Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2020/2021

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Mária Huta D
1 Bašti Igor 11 11 0 100.00
2 Neubeller Vladimír 4 4 0 100.00
3 Marcinko Ľuboš 12 11 1 91.67
4 Neubeller Miroslav 12 11 1 91.67
5 Lapšanský Marcel 9 7 2 77.78
AŠK Mária Huta E
1 Pelko Marián 16 10 6 62.50
2 Moravčík Juraj 16 8 8 50.00
3 Majláth Zdenko 16 7 9 43.75
4 Segiň Ján 11 3 8 27.27
5 Vilčko Juraj 5 1 4 20.00
CVČ Raketa SNV B
1 Kukoľ Ján 8 8 0 100.00
2 Búza Oliver 8 8 0 100.00
3 Martini Radúz 8 8 0 100.00
4 Giľak Klaudio 8 7 1 87.50
MŠK STO Krompachy B
1 Rusinová Natália 4 4 0 100.00
2 Spielmann Filip 4 4 0 100.00
3 Lacko Patrik 4 3 1 75.00
4 Pačan Boris 4 2 2 50.00
MŠK STO Krompachy C
1 Pramuková Nela 4 2 2 50.00
2 Ivančová Ela 4 1 3 25.00
3 Pavol Ján 4 0 4 0.00
4 Pavol Michal 4 0 4 0.00
OŠK Arnutovce B
1 Dzurilla František 8 3 5 37.50
2 Bartoš Ľubomír 8 3 5 37.50
3 Suranovský Stanislav 8 2 6 25.00
4 Šveda Rastislav 8 1 7 12.50
OTJ Jamník B
1 Grzyb Marián st. 8 7 1 87.50
2 Vronč Ján 8 6 2 75.00
3 Dobranský Miroslav 8 5 3 62.50
4 Farkašovský Slavomír 8 4 4 50.00
Schöní SNV A
1 Novotný Ladislav 8 8 0 100.00
2 Kalafut Ivan 2 2 0 100.00
3 Ferenc Marcel 12 10 2 83.33
4 Hudáček Vladimír 8 3 5 37.50
5 Baluch Jozef 8 2 6 25.00
6 Piak Jozef 4 0 4 0.00
7 Petrisko Ján 4 0 4 0.00
8 Pisančin Jozef 2 0 2 0.00
ŠK 1951 Domaňovce B
1 Lukáč Ján ml. 8 6 2 75.00
2 Gavroň Ivo 7 5 2 71.43
3 Ruman Marek 6 4 2 66.67
4 Forgáč Matúš 4 2 2 50.00
5 Lukáč Ján st. 2 1 1 50.00
6 Gonda Ján 5 2 3 40.00
ŠK Harichovce C
1 Vytykač Jozef 12 8 4 66.67
2 Kováč Ľuboš 8 4 4 50.00
3 Slamený Ľubomír 12 3 9 25.00
4 Dobšinský Ján 8 2 6 25.00
5 Hrušovský Matej 4 1 3 25.00
6 Laclav Štefan 4 0 4 0.00
ŠK Muškát Lieskovany B
1 Kapusta Ján 4 1 3 25.00
2 Sopka Andrej 4 1 3 25.00
3 Černický Marián st. 4 1 3 25.00
4 Farkašovský Milan 4 0 4 0.00
Stavebniny S. Vlachy D
1 Gurčík Anton 4 3 1 75.00
2 Grega Viliam 4 2 2 50.00
3 Klešč Peter 12 3 9 25.00
4 Gurčík Matej 8 2 6 25.00
5 Kandra Marko 8 1 7 12.50
6 Mruz Tomáš 4 0 4 0.00
7 Kandra Simon 4 0 4 0.00
8 Nemčíková Soňa 4 0 4 0.00
STK Bijacovce A
1 Koperdan Anton 1 1 0 100.00
2 Ruman Ondrej ml. 12 7 5 58.33
3 Kokoruďa Štefan 12 5 7 41.67
4 Dubecký Imrich 8 2 6 25.00
5 Nič Blažej 4 1 3 25.00
6 Krupa Kamil 11 1 10 9.09
STK Vojkovce A
1 Ižo Alexander 6 3 3 50.00
2 Ledecký Rudolf 4 2 2 50.00
3 Kolár Peter 8 1 7 12.50
4 Lokšinský Marek 8 1 7 12.50
5 Kolár Ján 6 0 6 0.00
STO Letanovce D
1 Biskup Peter ml. 4 4 0 100.00
2 Slamený Lukáš 3 3 0 100.00
3 Biskup Tadeáš 12 10 2 83.33
4 Mušuta Roman 11 9 2 81.82
5 Milan Vladimír 12 9 3 75.00
6 Mušuta Dominik 6 1 5 16.67
STO Odorín B
1 Šefčík Stanislav 6 3 3 50.00
2 Majko Ľubomír 6 3 3 50.00
3 Poklemba Štefan 8 3 5 37.50
4 Markovič Pavol 8 3 5 37.50
5 Krajňák Stanislav 4 1 3 25.00
STŠK Obec Hrabušice B
1 Jozefčák Ján 8 7 1 87.50
2 Jozefčák Jakub 8 4 4 50.00
3 Meľničuk Matej 4 2 2 50.00
4 Jozefčák Daniel 12 4 8 33.33
5 Lengvarský Jakub 6 1 5 16.67
6 Hodák Viktor 8 1 7 12.50
7 Jaroš Damián 2 0 2 0.00