Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2020/2021

Zmeny v rozpise súťaží

Id Dátum Kolo Mužstvá Status Pozn.
5. liga - ZČ
934 18.10.2020
Ne 10:00
3 STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce C
Odložené
935 17.10.2020
So 18:00
3 ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
936 16.10.2020
Pi 17:30
3 TJ Baník Mlynky B
ŠK Harichovce B
Odložené
937 16.10.2020
Pi 18:00
3 STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
Odložené
938 18.10.2020
Ne 10:00
3 OŠK Betlanovce A
CVČ Raketa SNV A
Odložené
940 25.10.2020
Ne 10:00
4 STO Letanovce C
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
941 25.10.2020
Ne 09:00
4 CVČ Raketa SNV A
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené
942 24.10.2020
So 17:30
4 OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
Odložené
943 23.10.2020
Pi 18:00
4 ŠK Harichovce B
STO Odorín A
Odložené
944 25.10.2020
Ne 10:00
4 ŠK Muškát Lieskovany A
TJ Baník Mlynky B
Odložené
945 25.10.2020
Ne 10:00
4 STŠK Obec Hrabušice A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené
946 07.11.2020
So 18:00
5 ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce C
Odložené
947 06.11.2020
Pi 17:30
5 TJ Baník Mlynky B
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené
948 06.11.2020
Pi 18:00
5 STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
949 08.11.2020
Ne 10:00
5 OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
Odložené
950 06.11.2020
Pi 18:30
5 Stavebniny S. Vlachy C
OŠK Arnutovce A
Odložené
951 07.11.2020
So 17:30
5 Družstevník Hrišovce A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené
952 15.11.2020
Ne 10:00
6 STO Letanovce C
CVČ Raketa SNV A
Odložené
953 14.11.2020
So 17:30
6 OŠK Arnutovce A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
954 13.11.2020
Pi 18:00
6 ŠK Harichovce B
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené
955 15.11.2020
Ne 10:00
6 ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
Odložené
956 15.11.2020
Ne 10:00
6 STŠK Obec Hrabušice A
STO Odorín A
Odložené
957 14.11.2020
So 18:00
6 ŠK 1951 Domaňovce A
TJ Baník Mlynky B
Odložené
958 20.11.2020
Pi 17:30
7 TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce C
Odložené
959 20.11.2020
Pi 18:00
7 STO Odorín A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené
960 22.11.2020
Ne 10:00
7 OŠK Betlanovce A
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené
961 20.11.2020
Pi 18:30
7 Stavebniny S. Vlachy C
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
962 21.11.2020
So 17:30
7 Družstevník Hrišovce A
ŠK Harichovce B
Zrušené
963 22.11.2020
Ne 09:00
7 CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
Odložené
964 29.11.2020
Ne 10:00
8 STO Letanovce C
OŠK Arnutovce A
Odložené
965 27.11.2020
Pi 18:00
8 ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
Odložené
966 29.11.2020
Ne 10:00
8 ŠK Muškát Lieskovany A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
967 29.11.2020
Ne 10:00
8 STŠK Obec Hrabušice A
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené
968 28.11.2020
So 18:00
8 ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Betlanovce A
Odložené
969 27.11.2020
Pi 17:30
8 TJ Baník Mlynky B
STO Odorín A
Odložené
970 04.12.2020
Pi 18:00
9 STO Odorín A
STO Letanovce C
Odložené
971 06.12.2020
Ne 10:00
9 OŠK Betlanovce A
TJ Baník Mlynky B
Odložené
972 04.12.2020
Pi 18:30
