Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2020/2021

Zoznam zadávateľov výsledkov súťaže.

Por. Zadávateľ email Mužstvá
1 Buday Rastislav  budayrasto@gmail.com STO Odorín A
2 Búza Oliver  buzaoliver@gmail.com CVČ Raketa SNV A
3 Černický Ivan  ivan.cernicky@lesysnv.sk TJ Baník Mlynky B
4 Černický Jozef  cernickyjozef@gmail.com TJ Baník Mlynky B
5 Černický Márian  marian13cernicky@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany A
6 Ing. Chovanec Peter  chovanec.znalec@gmail.com Stavebniny S. Vlachy C
7 Dzurov Peter  peter.dzurov@gmail.com Družstevník Hrišovce A
8 Fajth Rastislav  fajthr@gmail.com STO Odorín A
9 Gábriš Milan  miga@neunet.sk STO Letanovce C
10 Giľák Klaudio  klaudio840@gmail.com CVČ Raketa SNV A
11 Gurčík Anton  antongurcik@centrum.sk Stavebniny S. Vlachy C
12 Ing. Hric Rastislav  rasto36@gmail.com Stavebniny S. Vlachy C
13 Ing. Jánoš Rudolf  rudojanos@gmail.com Stavebniny S. Vlachy C
14 Jozefčák Ján  janoer25@azet.sk STŠK Obec Hrabušice A
15 Kapusta Ján  jankap61@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany A
16 Knizner Igor  igor.knizner@gmail.com STO Odorín A
17 Krajňák Stanislav  stano.krajnak8@gmail.com STO Odorín A
18 Krotký Emil  emilkrotky@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany A
19 Lízanec Jozef  jozef.lizanec@azet.sk ŠK Harichovce B
20 Lukáč Ján st.  lukacj66@gmail.com ŠK 1951 Domaňovce A
21 Macala Marek  mako1senior@azet.sk OŠK Arnutovce A
22 Medery Vincent  medery@post.sk OŠK Arnutovce A
23 Ondáš Ladislav  laco.ondas@gmail.com Družstevník Hrišovce A
24 Pavľanský Martin  martin.pavlansky@post.sk STO Letanovce C
25 Popadič Peter  papangelo@azet.sk STŠK Obec Hrabušice A
26 Roch Matej  matej24.roch@gmail.com ŠK 1951 Domaňovce A
27 Suranovský Stanislav  ssuranovsky@azet.sk OŠK Arnutovce A
28 Tokarčík Jozef  jozef.tokarcik@gmail.com TJ Baník Mlynky B, OŠK Arnutovce A, STŠK Obec Hrabušice A, OŠK Betlanovce A, ŠK Harichovce B, Stavebniny S. Vlachy C, ŠK Muškát Lieskovany A, ŠK 1951 Domaňovce A, CVČ Raketa SNV A, STO Odorín A, Družstevník Hrišovce A, STO Letanovce C
29 Zentko Peter  zepeter@centrum.sk OŠK Betlanovce A