Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 2.liga, muži 2020/2021

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
Fortuna Kežmarok B
1 Nycz Zbigniew 12 9 3 75.00
2 Mryglot Ivo 12 9 3 75.00
3 Kovalčík Kamil 12 6 6 50.00
4 Škára Martin 12 5 7 41.67
Geológ Rožňava B
1 Leitner Ľubomír 7 7 0 100.00
2 Gallo Gregor 6 6 0 100.00
3 Balázs Alexander 11 8 3 72.73
4 Repaský Peter 3 2 1 66.67
5 Letanovský Ján 8 4 4 50.00
6 Guľkáš Gabriel 4 2 2 50.00
7 Ružik Andrej 4 1 3 25.00
MKST Veľké Kapušany A
1 Jenčík Miloš 12 7 5 58.33
2 Kováč Zoltán 4 2 2 50.00
3 Kovács Zoltán 3 1 2 33.33
4 Salaky Martin 8 2 6 25.00
5 Štim Ján ml. 8 2 6 25.00
6 Lakatoš Jakub 4 1 3 25.00
7 Kovács Gabriel 8 1 7 12.50
MŠK VSTK Vranov n/T B
1 Turanský Igor 4 3 1 75.00
2 Baran Marek 8 5 3 62.50
3 Džujka Dominik 8 3 5 37.50
4 Paľko Kamil 8 2 6 25.00
5 Fečo Michal 4 1 3 25.00
OŠK Kamienka A
1 Gajdoš Maroš 4 4 0 100.00
2 Gajdoš Ján 12 3 9 25.00
3 Gajdoš Daniel st. 8 2 6 25.00
4 Gajdoš Daniel ml. 8 0 8 0.00
5 Rudik Štefan 4 0 4 0.00
6 Blaha Benjamín 4 0 4 0.00
OŠK Šariš. Michaľany A
1 Roba Peter 4 4 0 100.00
2 Gombik Jozef st. 4 3 1 75.00
3 Roba Matúš 4 2 2 50.00
4 Gombik Jakub ml. 2 1 1 50.00
5 Krehlík Jozef 2 0 2 0.00
ŠKST Humenné A
1 Begala Marián 11 11 0 100.00
2 Serbák Igor 11 10 1 90.91
3 Stoják Dušan 11 7 4 63.64
4 Novák Peter 11 6 5 54.55
ŠKST Margecany A
1 Tomaga Ľudovít 8 6 2 75.00
2 Pacák Marián 8 4 4 50.00
3 Trojan Stanislav 8 4 4 50.00
4 Šiška Emil 8 2 6 25.00
ŠKST Sokol Vojčice A
1 Kolody Lukáš 4 3 1 75.00
2 Konečný Martin 4 2 2 50.00
3 Baran Jozef 4 2 2 50.00
4 Tkáč Matej 4 1 3 25.00
ŠŠK Centrál Svidník A
1 Magdziak Dárius 4 3 1 75.00
2 Vodila Jakub 4 2 2 50.00
3 Stadtherr Patrik 4 2 2 50.00
4 Močilenko Martin 4 0 4 0.00
STK Zbereko Košice A
1 Pataky Marek 12 8 4 66.67
2 Cinkanič Daniel 7 4 3 57.14
3 Vaňo Oliver 9 5 4 55.56
4 Jakubčin Matúš 9 4 5 44.44
5 Cisko Roman 6 1 5 16.67
6 Staroň Filip 3 0 3 0.00
7 Leščinský Jakub 2 0 2 0.00
STO Valaliky A
1 Hurka Rastislav 6 6 0 100.00
2 Sisák Ľuboslav 4 4 0 100.00
3 Takáč Roman 1 1 0 100.00
4 Laboš Adam 6 4 2 66.67
5 Horňak Tomáš 8 5 3 62.50
6 Sepeši Milan 4 1 3 25.00
7 Mato Norbert 2 0 2 0.00
8 Bubenko Atila 1 0 1 0.00
TJ Čečehov A
1 Terezka Tomáš 4 3 1 75.00
2 Ujhelyi Miloš 12 5 7 41.67
3 Terezková Jana 12 5 7 41.67
4 Hvižďák Ján 5 1 4 20.00
5 Terezka Rastislav 11 1 10 9.09
6 Habura Róbert 4 0 4 0.00