9 Stavebniny S. Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené
973 05.12.2020
So 17:30
9 Družstevník Hrišovce A
STŠK Obec Hrabušice A
Zrušené
974 06.12.2020
Ne 09:00
9 CVČ Raketa SNV A
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
975 05.12.2020
So 17:30
9 OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
Odložené
976 13.12.2020
Ne 10:00
10 STO Letanovce C
ŠK Harichovce B
Odložené
977 13.12.2020
Ne 10:00
10 ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
Odložené
978 13.12.2020
Ne 10:00
10 STŠK Obec Hrabušice A
CVČ Raketa SNV A
Odložené
979 12.12.2020
So 18:00
10 ŠK 1951 Domaňovce A
Družstevník Hrišovce A
Zrušené
980 11.12.2020
Pi 17:30
10 TJ Baník Mlynky B
Stavebniny S. Vlachy C
Odložené
981 11.12.2020
Pi 18:00
10 STO Odorín A
OŠK Betlanovce A
Odložené
982 20.12.2020
Ne 10:00
11 OŠK Betlanovce A
STO Letanovce C
Odložené
983 18.12.2020
Pi 18:30
11 Stavebniny S. Vlachy C
STO Odorín A
Odložené
984 19.12.2020
So 17:30
11 Družstevník Hrišovce A
TJ Baník Mlynky B
Zrušené
985 20.12.2020
Ne 09:00
11 CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
Odložené
986 19.12.2020
So 17:30
11 OŠK Arnutovce A
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené
987 18.12.2020
Pi 18:00
11 ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
Odložené
6. liga - ZČ
309 02.10.2020
Pi 18:00
1 ŠK 1951 Domaňovce B
MŠK STO Krompachy B
Odložené
313 02.10.2020
Pi 18:00
1 MŠK STO Krompachy C
CVČ Raketa SNV B
Odložené
319 11.10.2020
Ne 10:00
2 OŠK Arnutovce B
MŠK STO Krompachy C
Odložené
322 09.10.2020
Pi 18:00
2 MŠK STO Krompachy B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
325 18.10.2020
Ne 10:00
3 STŠK Obec Hrabušice B
STO Letanovce D
Odložené
326 16.10.2020
Pi 18:00
3 ŠK 1951 Domaňovce B
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
327 17.10.2020
So 18:00
3 ŠK Muškát Lieskovany B
Schöní SNV A
Odložené
328 16.10.2020
Pi 18:00
3 ŠK Harichovce C
MŠK STO Krompachy B
Odložené
330 16.10.2020
Pi 18:00
3 MŠK STO Krompachy C
STO Odorín B
Odložené
331 17.10.2020
So 18:00
3 STK Bijacovce A
OŠK Arnutovce B
Odložené
333 17.10.2020
So 18:00
3 STK Vojkovce A
OTJ Jamník B
Odložené
334 24.10.2020
So 17:00
4 STO Letanovce D
OTJ Jamník B
Odložené
335 25.10.2020
Ne 16:00
4 CVČ Raketa SNV B
STK Vojkovce A
Odložené
337 23.10.2020
Pi 18:00
4 STO Odorín B
STK Bijacovce A
Odložené
338 23.10.2020
Pi 17:30
4 AŠK Mária Huta E
MŠK STO Krompachy C
Odložené
339 23.10.2020
Pi 18:00
4 MŠK STO Krompachy B
AŠK Mária Huta D
Odložené
340 25.10.2020
Ne 10:00
4 Schöní SNV A
ŠK Harichovce C
Odložené
341 23.10.2020
Pi 18:00
4 ŠKST Spišské Vlachy D
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
342 25.10.2020
Ne 10:00
4 STŠK Obec Hrabušice B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
343 06.11.2020
Pi 18:00
5 ŠK 1951 Domaňovce B
STO Letanovce D
Odložené
344 07.11.2020
So 18:00
5 ŠK Muškát Lieskovany B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
345 06.11.2020
Pi 18:00
5 ŠK Harichovce C
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
346 06.11.2020
Pi 17:30
5 AŠK Mária Huta D
Schöní SNV A
Odložené
348 07.11.2020
So 18:00
5 STK Bijacovce A
AŠK Mária Huta E
Odložené
350 07.11.2020
So 18:00
5 STK Vojkovce A
OŠK Arnutovce B
Odložené
351 07.11.2020
So 17:30
5 OTJ Jamník B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
352 14.11.2020
So 17:00
6 STO Letanovce D
CVČ Raketa SNV B
Odložené
353 15.11.2020
Ne 10:00
