Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
243 20.12.2020
Ne 14:00
STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
Odložené    
244 20.12.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Odložené    
245 20.12.2020
Ne 10:00
OSTK Hencovce A
STO Košarovce A
Odložené    
246 19.12.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Sedlice A
Odložené    
247 20.12.2020
Ne 10:00
STJ Družba Bardejov B
MŠK VSTK Vranov n/T C
Odložené    
248 20.12.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Humenné B
Odložené    
10 . kolo
237 13.12.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STK Lemešany A
Odložené    
238 13.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STJ Družba Bardejov B
Odložené    
239 13.12.2020
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
ŠAZZOH Hendrichovce A
Odložené    
240 12.12.2020
So 17:00
STO Sedlice A
OSTK Hencovce A
Odložené    
241 12.12.2020
So 17:00
STO Košarovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Odložené    
242 13.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Snina A
Odložené    
9 . kolo
231 06.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
Odložené    
232 06.12.2020
Ne 14:00
STO Snina A
STO Košarovce A
Odložené    
233 06.12.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STO Sedlice A
Odložené    
234 06.12.2020
Ne 10:00
OSTK Hencovce A
MŠK VSTK Vranov n/T C
Odložené    
235 05.12.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠKST Humenné B
Odložené    
236 06.12.2020
Ne 10:00
STJ Družba Bardejov B
STK Lemešany A
Odložené    
8 . kolo
225 29.11.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STJ Družba Bardejov B
Odložené    
226 29.11.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Odložené    
227 29.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
OSTK Hencovce A
Odložené    
228 29.11.2020
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Odložené    
229 28.11.2020
So 17:00
STO Sedlice A
STO Snina A
Odložené    
230 28.11.2020
So 17:00
STO Košarovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Odložené    
7 . kolo
219 21.11.2020
So 17:00
STO Košarovce A
JMC Lužany pri Topli A
Odložené    
220 22.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
Odložené    
221 22.11.2020
Ne 14:00
STO Snina A
MŠK VSTK Vranov n/T C
Odložené    
222 22.11.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠKST Humenné B
Odložené    
223 22.11.2020
Ne 10:00
OSTK Hencovce A
STK Lemešany A
Odložené    
224 21.11.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STJ Družba Bardejov B
Odložené    
6 . kolo
213 15.11.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Odložené    
214 15.11.2020
Ne 10:00
STJ Družba Bardejov B
OSTK Hencovce A
Odložené    
215 15.11.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Odložené    
216 15.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Snina A
Odložené    
217 15.11.2020
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Odložené    
218 14.11.2020
So 17:00
STO Sedlice A
STO Košarovce A
Odložené    
5 . kolo
207 07.11.2020
So 17:00
STO Sedlice A
JMC Lužany pri Topli A
Odložené    
208 07.11.2020
So 17:00
STO Košarovce A
MŠK VSTK Vranov n/T C
Odložené    
209 08.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
Odložené    
210 08.11.2020
Ne 14:00
STO Snina A
STK Lemešany A
Odložené    
211 08.11.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STJ Družba Bardejov B
Odložené    
212 08.11.2020
Ne 10:00
OSTK Hencovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Odložené    
4 . kolo
201 25.10.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OSTK Hencovce A
Odložené    
202 24.10.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Odložené    
203 25.10.2020
Ne 10:00
STJ Družba Bardejov B
STO Snina A
Odložené    
204 25.10.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Odložené    
205 25.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Košarovce A
Odložené    
206 25.10.2020
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
STO Sedlice A
Odložené    
3 . kolo
195 18.10.2020
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
JMC Lužany pri Topli A
Odložené    
196 17.10.2020
So 17:00
STO Sedlice A
ŠKST Humenné B
Odložené    
197 17.10.2020
So 17:00
STO Košarovce A
STK Lemešany A
Odložené    
198 18.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STJ Družba Bardejov B
Odložené    
199 18.10.2020
Ne 14:00
STO Snina A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Odložené    
200 18.10.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
Odložené    
2 . kolo
189 11.10.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
6 : 12 Web zápis
E.Tomko
 
190 11.10.2020
Ne 10:00
OSTK Hencovce A
STO Snina A
6 : 12 Web zápis
M.Tomáš
 
191 10.10.2020
So 13:30
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
12 : 6 Web zápis
L.Žemba
 
192 11.10.2020
Ne 10:00
STJ Družba Bardejov B
STO Košarovce A
Odložené    
193 11.10.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
STO Sedlice A
4 : 14 Web zápis
C.Sabol
 
194 11.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T C
6 : 12 Web zápis
A.Pavlotty
 
1 . kolo
183 04.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
2 : 16 Web zápis
A.Pavlotty
 
184 04.10.2020
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
STK Lemešany A
11 : 7 Web zápis
A.Hajduk
 
185 03.10.2020
So 17:00
STO Sedlice A
STJ Družba Bardejov B
Odložené    
186 03.10.2020
So 17:00
STO Košarovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
8 : 10 Web zápis
P.Kaňuk
 
187 04.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
OSTK Hencovce A
5 : 13 Web zápis
J.Sojčák
 
188 04.10.2020
Ne 14:00
STO Snina A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
6 : 12 Web zápis
I.Malinič