Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2020/2021

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(2) do 50%(1) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 2 0 100.00
2 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 2 2 0 100.00
3 Fotta Jozef STK Lemešany A 2 2 0 100.00
4 Sabol Cyril STK Lemešany A 2 2 0 100.00
5 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 2 0 100.00
6 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 2 0 100.00
7 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 2 0 100.00
8 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 1 1 0 100.00
9 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 1 1 0 100.00
10 Bučko Juraj STO Košarovce A 1 1 0 100.00
11 Kaňuk Patrik STO Košarovce A 1 1 0 100.00
12 Mihaľovová Jana ŠKST Humenné B 1 1 0 100.00
13 Novák Štefan STK Lemešany A 1 1 0 100.00
14 Sabol Andrej STO Košarovce A 1 1 0 100.00
15 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 1 1 0 100.00
16 Karabinčík Kamil ml. STO Košarovce A 1 1 0 100.00
17 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 1 0 100.00
18 Kollarčík Pavol STO Sedlice A 1 1 0 100.00
19 Novák Peter ŠKST Humenné B 1 1 0 100.00
20 Drab Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 1 0 100.00
21 Bittner Michal STO Sedlice A 1 1 0 100.00
22 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 2 1 1 50.00
23 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T C 2 1 1 50.00
24 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T C 2 1 1 50.00
25 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 1 1 50.00
26 Kostrab Viliam ŠAZZOH Hendrichovce A 2 1 1 50.00
27 Kurej Kevin JMC Lužany pri Topli A 2 1 1 50.00
28 Kacvinský Jozef ŠAZZOH Hendrichovce A 2 1 1 50.00
29 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 2 1 1 50.00
30 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 2 1 1 50.00
31 Beňatinský Michal STO Snina A 2 1 1 50.00
32 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 2 1 1 50.00
33 Paulík Pavol STO Snina A 2 1 1 50.00
34 Bak Štefan OSTK Hencovce A 2 0 2 0.00
35 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 0 2 0.00
36 Štuň Štefan STO Snina A 2 0 2 0.00
37 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. A 1 0 1 0.00
38 Zajac Martin MŠK VSTK Vranov n/T C 1 0 1 0.00
39 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 1 0 1 0.00
40 Palenčár Patrik ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 1 0.00
41 Stanovec Dalibor ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 1 0.00
42 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 1 0 1 0.00
43 Čarnogurský Michal STK Lemešany A 1 0 1 0.00
44 Buzinkay Ľuboš ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 1 0.00
45 Dacko Igor ŠAZZOH Hendrichovce A 1 0 1 0.00
46 Pančišin Radoslav ŠKST Humenné B 1 0 1 0.00
47 Marcinčák Adam ŠKST Humenné B 1 0 1 0.00
48 Bajus Michal STO Snina A 1 0 1 0.00
49 Gibas Marek ŠKST Humenné B 1 0 1 0.00
50 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 1 0 1 0.00
51 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 1 0 1 0.00
52 Charitún Mikuláš STO Snina A 1 0 1 0.00
53 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 1 0 1 0.00
54 Žiga Bohuš STO Sedlice A 1 0 1 0.00
55 Kolečava Jaroslav MŠK VSTK Vranov n/T C 1 0 1 0.00
56 Kos Peter MŠK VSTK Vranov n/T C 1 0 1 0.00
57 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 1 0 1 0.00
58 Fečo Michal MŠK VSTK Vranov n/T C 1 0 1 0.00
Od 50%(1) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť