domaňovce A
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
   
933 11.10.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STŠK Obec Hrabušice A
11 : 7 Web zápis
E.Krotký
   
1 . kolo
922 04.10.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
E.Krotký
   
923 04.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Harichovce B
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
   
924 03.10.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
12 : 6 Web zápis
J.Lukáč
   
925 02.10.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV A
5 : 13 Web zápis
J.Černický
   
927 04.10.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Stavebniny S. Vlachy C
2 : 16 Web zápis
P.Zentko