Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2020/2021

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Bašti Igor AŠK Mária Huta D 11 11 11
2 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 12 11 11
3 Neubeller Miroslav AŠK Mária Huta D 12 11 11
4 Ferenc Marcel Schöní SNV A 12 10 10
5 Biskup Tadeáš STO Letanovce D 12 10 10
6 Pelko Marián AŠK Mária Huta E 16 10 10
7 Mušuta Roman STO Letanovce D 11 9 9
8 Milan Vladimír STO Letanovce D 12 9 9
9 Búza Oliver CVČ Raketa SNV B 8 8 8
10 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 8 8 8
11 Novotný Ladislav Schöní SNV A 8 8 8
12 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 8 8 8
13 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 12 8 8
14 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 16 8 8
15 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 8 7 7
16 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 8 7 7
17 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 8 7 7
18 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta D 9 7 7
19 Ruman Ondrej ml. STK Bijacovce A 12 7 7
20 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 16 7 7
21 Lukáč Ján ml. ŠK 1951 Domaňovce B 8 6 6
22 Vronč Ján OTJ Jamník B 8 6 6
23 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce B 7 5 5
24 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 8 5 5
25 Kokoruďa Štefan STK Bijacovce A 12 5 5
26 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta D 4 4 4
27 Rusinová Natália MŠK STO Krompachy B 4 4 4
28 Biskup Peter ml. STO Letanovce D 4 4 4
29 Spielmann Filip MŠK STO Krompachy B 4 4 4
30 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce B 6 4 4
31 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce C 8 4 4
32 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 8 4 4
33 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice B 8 4 4
34 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 12 4 4
35 Slamený Lukáš STO Letanovce D 3 3 3
36 Gurčík Anton Stavebniny S. Vlachy D 4 3 3
37 Lacko Patrik MŠK STO Krompachy B 4 3 3
38 Ižo Alexander STK Vojkovce A 6 3 3
39 Šefčík Stanislav STO Odorín B 6 3 3
40 Majko Ľubomír STO Odorín B 6 3 3
41 Dzurilla František OŠK Arnutovce B 8 3 3
42 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce B 8 3 3
43 Poklemba Štefan STO Odorín B 8 3 3
44 Markovič Pavol STO Odorín B 8 3 3
45 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 8 3 3
46 Segiň Ján AŠK Mária Huta E 11 3 3
47 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy D 12 3 3
48 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce C 12 3 3
49 Kalafut Ivan Schöní SNV A 2 2 2
50 Pačan Boris MŠK STO Krompachy B 4 2 2
51 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce B 4 2 2
52 Pramuková Nela MŠK STO Krompachy C 4 2 2
53 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 4 2 2
54 Grega Viliam Stavebniny S. Vlachy D 4 2 2
55 Meľničuk Matej STŠK Obec Hrabušice B 4 2 2
56 Gonda Ján ŠK 1951 Domaňovce B 5 2 2
57 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy D 8 2 2
58 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce B 8 2 2
59 Baluch Jozef Schöní SNV A 8 2 2
60 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 8 2 2
61 Dubecký Imrich STK Bijacovce A 8 2 2
62 Koperdan Anton STK Bijacovce A 1 1 1
63 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce B 2 1 1
64 Ivančová Ela MŠK STO Krompachy C 4 1 1
65 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 4 1 1
66 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 1
67 Nič Blažej STK Bijacovce A 4 1 1
68 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 1
69 Krajňák Stanislav STO Odorín B 4 1 1
70 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 1
71 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 5 1 1
72 Mušuta Dominik STO Letanovce D 6 1 1
73 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice B 6 1 1
74 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce B 8 1 1
75 Kandra Marko Stavebniny S. Vlachy D 8 1 1
76 Kolár Peter STK Vojkovce A 8 1 1
77 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 8 1 1
78 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 8 1 1
79 Krupa Kamil STK Bijacovce A 11 1 1
80 Jaroš Damián STŠK Obec Hrabušice B 2 0 0
81 Pisančin Jozef Schöní SNV A 2 0 0
82 Pavol Ján MŠK STO Krompachy C 4 0 0
83 Petrisko Ján Schöní SNV A 4 0 0
84 Pavol Michal MŠK STO Krompachy C 4 0 0
85 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 4 0 0
86 Farkašovský Milan ŠK Muškát Lieskovany B 4 0 0
87 Mruz Tomáš Stavebniny S. Vlachy D 4 0 0
88 Kandra Simon Stavebniny S. Vlachy D 4 0 0
89 Nemčíková Soňa Stavebniny S. Vlachy D 4 0 0
90 Piak Jozef Schöní SNV A 4 0 0
91 Kolár Ján STK Vojkovce A 6 0 0