Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2020/2021

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(4) do 50%(2) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Milan Vladimír STO Letanovce D 3 3 0 100.00
2 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta D 3 3 0 100.00
3 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 3 3 0 100.00
4 Neubeller Miroslav AŠK Mária Huta D 3 3 0 100.00
5 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce C 3 3 0 100.00
6 Biskup Tadeáš STO Letanovce D 3 3 0 100.00
7 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 2 2 0 100.00
8 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 2 2 0 100.00
9 Bašti Igor AŠK Mária Huta D 2 2 0 100.00
10 Lukáč Ján ml. ŠK 1951 Domaňovce B 2 2 0 100.00
11 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce B 2 2 0 100.00
12 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 2 2 0 100.00
13 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce C 2 2 0 100.00
14 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce B 2 2 0 100.00
15 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 2 2 0 100.00
16 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 2 2 0 100.00
17 Vronč Ján OTJ Jamník B 2 2 0 100.00
18 Mušuta Roman STO Letanovce D 3 2 1 66.67
19 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 3 2 1 66.67
20 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy D 3 2 1 66.67
21 Markovič Pavol STO Odorín B 2 1 1 50.00
22 Šefčík Stanislav STO Odorín B 2 1 1 50.00
23 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 2 1 1 50.00
24 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice B 2 1 1 50.00
25 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 2 1 1 50.00
26 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce B 2 1 1 50.00
27 Baluch Jozef Schöní SNV A 2 1 1 50.00
28 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce B 2 1 1 50.00
29 Dzurilla František OŠK Arnutovce B 2 1 1 50.00
30 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce B 2 1 1 50.00
31 Dubecký Imrich STK Bijacovce A 2 1 1 50.00
32 Ruman Ondrej ml. STK Bijacovce A 3 1 2 33.33
33 Ferenc Marcel Schöní SNV A 3 1 2 33.33
34 Segiň Ján AŠK Mária Huta E 3 1 2 33.33
35 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 3 1 2 33.33
36 Pelko Marián AŠK Mária Huta E 4 1 3 25.00
37 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 4 1 3 25.00
38 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 4 1 3 25.00
39 Kokoruďa Štefan STK Bijacovce A 3 0 3 0.00
40 Krupa Kamil STK Bijacovce A 2 0 2 0.00
41 Majko Ľubomír STO Odorín B 2 0 2 0.00
42 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 2 0 2 0.00
43 Petrisko Ján Schöní SNV A 2 0 2 0.00
44 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy D 2 0 2 0.00
45 Kandra Marko Stavebniny S. Vlachy D 2 0 2 0.00
46 Kolár Peter STK Vojkovce A 2 0 2 0.00
47 Kolár Ján STK Vojkovce A 2 0 2 0.00
48 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 2 0 2 0.00
49 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 2 0 2 0.00
Od 50%(2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany B 1 1 0 100.00
2 Biskup Peter ml. STO Letanovce D 1 1 0 100.00
3 Pavlanský Martin STO Letanovce D 1 1 0 100.00
4 Spielmann Filip MŠK STO Krompachy B 1 1 0 100.00
5 Búza Oliver CVČ Raketa SNV B 1 1 0 100.00
6 Lacko Patrik MŠK STO Krompachy B 1 1 0 100.00
7 Meľničuk Matej STŠK Obec Hrabušice B 1 1 0 100.00
8 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 1 1 0 100.00
9 Pačan Boris MŠK STO Krompachy B 1 1 0 100.00
10 Gurčík Anton Stavebniny S. Vlachy D 1 1 0 100.00
11 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce B 1 1 0 100.00
12 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta D 1 1 0 100.00
13 Čurilla Peter Stavebniny S. Vlachy D 1 1 0 100.00
14 Rusinová Natália MŠK STO Krompachy B 1 1 0 100.00
15 Gonda Ján ŠK 1951 Domaňovce B 1 1 0 100.00
16 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany B 1 1 0 100.00
17 Jaroš Damián STŠK Obec Hrabušice B 1 0 1 0.00
18 Lengvarský Matúš STŠK Obec Hrabušice B 1 0 1 0.00
19 Farkašovský Milan ŠK Muškát Lieskovany B 1 0 1 0.00
20 Grega Viliam Stavebniny S. Vlachy D 1 0 1 0.00
21 Pisančin Jozef Schöní SNV A 1 0 1 0.00
22 Mruz Tomáš Stavebniny S. Vlachy D 1 0 1 0.00
23 Piak Jozef Schöní SNV A 1 0 1 0.00
24 Kandra Simon Stavebniny S. Vlachy D 1 0 1 0.00
25 Kalafut Ivan Schöní SNV A 1 0 1 0.00
26 Pavol Ján MŠK STO Krompachy C 1 0 1 0.00
27 Vojtas Patrik CVČ Raketa SNV B 1 0 1 0.00
28 Pavol Michal MŠK STO Krompachy C 1 0 1 0.00
29 Sedlák Šimon CVČ Raketa SNV B 1 0 1 0.00
30 Ižo Alexander STK Vojkovce A 1 0 1 0.00
31 Ivančová Ela MŠK STO Krompachy C 1 0 1 0.00
32 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 1 0 1 0.00
33 Pramuková Nela MŠK STO Krompachy C 1 0 1 0.00
34 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 1 0 1 0.00
35 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 1 0 1 0.00
36 Koperdan Anton STK Bijacovce A 1 0 1 0.00
37 Krajňák Stanislav STO Odorín B 1 0 1 0.00
38 Mušuta Dominik STO Letanovce D 1 0 1 0.00
39 Nič Blažej STK Bijacovce A 1 0 1 0.00
40 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 1 0 1 0.00
41 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany B 1 0 1 0.00
42 Poklemba Štefan STO Odorín B 1 0 1 0.00