Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš 2020/2021

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
933 10.01.2021 11:16 ŠK Muškát Lieskovany A
STŠK Obec Hrabušice A
11 : 7 Web zápis
E.Krotký
5L
932 10.01.2021 11:16 ŠK Harichovce B
ŠK 1951 Domaňovce A
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
5L
927 10.01.2021 11:16 OŠK Betlanovce A
Stavebniny S. Vlachy C
2 : 16 Web zápis
P.Zentko
5L
925 10.01.2021 11:15 TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV A
5 : 13 Web zápis
J.Černický
5L
924 10.01.2021 11:15 ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
12 : 6 Web zápis
J.Lukáč
5L
923 10.01.2021 11:15 STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Harichovce B
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
5L
922 10.01.2021 11:15 ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
E.Krotký
5L
411 10.01.2021 11:15 ŠK 1951 Domaňovce B
STK Vojkovce A
13 : 5 Web zápis
J.Lukáč
6L
413 10.01.2021 11:15 ŠK Harichovce C
STK Bijacovce A
8 : 10 Web zápis
J.Lízanec
6L
410 10.01.2021 11:15 OTJ Jamník B
STŠK Obec Hrabušice B
15 : 3 Web zápis
M.Grzyb
6L
409 10.01.2021 11:15 ŠKST Spišské Vlachy D
CVČ Raketa SNV B
1 : 17 Web zápis
A.Gurčík
6L
347 10.01.2021 11:14 MŠK STO Krompachy C
MŠK STO Krompachy B
3 : 15 Web zápis
E.Ivančák
6L
329 10.01.2021 11:14 AŠK Mária Huta D
AŠK Mária Huta E
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
324 10.01.2021 11:14 ŠKST Spišské Vlachy D
STŠK Obec Hrabušice B
6 : 12 Web zápis
A.Gurčík
6L
321 10.01.2021 11:14 AŠK Mária Huta E
ŠK Harichovce C
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
314 10.01.2021 11:13 STK Bijacovce A
OTJ Jamník B
7 : 11 Web zápis
O.Ruman
6L
312 10.01.2021 11:13 AŠK Mária Huta D
OŠK Arnutovce B
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
311 10.01.2021 11:13 ŠK Harichovce C
STO Odorín B
6 : 12 Web zápis
J.Lízanec
6L
310 10.01.2021 11:13 ŠK Muškát Lieskovany B
AŠK Mária Huta E
4 : 14 Web zápis
J.Kapusta
6L
308 10.01.2021 11:13 STŠK Obec Hrabušice B
Schöní SNV A
7 : 11 Web zápis
P.Popadič
6L
307 10.01.2021 11:12 ŠKST Spišské Vlachy D
STO Letanovce D
6 : 12 Web zápis
A.Gurčík
6L
318 11.10.2020 23:22 CVČ Raketa SNV B
STK Bijacovce A
17 : 1 Web zápis
K.Giľák
6L
928 11.10.2020 15:26 STO Letanovce C
Stavebniny S. Vlachy C
7 : 11 Web zápis
M.Gábriš
5L
930 11.10.2020 12:22 CVČ Raketa SNV A
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
O.Búza
5L
323 11.10.2020 11:42 Schöní SNV A
ŠK 1951 Domaňovce B
7 : 11 Web zápis
M.Ferenc
6L
931 11.10.2020 10:05 OŠK Arnutovce A
TJ Baník Mlynky B
15 : 3 Web zápis
V.Medery
5L
316 10.10.2020 22:46 STO Letanovce D
STK Vojkovce A
16 : 2 Web zápis
M.Gábriš
6L
320 10.10.2020 10:22 STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
2 : 16 Web zápis
S.Krajňák
6L
408 27.09.2020 16:03 OŠK Arnutovce B
Schöní SNV A
10 : 8 Web zápis
S.Suranovský
6L
406 27.09.2020 14:04 STO Letanovce D
AŠK Mária Huta E
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
6L