Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2020/2021

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2020
307 02.10.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STO Letanovce D
6 : 12 Schválené  
308 04.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
Schöní SNV A
7 : 11 Schválené  
309 02.10.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
MŠK STO Krompachy B
Odložené
310 03.10.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
AŠK Mária Huta E
4 : 14 Schválené  
311 02.10.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Odorín B
6 : 12 Schválené  
312 02.10.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
OŠK Arnutovce B
17 : 1 Schválené  
313 02.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
CVČ Raketa SNV B
Odložené
314 03.10.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
OTJ Jamník B
7 : 11 Schválené  
315 04.10.2020
Ne 17:00

STK Vojkovce A
 
2 . kolo - 41. týždeň roku 2020
316 10.10.2020
So 17:00
STO Letanovce D
STK Vojkovce A
16 : 2 Web zápis
M.Gábriš
 
317 10.10.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
 
318 11.10.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STK Bijacovce A
17 : 1 Web zápis
K.Giľák
 
319 11.10.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
MŠK STO Krompachy C
Odložené
320 09.10.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
2 : 16 Web zápis
S.Krajňák
 
321 09.10.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
ŠK Harichovce C
11 : 7 Schválené  
322 09.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
323 11.10.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠK 1951 Domaňovce B
7 : 11 Web zápis
M.Ferenc
 
324 09.10.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STŠK Obec Hrabušice B
6 : 12 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2020
325 18.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
STO Letanovce D
Odložené
326 16.10.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
327 17.10.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
Schöní SNV A
Odložené
328 16.10.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
MŠK STO Krompachy B
Odložené
329 23.09.2020
St 17:30
AŠK Mária Huta D
AŠK Mária Huta E
17 : 1 Schválené  
330 16.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
STO Odorín B
Odložené
331 17.10.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
OŠK Arnutovce B
Odložené
332 18.10.2020
Ne 17:00

CVČ Raketa SNV B
 
333 17.10.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
OTJ Jamník B
Odložené
4 . kolo - 43. týždeň roku 2020
334 24.10.2020
So 17:00
STO Letanovce D
OTJ Jamník B
Odložené
335 25.10.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STK Vojkovce A
Odložené
336 25.10.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
 
337 23.10.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
STK Bijacovce A
Odložené
338 23.10.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
MŠK STO Krompachy C
Odložené
339 23.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
AŠK Mária Huta D
Odložené
340 25.10.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠK Harichovce C
Odložené
341 23.10.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
342 25.10.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
5 . kolo - 45. týždeň roku 2020
343 06.11.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STO Letanovce D
Odložené
344 07.11.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
345 06.11.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
346 06.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
Schöní SNV A
Odložené
347 14.09.2020
Po 18:00
MŠK STO Krompachy C
MŠK STO Krompachy B
3 : 15 Schválené  
348 07.11.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
AŠK Mária Huta E
Odložené
349 08.11.2020
Ne 17:00

STO Odorín B
 
350 07.11.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
OŠK Arnutovce B
Odložené
351 07.11.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
6 . kolo - 46. týždeň roku 2020
352 14.11.2020
So 17:00
STO Letanovce D
CVČ Raketa SNV B
Odložené
353 15.11.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
OTJ Jamník B
Odložené
354 13.11.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
STK Vojkovce A
Odložené
355 13.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
 
356 13.11.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STK Bijacovce A
Odložené
357 15.11.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
MŠK STO Krompachy C
Odložené
358 13.11.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
AŠK Mária Huta D
Odložené
359 15.11.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
ŠK Harichovce C
Odložené
360 13.11.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
7 . kolo - 47. týždeň roku 2020
361 21.11.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
STO Letanovce D
Odložené
362 20.11.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
363 20.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
364 20.11.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
365 21.11.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
Schöní SNV A
Odložené
366 22.11.2020
Ne 17:00

MŠK STO Krompachy B
 
367 21.11.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
AŠK Mária Huta E
Odložené
368 21.11.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
STO Odorín B
Odložené
369 22.11.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
OŠK Arnutovce B
Odložené
8 . kolo - 48. týždeň roku 2020
370 28.11.2020
So 17:00
STO Letanovce D
OŠK Arnutovce B
Odložené
371 27.11.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
372 27.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
OTJ Jamník B
Odložené
373 27.11.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STK Vojkovce A
Odložené
374 29.11.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
 
375 27.11.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STK Bijacovce A
Odložené
376 29.11.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
MŠK STO Krompachy C
Odložené
377 27.11.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
AŠK Mária Huta D
Odložené
378 28.11.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
ŠK Harichovce C
Odložené
9 . kolo - 49. týždeň roku 2020
379 04.12.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STO Letanovce D
Odložené
380 04.12.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
381 04.12.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
382 05.12.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
383 06.12.2020
Ne 17:00

ŠKST Spišské Vlachy D
 
384 05.12.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
Schöní SNV A
Odložené
385 05.12.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
MŠK STO Krompachy B
Odložené
386 06.12.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta E
Odložené
387 06.12.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
STO Odorín B
Odložené
10 . kolo - 50. týždeň roku 2020
388 12.12.2020
So 17:00
STO Letanovce D
STO Odorín B
Odložené
389 11.12.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
OŠK Arnutovce B
Odložené
390 11.12.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
391 13.12.2020
Ne 10:00
Schöní SNV A
OTJ Jamník B
Odložené
392 11.12.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STK Vojkovce A
Odložené
393 13.12.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
 
