Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2020/2021

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Štuň Štefan STO Snina A 8 8 8
2 Kostrab Viliam ŠAZZOH Hendrichovce A 8 8 8
3 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T C 8 7 7
4 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 8 7 7
5 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 6 6
6 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T C 8 6 6
7 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 8 6 6
8 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 8 6 6
9 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 5 5
10 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 8 5 5
11 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 5 5
12 Novák Peter ŠKST Humenné B 4 4 4
13 Bittner Michal STO Sedlice A 4 4 4
14 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 4 4 4
15 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 4 4 4
16 Kacvinský Jozef ŠAZZOH Hendrichovce A 5 4 4
17 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 7 4 4
18 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 8 4 4
19 Bajus Michal STO Snina A 4 3 3
20 Žiga Bohuš STO Sedlice A 4 3 3
21 Fečo Michal MŠK VSTK Vranov n/T C 4 3 3
22 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 3 3
23 Beňatinský Michal STO Snina A 8 3 3
24 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 3 3
25 Kurej Kevin JMC Lužany pri Topli A 8 3 3
26 Sabol Cyril STK Lemešany A 8 3 3
27 Palenčár Patrik ŠAZZOH Hendrichovce A 3 2 2
28 Kollarčík Pavol STO Sedlice A 3 2 2
29 Kolečava Jaroslav MŠK VSTK Vranov n/T C 4 2 2
30 Kos Peter MŠK VSTK Vranov n/T C 4 2 2
31 Zajac Martin MŠK VSTK Vranov n/T C 4 2 2
32 Kaňuk Patrik STO Košarovce A 4 2 2
33 Sabol Andrej STO Košarovce A 4 2 2
34 Stanovec Dalibor ŠAZZOH Hendrichovce A 4 2 2
35 Novák Štefan STK Lemešany A 4 2 2
36 Buzinkay Ľuboš ŠAZZOH Hendrichovce A 4 2 2
37 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 4 2 2
38 Paulík Pavol STO Snina A 8 2 2
39 Bak Štefan OSTK Hencovce A 8 2 2
40 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 2 2
41 Beliš Juraj ŠAZZOH Hendrichovce A 1 1 1
42 Dacko Igor ŠAZZOH Hendrichovce A 3 1 1
43 Charitún Mikuláš STO Snina A 4 1 1
44 Bučko Juraj STO Košarovce A 4 1 1
45 Čarnogurský Michal STK Lemešany A 4 1 1
46 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 4 1 1
47 Karabinčík Kamil ml. STO Košarovce A 4 1 1
48 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 4 1 1
49 Polák Richard ŠAZZOH Hendrichovce A 4 1 1
50 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 1 1
51 Fotta Jozef STK Lemešany A 8 1 1
52 Kotulič Rastislav STO Sedlice A 1 0 0
53 Drab Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 0 0
54 Černiga Peter ŠKST Humenné B 2 0 0
55 Marcinčák Adam ŠKST Humenné B 2 0 0
56 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 4 0 0
57 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 0 0
58 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 4 0 0
59 Dadejová Nela ŠKST Humenné B 4 0 0
60 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 4 0 0
61 Pančišin Radoslav ŠKST Humenné B 4 0 0
62 Gibas Marek ŠKST Humenné B 4 0 0