Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2020/2021

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(16) do 40%(6,4) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Bašti Igor AŠK Mária Huta D 11 11 0 100.00
2 Novotný Ladislav Schöní SNV A 8 8 0 100.00
3 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 8 8 0 100.00
4 Búza Oliver CVČ Raketa SNV B 8 8 0 100.00
5 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 8 8 0 100.00
6 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 12 11 1 91.67
7 Neubeller Miroslav AŠK Mária Huta D 12 11 1 91.67
8 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 8 7 1 87.50
9 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 8 7 1 87.50
10 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 8 7 1 87.50
11 Biskup Tadeáš STO Letanovce D 12 10 2 83.33
12 Ferenc Marcel Schöní SNV A 12 10 2 83.33
13 Mušuta Roman STO Letanovce D 11 9 2 81.82
14 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta D 9 7 2 77.78
15 Milan Vladimír STO Letanovce D 12 9 3 75.00
16 Lukáč Ján ml. ŠK 1951 Domaňovce B 8 6 2 75.00
17 Vronč Ján OTJ Jamník B 8 6 2 75.00
18 Gavroň Ivo ŠK 1951 Domaňovce B 7 5 2 71.43
19 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 12 8 4 66.67
20 Pelko Marián AŠK Mária Huta E 16 10 6 62.50
21 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 8 5 3 62.50
22 Ruman Ondrej ml. STK Bijacovce A 12 7 5 58.33
23 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 16 8 8 50.00
24 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice B 8 4 4 50.00
25 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce C 8 4 4 50.00
26 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 8 4 4 50.00
27 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 16 7 9 43.75
28 Kokoruďa Štefan STK Bijacovce A 12 5 7 41.67
29 Poklemba Štefan STO Odorín B 8 3 5 37.50
30 Markovič Pavol STO Odorín B 8 3 5 37.50
31 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 8 3 5 37.50
32 Dzurilla František OŠK Arnutovce B 8 3 5 37.50
33 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce B 8 3 5 37.50
34 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 12 4 8 33.33
35 Segiň Ján AŠK Mária Huta E 11 3 8 27.27
36 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy D 12 3 9 25.00
37 Slamený Ľubomír ŠK Harichovce C 12 3 9 25.00
38 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 8 2 6 25.00
39 Dubecký Imrich STK Bijacovce A 8 2 6 25.00
40 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy D 8 2 6 25.00
41 Suranovský Stanislav OŠK Arnutovce B 8 2 6 25.00
42 Baluch Jozef Schöní SNV A 8 2 6 25.00
43 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 8 1 7 12.50
44 Šveda Rastislav OŠK Arnutovce B 8 1 7 12.50
45 Kandra Marko Stavebniny S. Vlachy D 8 1 7 12.50
46 Kolár Peter STK Vojkovce A 8 1 7 12.50
47 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 8 1 7 12.50
48 Krupa Kamil STK Bijacovce A 11 1 10 9.09
Od 40%(6,4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Biskup Peter ml. STO Letanovce D 4 4 0 100.00
2 Spielmann Filip MŠK STO Krompachy B 4 4 0 100.00
3 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta D 4 4 0 100.00
4 Rusinová Natália MŠK STO Krompachy B 4 4 0 100.00
5 Slamený Lukáš STO Letanovce D 3 3 0 100.00
6 Kalafut Ivan Schöní SNV A 2 2 0 100.00
7 Koperdan Anton STK Bijacovce A 1 1 0 100.00
8 Lacko Patrik MŠK STO Krompachy B 4 3 1 75.00
9 Gurčík Anton Stavebniny S. Vlachy D 4 3 1 75.00
10 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce B 6 4 2 66.67
11 Šefčík Stanislav STO Odorín B 6 3 3 50.00
12 Majko Ľubomír STO Odorín B 6 3 3 50.00
13 Ižo Alexander STK Vojkovce A 6 3 3 50.00
14 Grega Viliam Stavebniny S. Vlachy D 4 2 2 50.00
15 Meľničuk Matej STŠK Obec Hrabušice B 4 2 2 50.00
16 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce B 4 2 2 50.00
17 Pačan Boris MŠK STO Krompachy B 4 2 2 50.00
18 Pramuková Nela MŠK STO Krompachy C 4 2 2 50.00
19 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 4 2 2 50.00
20 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce B 2 1 1 50.00
21 Gonda Ján ŠK 1951 Domaňovce B 5 2 3 40.00
22 Sopka Andrej ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 3 25.00
23 Krajňák Stanislav STO Odorín B 4 1 3 25.00
24 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 3 25.00
25 Ivančová Ela MŠK STO Krompachy C 4 1 3 25.00
26 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 4 1 3 25.00
27 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany B 4 1 3 25.00
28 Nič Blažej STK Bijacovce A 4 1 3 25.00
29 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 5 1 4 20.00
30 Mušuta Dominik STO Letanovce D 6 1 5 16.67
31 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice B 6 1 5 16.67
32 Kolár Ján STK Vojkovce A 6 0 6 0.00
33 Farkašovský Milan ŠK Muškát Lieskovany B 4 0 4 0.00
34 Mruz Tomáš Stavebniny S. Vlachy D 4 0 4 0.00
35 Kandra Simon Stavebniny S. Vlachy D 4 0 4 0.00
36 Nemčíková Soňa Stavebniny S. Vlachy D 4 0 4 0.00
37 Piak Jozef Schöní SNV A 4 0 4 0.00
38 Petrisko Ján Schöní SNV A 4 0 4 0.00
39 Pavol Ján MŠK STO Krompachy C 4 0 4 0.00
40 Pavol Michal MŠK STO Krompachy C 4 0 4 0.00
41 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 4 0 4 0.00
42 Jaroš Damián STŠK Obec Hrabušice B 2 0 2 0.00
43 Pisančin Jozef Schöní SNV A 2 0 2 0.00