Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
17 . kolo
451 24.01.2021
Ne 17:00

STO Letanovce D
     
452 23.01.2021
So 18:00
STK Vojkovce A
STK Bijacovce A
Odložené    
453 23.01.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
MŠK STO Krompachy C
Odložené    
454 24.01.2021
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta D
Odložené    
455 24.01.2021
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Harichovce C
Odložené    
456 22.01.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené    
457 22.01.2021
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené    
458 22.01.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené    
459 24.01.2021
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené    
16 . kolo
442 16.01.2021
So 17:00
STO Letanovce D
Schöní SNV A
Odložené    
443 15.01.2021
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
MŠK STO Krompachy B
Odložené    
444 17.01.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
AŠK Mária Huta E
Odložené    
445 15.01.2021
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STO Odorín B
Odložené    
446 16.01.2021
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
OŠK Arnutovce B
Odložené    
447 15.01.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
CVČ Raketa SNV B
Odložené    
448 15.01.2021
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
OTJ Jamník B
Odložené    
449 15.01.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
STK Vojkovce A
Odložené    
450 16.01.2021
So 18:00
STK Bijacovce A
     
15 . kolo
433 09.01.2021
So 18:00
STK Bijacovce A
STO Letanovce D
Odložené    
434 10.01.2021
Ne 17:00

MŠK STO Krompachy C
     
435 09.01.2021
So 18:00
STK Vojkovce A
AŠK Mária Huta D
Odložené    
436 09.01.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK Harichovce C
Odložené    
437 10.01.2021
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené    
438 10.01.2021
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené    
439 08.01.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené    
440 08.01.2021
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené    
441 08.01.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
Schöní SNV A
Odložené    
14 . kolo
424 17.11.2020
Ut 17:00
STO Letanovce D
MŠK STO Krompachy B
Odložené    
425 17.11.2020
Ut 10:00
Schöní SNV A
AŠK Mária Huta E
Odložené    
426 17.11.2020
Ut 10:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STO Odorín B
Odložené    
427 17.11.2020
Ut 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
OŠK Arnutovce B
Odložené    
428 17.11.2020
Ut 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
CVČ Raketa SNV B
Odložené    
429 17.11.2020
Ut 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
OTJ Jamník B
Odložené    
430 17.11.2020
Ut 18:30
ŠK Harichovce C
STK Vojkovce A
Odložené    
431 20.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
     
432 17.11.2020
Ut 18:00
MŠK STO Krompachy C
STK Bijacovce A
Odložené    
13 . kolo
415 30.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
STO Letanovce D
Odložené    
416 31.10.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
AŠK Mária Huta D
Odložené    
417 01.11.2020
Ne 17:00

ŠK Harichovce C
     
418 31.10.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené    
419 31.10.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené    
420 01.11.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené    
421 01.11.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené    
422 30.10.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
Schöní SNV A
Odložené    
423 30.10.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
MŠK STO Krompachy B
Odložené    
12 . kolo
406 26.09.2020
So 17:00
STO Letanovce D
AŠK Mária Huta E
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
     
407 25.09.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STO Odorín B
Odložené    
408 27.09.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
Schöní SNV A
10 : 8 Web zápis
S.Suranovský
     
409 25.09.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
CVČ Raketa SNV B
1 : 17 Web zápis
A.Gurčík
   
410 26.09.2020
So 18:00
OTJ Jamník B
STŠK Obec Hrabušice B
15 : 3 Web zápis
M.Grzyb
   
411 25.09.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STK Vojkovce A
13 : 5 Web zápis
J.Lukáč
   
412 26.09.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
     
413 25.09.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STK Bijacovce A
8 : 10 Web zápis
J.Lízanec
   
414 25.09.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
MŠK STO Krompachy C
Odložené    
11 . kolo
397 18.12.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
STO Letanovce D
Odložené    
398 18.12.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
ŠK Harichovce C
Odložené    
399 19.12.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené    
400 20.12.2020
Ne 17:00

ŠK 1951 Domaňovce B
     
401 19.12.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené    
402 19.12.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené    
403 20.12.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
Schöní SNV A
Odložené    
404 20.12.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
MŠK STO Krompachy B
Odložené    
405 18.12.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta E
Odložené    
10 . kolo
388 12.12.2020
So 17:00
STO Letanovce D
STO Odorín B
Odložené    
389 11.12.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
OŠK Arnutovce B
Odložené    
390 11.12.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
CVČ Raketa SNV B
Odložené    
391 13.12.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
OTJ Jamník B
Odložené    
392 11.12.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STK Vojkovce A
Odložené    
393 13.12.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
     
394 11.12.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STK Bijacovce A
Odložené    
395 12.12.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
MŠK STO Krompachy C
Odložené    
396 11.12.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta D
Odložené    
9 . kolo
379 04.12.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Letanovce D
Odložené    
380 04.12.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené    
381 04.12.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené    
382 05.12.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené    
383 06.12.2020
Ne 17:00