6 OŠK Arnutovce B
OTJ Jamník B
Odložené
354 13.11.2020
Pi 18:00
6 STO Odorín B
STK Vojkovce A
Odložené
356 13.11.2020
Pi 18:00
6 MŠK STO Krompachy B
STK Bijacovce A
Odložené
357 15.11.2020
Ne 10:00
6 Schöní SNV A
MŠK STO Krompachy C
Odložené
358 13.11.2020
Pi 18:00
6 ŠKST Spišské Vlachy D
AŠK Mária Huta D
Odložené
359 15.11.2020
Ne 10:00
6 STŠK Obec Hrabušice B
ŠK Harichovce C
Odložené
360 13.11.2020
Pi 18:00
6 ŠK 1951 Domaňovce B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
361 21.11.2020
So 18:00
7 ŠK Muškát Lieskovany B
STO Letanovce D
Odložené
362 20.11.2020
Pi 18:00
7 ŠK Harichovce C
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
363 20.11.2020
Pi 17:30
7 AŠK Mária Huta D
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
364 20.11.2020
Pi 18:00
7 MŠK STO Krompachy C
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
365 21.11.2020
So 18:00
7 STK Bijacovce A
Schöní SNV A
Odložené
367 21.11.2020
So 18:00
7 STK Vojkovce A
AŠK Mária Huta E
Odložené
368 21.11.2020
So 17:30
7 OTJ Jamník B
STO Odorín B
Odložené
369 22.11.2020
Ne 16:00
7 CVČ Raketa SNV B
OŠK Arnutovce B
Odložené
370 28.11.2020
So 17:00
8 STO Letanovce D
OŠK Arnutovce B
Odložené
371 27.11.2020
Pi 18:00
8 STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
372 27.11.2020
Pi 17:30
8 AŠK Mária Huta E
OTJ Jamník B
Odložené
373 27.11.2020
Pi 18:00
8 MŠK STO Krompachy B
STK Vojkovce A
Odložené
375 27.11.2020
Pi 18:00
8 ŠKST Spišské Vlachy D
STK Bijacovce A
Odložené
376 29.11.2020
Ne 10:00
8 STŠK Obec Hrabušice B
MŠK STO Krompachy C
Odložené
377 27.11.2020
Pi 18:00
8 ŠK 1951 Domaňovce B
AŠK Mária Huta D
Odložené
378 28.11.2020
So 18:00
8 ŠK Muškát Lieskovany B
ŠK Harichovce C
Odložené
379 04.12.2020
Pi 18:00
9 ŠK Harichovce C
STO Letanovce D
Odložené
380 04.12.2020
Pi 17:30
9 AŠK Mária Huta D
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
381 04.12.2020
Pi 18:00
9 MŠK STO Krompachy C
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
382 05.12.2020
So 18:00
9 STK Bijacovce A
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
384 05.12.2020
So 18:00
9 STK Vojkovce A
Schöní SNV A
Odložené
385 05.12.2020
So 17:30
9 OTJ Jamník B
MŠK STO Krompachy B
Odložené
386 06.12.2020
Ne 16:00
9 CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta E
Odložené
387 06.12.2020
Ne 10:00
9 OŠK Arnutovce B
STO Odorín B
Odložené
388 12.12.2020
So 17:00
10 STO Letanovce D
STO Odorín B
Odložené
389 11.12.2020
Pi 17:30
10 AŠK Mária Huta E
OŠK Arnutovce B
Odložené
390 11.12.2020
Pi 18:00
10 MŠK STO Krompachy B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
391 13.12.2020
Ne 10:00
10 Schöní SNV A
OTJ Jamník B
Odložené
392 11.12.2020
Pi 18:00
10 ŠKST Spišské Vlachy D
STK Vojkovce A
Odložené
394 11.12.2020
Pi 18:00
10 ŠK 1951 Domaňovce B
STK Bijacovce A
Odložené
395 12.12.2020
So 18:00
10 ŠK Muškát Lieskovany B
MŠK STO Krompachy C
Odložené
396 11.12.2020
Pi 18:00
10 ŠK Harichovce C
AŠK Mária Huta D
Odložené
397 18.12.2020
Pi 17:30
11 AŠK Mária Huta D
STO Letanovce D
Odložené
398 18.12.2020
Pi 18:00
11 MŠK STO Krompachy C
ŠK Harichovce C
Odložené
399 19.12.2020
So 18:00
11 STK Bijacovce A
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
401 19.12.2020
So 18:00
11 STK Vojkovce A
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
402 19.12.2020
So 17:30
11 OTJ Jamník B
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
403 20.12.2020
