Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2020/2021

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2020
922 04.10.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce C
13 : 5 Schválené  
923 04.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Harichovce B
12 : 6 Schválené  
924 03.10.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
12 : 6 Schválené  
925 02.10.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV A
5 : 13 Schválené  
927 04.10.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Stavebniny S. Vlachy C
2 : 16 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2020
928 11.10.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
Stavebniny S. Vlachy C
7 : 11 Web zápis
M.Gábriš
 
930 11.10.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
O.Búza
 
931 10.10.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
TJ Baník Mlynky B
15 : 3 Web zápis
V.Medery
 
932 09.10.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK 1951 Domaňovce A
11 : 7 Schválené  
933 11.10.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STŠK Obec Hrabušice A
11 : 7 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2020
934 18.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce C
Odložené
935 17.10.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
936 16.10.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Harichovce B
Odložené
937 16.10.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
Odložené
938 18.10.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
CVČ Raketa SNV A
Odložené
4 . kolo - 43. týždeň roku 2020
940 25.10.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
941 25.10.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené
942 24.10.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
Odložené
943 23.10.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Odorín A
Odložené
944 25.10.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
TJ Baník Mlynky B
Odložené
945 25.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené
5 . kolo - 45. týždeň roku 2020
946 07.11.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce C
Odložené
947 06.11.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené
948 06.11.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
949 08.11.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
Odložené
950 06.11.2020
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
OŠK Arnutovce A
Odložené
951 07.11.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené
6 . kolo - 46. týždeň roku 2020
952 15.11.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
CVČ Raketa SNV A
Odložené
953 14.11.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
954 13.11.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené
955 15.11.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
Odložené
956 15.11.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Odorín A
Odložené
957 14.11.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
TJ Baník Mlynky B
Odložené
7 . kolo - 47. týždeň roku 2020
958 20.11.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce C
Odložené
959 20.11.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené
960 22.11.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené
961 20.11.2020
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
962 21.11.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Harichovce B
Zrušené
963 22.11.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
Odložené
8 . kolo - 48. týždeň roku 2020
964 29.11.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Arnutovce A
Odložené
965 27.11.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
Odložené
966 29.11.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
967 29.11.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené
968 28.11.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Betlanovce A
Odložené
969 27.11.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Odorín A
Odložené
9 . kolo - 49. týždeň roku 2020
970 04.12.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
STO Letanovce C
Odložené
971 06.12.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
TJ Baník Mlynky B
Odložené
972 04.12.2020
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené
973 05.12.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STŠK Obec Hrabušice A
Zrušené
974 06.12.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
975 05.12.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
Odložené
10 . kolo - 50. týždeň roku 2020
976 13.12.2020
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Harichovce B
Odložené
977 13.12.2020
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
Odložené
978 13.12.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
CVČ Raketa SNV A
Odložené
979 12.12.2020
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
980 11.12.2020
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené
981 11.12.2020
Pi 18:00
STO Odorín A
OŠK Betlanovce A
Odložené
11 . kolo - 51. týždeň roku 2020
982 20.12.2020
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Letanovce C
Odložené
983 18.12.2020
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Odorín A
Odložené
984 19.12.2020
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
TJ Baník Mlynky B
Zrušené
985 20.12.2020
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené
986 19.12.2020
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené
987 18.12.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
12 . kolo - 04. týždeň roku 2021
988 31.01.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany A
 
989 29.01.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STŠK Obec Hrabušice A
 
990 30.01.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
 
991 31.01.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
TJ Baník Mlynky B
 
992 30.01.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Odorín A
 
993 29.01.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
OŠK Betlanovce A
 
13 . kolo - 05. týždeň roku 2021
994 05.02.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Letanovce C
 
995 07.02.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Družstevník Hrišovce A
 
996 05.02.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
CVČ Raketa SNV A
 
997 05.02.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
OŠK Arnutovce A
 
998 06.02.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Harichovce B
 
999 07.02.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Muškát Lieskovany A
 
14 . kolo - 06. týždeň roku 2021
1000 14.02.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
STŠK Obec Hrabušice A
 
1001 14.02.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK 1951 Domaňovce A
 
1002 12.02.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
TJ Baník Mlynky B
 
1003 13.02.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STO Odorín A
 
1004 14.02.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Betlanovce A
 
1005 13.02.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
Stavebniny S. Vlachy C
 
15 . kolo - 07. týždeň roku 2021
1006 20.02.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
STO Letanovce C
 
1007 19.02.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
CVČ Raketa SNV A
 
1008 21.02.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
OŠK Arnutovce A
 
1009 19.02.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK Harichovce B
 
1010 19.02.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Muškát Lieskovany A
 
1011 20.02.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STŠK Obec Hrabušice A
 
16 . kolo - 09. týždeň roku 2021
1012 07.03.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK 1951 Domaňovce A
 
1013 07.03.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky B
 
1014 07.03.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Odorín A
 
1015 05.03.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Betlanovce A
 
1016 06.03.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
Stavebniny S. Vlachy C
 
1017 07.03.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
Družstevník Hrišovce A
 
17 . kolo - 10. týždeň roku 2021
1018 14.03.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STO Letanovce C
 
1019 13.03.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
OŠK Arnutovce A
 
1020 12.03.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK Harichovce B
 
1021 14.03.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
 
1022 12.03.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
STŠK Obec Hrabušice A
 
1023 12.03.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK 1951 Domaňovce A
 
18 . kolo - 11. týždeň roku 2021
1024 21.03.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
TJ Baník Mlynky B
 
1025 20.03.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
 
1026 21.03.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Betlanovce A
 
1027 21.03.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Stavebniny S. Vlachy C
 
1028 19.03.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Družstevník Hrišovce A
 
1029 20.03.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
CVČ Raketa SNV A
 
19 . kolo - 12. týždeň roku 2021
1030 27.03.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
STO Letanovce C
 
1031 28.03.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK Harichovce B
 
1032 27.03.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
 
1033 26.03.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STŠK Obec Hrabušice A
 
1034 28.03.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
 
1035 26.03.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
TJ Baník Mlynky B
 
20 . kolo - 14. týždeň roku 2021
1036 11.04.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Odorín A
 
1037 09.04.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
OŠK Betlanovce A
 
1038 10.04.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Stavebniny S. Vlachy C
 
1039 11.04.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Družstevník Hrišovce A
 
1040 11.04.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
CVČ Raketa SNV A
 
1041 09.04.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Arnutovce A
 
21 . kolo - 15. týždeň roku 2021
1042 16.04.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Letanovce C
 
1043 17.04.2021
So 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
 
1044 18.04.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STŠK Obec Hrabušice A
 
1045 17.04.2021
So 17:30
Družstevník Hrišovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
 
1046 16.04.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
TJ Baník Mlynky B
 
1047 18.04.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Odorín A
 
22 . kolo - 03. týždeň roku 2021
1048 24.01.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Betlanovce A
 
1049 22.01.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
Stavebniny S. Vlachy C
 
1050 22.01.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
Družstevník Hrišovce A
 
1051 23.01.2021
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
CVČ Raketa SNV A
 
1052 24.01.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Arnutovce A
 
1053 24.01.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK Harichovce B