ŠKST Spišské Vlachy D
     
384 05.12.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
Schöní SNV A
Odložené    
385 05.12.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
MŠK STO Krompachy B
Odložené    
386 06.12.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta E
Odložené    
387 06.12.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
STO Odorín B
Odložené    
8 . kolo
370 28.11.2020
So 17:00
STO Letanovce D
OŠK Arnutovce B
Odložené    
371 27.11.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
Odložené    
372 27.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
OTJ Jamník B
Odložené    
373 27.11.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STK Vojkovce A
Odložené    
374 29.11.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
     
375 27.11.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STK Bijacovce A
Odložené    
376 29.11.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
MŠK STO Krompachy C
Odložené    
377 27.11.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
AŠK Mária Huta D
Odložené    
378 28.11.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
ŠK Harichovce C
Odložené    
7 . kolo
361 21.11.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STO Letanovce D
Odložené    
362 20.11.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené    
363 20.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené    
364 20.11.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené    
365 21.11.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
Schöní SNV A
Odložené    
366 22.11.2020
Ne 17:00

MŠK STO Krompachy B
     
367 21.11.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
AŠK Mária Huta E
Odložené    
368 21.11.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
STO Odorín B
Odložené    
369 22.11.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
OŠK Arnutovce B
Odložené    
6 . kolo
352 14.11.2020
So 17:00
STO Letanovce D
CVČ Raketa SNV B
Odložené    
353 15.11.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
OTJ Jamník B
Odložené    
354 13.11.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
STK Vojkovce A
Odložené    
355 13.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
     
356 13.11.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STK Bijacovce A
Odložené    
357 15.11.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
MŠK STO Krompachy C
Odložené    
358 13.11.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
AŠK Mária Huta D
Odložené    
359 15.11.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
ŠK Harichovce C
Odložené    
360 13.11.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené    
5 . kolo
343 06.11.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STO Letanovce D
Odložené    
344 07.11.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené    
345 06.11.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené    
346 06.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
Schöní SNV A
Odložené    
347 14.09.2020
Po 18:00
MŠK STO Krompachy C
MŠK STO Krompachy B
3 : 15 Web zápis
E.Ivančák
   
348 07.11.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
AŠK Mária Huta E
Odložené    
349 08.11.2020
Ne 17:00

STO Odorín B
     
350 07.11.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
OŠK Arnutovce B
Odložené    
351 07.11.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
CVČ Raketa SNV B
Odložené    
4 . kolo
334 24.10.2020
So 17:00
STO Letanovce D
OTJ Jamník B
Odložené    
335 25.10.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STK Vojkovce A
Odložené    
336 25.10.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
     
337 23.10.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
STK Bijacovce A
Odložené    
338 23.10.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
MŠK STO Krompachy C
Odložené    
339 23.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
AŠK Mária Huta D
Odložené    
340 25.10.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠK Harichovce C
Odložené    
341 23.10.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené    
342 25.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené    
3 . kolo
325 18.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
STO Letanovce D
Odložené    
326 16.10.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené    
327 17.10.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
Schöní SNV A
Odložené    
328 16.10.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
MŠK STO Krompachy B
Odložené    
329 23.09.2020
St 17:30
AŠK Mária Huta D
AŠK Mária Huta E
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
330 16.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
STO Odorín B
Odložené    
331 17.10.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
OŠK Arnutovce B
Odložené    
332 18.10.2020
Ne 17:00

CVČ Raketa SNV B
     
333 17.10.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
OTJ Jamník B
Odložené    
2 . kolo
316 10.10.2020
So 17:00
STO Letanovce D
STK Vojkovce A
16 : 2 Web zápis
M.Gábriš
     
317 10.10.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
     
318 11.10.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STK Bijacovce A
17 : 1 Web zápis
K.Giľák
     
319 11.10.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
MŠK STO Krompachy C
Odložené    
320 09.10.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
2 : 16 Web zápis
S.Krajňák
     
321 09.10.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
ŠK Harichovce C
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
322 09.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené    
323 11.10.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠK 1951 Domaňovce B
7 : 11 Web zápis
M.Ferenc
     
324 09.10.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STŠK Obec Hrabušice B
6 : 12 Web zápis
A.Gurčík
   
1 . kolo
307 02.10.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STO Letanovce D
6 : 12 Web zápis
A.Gurčík
   
308 04.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
Schöní SNV A
7 : 11 Web zápis
P.Popadič
   
309 02.10.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
MŠK STO Krompachy B
Odložené    
310 03.10.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
AŠK Mária Huta E
4 : 14 Web zápis
J.Kapusta
   
311 02.10.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Odorín B
6 : 12 Web zápis
J.Lízanec
   
312 02.10.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
OŠK Arnutovce B
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
313 02.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
CVČ Raketa SNV B
Odložené    
314 03.10.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
OTJ Jamník B
7 : 11 Web zápis
O.Ruman
   
315 04.10.2020
Ne 17:00

STK Vojkovce A