394 11.12.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STK Bijacovce A
Odložené
395 12.12.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
MŠK STO Krompachy C
Odložené
396 11.12.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta D
Odložené
11 . kolo - 51. týždeň roku 2020
397 18.12.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
STO Letanovce D
Odložené
398 18.12.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
ŠK Harichovce C
Odložené
399 19.12.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
400 20.12.2020
Ne 17:00

ŠK 1951 Domaňovce B
 
401 19.12.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
402 19.12.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
403 20.12.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
Schöní SNV A
Odložené
404 20.12.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
MŠK STO Krompachy B
Odložené
405 18.12.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta E
Odložené
12 . kolo - 39. týždeň roku 2020
406 26.09.2020
So 17:00
STO Letanovce D
AŠK Mária Huta E
13 : 5 Web zápis
M.Gábriš
 
407 25.09.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STO Odorín B
Odložené
408 27.09.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
Schöní SNV A
10 : 8 Web zápis
S.Suranovský
 
409 25.09.2020
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
CVČ Raketa SNV B
1 : 17 Schválené  
410 26.09.2020
So 18:00
OTJ Jamník B
STŠK Obec Hrabušice B
15 : 3 Schválené  
411 25.09.2020
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STK Vojkovce A
13 : 5 Schválené  
412 26.09.2020
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
 
413 25.09.2020
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STK Bijacovce A
8 : 10 Schválené  
414 25.09.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
MŠK STO Krompachy C
Odložené
13 . kolo - 44. týždeň roku 2020
415 30.10.2020
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
STO Letanovce D
Odložené
416 31.10.2020
So 18:00
STK Bijacovce A
AŠK Mária Huta D
Odložené
417 01.11.2020
Ne 17:00

ŠK Harichovce C
 
418 31.10.2020
So 18:00
STK Vojkovce A
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
419 31.10.2020
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
420 01.11.2020
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
421 01.11.2020
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
422 30.10.2020
Pi 18:00
STO Odorín B
Schöní SNV A
Odložené
423 30.10.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
MŠK STO Krompachy B
Odložené
14 . kolo - 47. týždeň roku 2020
424 17.11.2020
Ut 17:00
STO Letanovce D
MŠK STO Krompachy B
Odložené
425 17.11.2020
Ut 10:00
Schöní SNV A
AŠK Mária Huta E
Odložené
426 17.11.2020
Ut 10:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STO Odorín B
Odložené
427 17.11.2020
Ut 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
OŠK Arnutovce B
Odložené
428 17.11.2020
Ut 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
429 17.11.2020
Ut 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
OTJ Jamník B
Odložené
430 17.11.2020
Ut 18:30
ŠK Harichovce C
STK Vojkovce A
Odložené
431 20.11.2020
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
 
432 17.11.2020
Ut 18:00
MŠK STO Krompachy C
STK Bijacovce A
Odložené
15 . kolo - 01. týždeň roku 2021
433 09.01.2021
So 18:00
STK Bijacovce A
STO Letanovce D
Odložené
434 10.01.2021
Ne 17:00

MŠK STO Krompachy C
 
435 09.01.2021
So 18:00
STK Vojkovce A
AŠK Mária Huta D
Odložené
436 09.01.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠK Harichovce C
Odložené
437 10.01.2021
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
438 10.01.2021
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
439 08.01.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
440 08.01.2021
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
441 08.01.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
Schöní SNV A
Odložené
16 . kolo - 02. týždeň roku 2021
442 16.01.2021
So 17:00
STO Letanovce D
Schöní SNV A
Odložené
443 15.01.2021
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
MŠK STO Krompachy B
Odložené
444 17.01.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
AŠK Mária Huta E
Odložené
445 15.01.2021
Pi 18:00
ŠK 1951 Domaňovce B
STO Odorín B
Odložené
446 16.01.2021
So 18:00
ŠK Muškát Lieskovany B
OŠK Arnutovce B
Odložené
447 15.01.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
CVČ Raketa SNV B
Odložené
448 15.01.2021
Pi 17:30
AŠK Mária Huta D
OTJ Jamník B
Odložené
449 15.01.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy C
STK Vojkovce A
Odložené
450 16.01.2021
So 18:00
STK Bijacovce A
 
17 . kolo - 03. týždeň roku 2021
451 24.01.2021
Ne 17:00

STO Letanovce D
 
452 23.01.2021
So 18:00
STK Vojkovce A
STK Bijacovce A
Odložené
453 23.01.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
MŠK STO Krompachy C
Odložené
454 24.01.2021
Ne 16:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta D
Odložené
455 24.01.2021
Ne 10:00
OŠK Arnutovce B
ŠK Harichovce C
Odložené
456 22.01.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
457 22.01.2021
Pi 17:30
AŠK Mária Huta E
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
458 22.01.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
459 24.01.2021
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené