Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2020/2021

Zoznam zadávateľov výsledkov súťaže.

Por. Zadávateľ email Mužstvá
1 Barbušová Oľga  olga.barbusova@centrum.sk MŠK STO Krompachy B, MŠK STO Krompachy C
2 Buday Rastislav  budayrasto@gmail.com STO Odorín B
3 Búza Oliver  buzaoliver@gmail.com CVČ Raketa SNV B
4 Černický Márian  marian13cernicky@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany B
5 Ing. Chovanec Peter  chovanec.znalec@gmail.com ŠKST Spišské Vlachy D
6 Čuj Štefan  solid@solid.eu OTJ Jamník B
7 Fajth Rastislav  fajthr@gmail.com STO Odorín B
8 Ferenc Marián  marcel.ferenc@nowaco.sk Schöní SNV A
9 Gábriš Milan  miga@neunet.sk STO Letanovce D
10 Giľák Klaudio  klaudio840@gmail.com CVČ Raketa SNV B
11 Grzyb Marián  boletus@centrum.sk OTJ Jamník B
12 Gurčík Anton  antongurcik@centrum.sk ŠKST Spišské Vlachy D
13 Ing. Hric Rastislav  rasto36@gmail.com ŠKST Spišské Vlachy D
14 Ivančák Erik  ivancak@gmail.com MŠK STO Krompachy B, MŠK STO Krompachy C
15 Ing. Jánoš Rudolf  rudojanos@gmail.com ŠKST Spišské Vlachy D
16 Jozefčák Ján  janoer25@azet.sk STŠK Obec Hrabušice B
17 Kapusta Ján  jankap61@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany B
18 Knizner Igor  igor.knizner@gmail.com STO Odorín B
19 Krajňák Stanislav  stano.krajnak8@gmail.com STO Odorín B
20 Krotký Emil  emilkrotky@gmail.com ŠK Muškát Lieskovany B
21 Lízanec Jozef  jozef.lizanec@azet.sk ŠK Harichovce C
22 Lokšinský Marek  135marek@azet.sk STK Vojkovce A
23 Lukáč Ján st.  lukacj66@gmail.com ŠK 1951 Domaňovce B
24 Macala Marek  mako1senior@azet.sk OŠK Arnutovce B
25 Marcinko Ľuboš  lubos.marcinko@zoznam.sk AŠK Mária Huta D, AŠK Mária Huta E
26 Medery Vincent  medery@post.sk OŠK Arnutovce B
27 Pavľanský Martin  martin.pavlansky@post.sk STO Letanovce D
28 Petrisko Ján  janpetrisko@centrum.sk Schöní SNV A
29 Popadič Peter  papangelo@azet.sk STŠK Obec Hrabušice B
30 Roch Matej  matej24.roch@gmail.com ŠK 1951 Domaňovce B
31 Ruman Ondrej  ro.ondro@gmail.com STK Bijacovce A
32 Suranovský Stanislav  ssuranovsky@azet.sk OŠK Arnutovce B
33 Tokarčík Jozef  jozef.tokarcik@gmail.com OTJ Jamník B, OŠK Arnutovce B, STŠK Obec Hrabušice B, ŠK Harichovce C, ŠK Muškát Lieskovany B, ŠK 1951 Domaňovce B, CVČ Raketa SNV B, STO Odorín B, AŠK Mária Huta D, AŠK Mária Huta E, STO Letanovce D, STK Vojkovce A, Schöní SNV A, STK Bijacovce A, MŠK STO Krompachy B, MŠK STO Krompachy C