Ne 16:00
11 CVČ Raketa SNV B
Schöní SNV A
Odložené
404 20.12.2020
Ne 10:00
11 OŠK Arnutovce B
MŠK STO Krompachy B
Odložené
405 18.12.2020
Pi 18:00
11 STO Odorín B
AŠK Mária Huta E
Odložené
407 25.09.2020
Pi 18:00
12 MŠK STO Krompachy B
STO Odorín B
Odložené
414 25.09.2020
Pi 17:30
12 AŠK Mária Huta D
MŠK STO Krompachy C
Odložené
415 30.10.2020
Pi 18:00
13 MŠK STO Krompachy C
STO Letanovce D
Odložené
416 31.10.2020
So 18:00
13 STK Bijacovce A
AŠK Mária Huta D
Odložené
418 31.10.2020
So 18:00
13 STK Vojkovce A
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
419 31.10.2020
So 17:30
13 OTJ Jamník B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
420 01.11.2020
Ne 16:00
13 CVČ Raketa SNV B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
421 01.11.2020
Ne 10:00
13 OŠK Arnutovce B
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
422 30.10.2020
Pi 18:00
13 STO Odorín B
Schöní SNV A
Odložené
423 30.10.2020
Pi 17:30
13 AŠK Mária Huta E
MŠK STO Krompachy B
Odložené
424 17.11.2020
Ut 17:00
14 STO Letanovce D
MŠK STO Krompachy B
Odložené
425 17.11.2020
Ut 10:00
14 Schöní SNV A
AŠK Mária Huta E
Odložené
426 17.11.2020
Ut 10:00
14 ŠKST Spišské Vlachy D
STO Odorín B
Odložené
427 17.11.2020
Ut 10:00
14 STŠK Obec Hrabušice B
OŠK Arnutovce B
Odložené
428 17.11.2020
Ut 18:00
14 ŠK 1951 Domaňovce B
CVČ Raketa SNV B
Odložené
429 17.11.2020
Ut 18:00
14 ŠK Muškát Lieskovany B
OTJ Jamník B
Odložené
430 17.11.2020
Ut 18:30
14 ŠK Harichovce C
STK Vojkovce A
Odložené
432 17.11.2020
Ut 18:00
14 MŠK STO Krompachy C
STK Bijacovce A
Odložené
433 09.01.2021
So 18:00
15 STK Bijacovce A
STO Letanovce D
Odložené
435 09.01.2021
So 18:00
15 STK Vojkovce A
AŠK Mária Huta D
Odložené
436 09.01.2021
So 17:30
15 OTJ Jamník B
ŠK Harichovce C
Odložené
437 10.01.2021
Ne 16:00
15 CVČ Raketa SNV B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
438 10.01.2021
Ne 10:00
15 OŠK Arnutovce B
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
439 08.01.2021
Pi 18:00
15 STO Odorín B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
440 08.01.2021
Pi 17:30
15 AŠK Mária Huta E
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené
441 08.01.2021
Pi 18:00
15 MŠK STO Krompachy B
Schöní SNV A
Odložené
442 16.01.2021
So 17:00
16 STO Letanovce D
Schöní SNV A
Odložené
443 15.01.2021
Pi 18:00
16 ŠKST Spišské Vlachy D
MŠK STO Krompachy B
Odložené
444 17.01.2021
Ne 10:00
16 STŠK Obec Hrabušice B
AŠK Mária Huta E
Odložené
445 15.01.2021
Pi 18:00
16 ŠK 1951 Domaňovce B
STO Odorín B
Odložené
446 16.01.2021
So 18:00
16 ŠK Muškát Lieskovany B
OŠK Arnutovce B
Odložené
447 15.01.2021
Pi 18:00
16 ŠK Harichovce C
CVČ Raketa SNV B
Odložené
448 15.01.2021
Pi 17:30
16 AŠK Mária Huta D
OTJ Jamník B
Odložené
449 15.01.2021
Pi 18:00
16 MŠK STO Krompachy C
STK Vojkovce A
Odložené
452 23.01.2021
So 18:00
17 STK Vojkovce A
STK Bijacovce A
Odložené
453 23.01.2021
So 17:30
17 OTJ Jamník B
MŠK STO Krompachy C
Odložené
454 24.01.2021
Ne 16:00
17 CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta D
Odložené
455 24.01.2021
Ne 10:00
17 OŠK Arnutovce B
ŠK Harichovce C
Odložené
456 22.01.2021
Pi 18:00
17 STO Odorín B
ŠK Muškát Lieskovany B
Odložené
457 22.01.2021
Pi 17:30
17 AŠK Mária Huta E
ŠK 1951 Domaňovce B
Odložené
458 22.01.2021
Pi 18:00
17 MŠK STO Krompachy B
STŠK Obec Hrabušice B
Odložené
459 24.01.2021
Ne 10:00
17 Schöní SNV A
ŠKST Spišské Vlachy D
Odložené