Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Juh, muži 2020/2021

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Nagy Attila OKST Somotor A 12 11 11
2 Nagyidai Ladislav TTC Vojany Tigers A 12 10 10
3 Konečný Martin ŠKST Sokol Vojčice B 12 10 10
4 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 11 9 9
5 Kudrec Jozef ml. OSK Michaľany A 8 8 8
6 Laboš Adam STO Valaliky B 8 8 8
7 Melikant Lukáš TJ Čečehov B 12 8 8
8 Wagner Valter OKST Somotor A 12 8 8
9 Sepeši Milan STO Valaliky B 8 7 7
10 Zausin Juraj ŠKST Michalovce C 8 7 7
11 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 11 7 7
12 Szücs Róbert TTC Vojany Tigers A 12 7 7
13 Tkáč Matej ŠKST Sokol Vojčice B 12 7 7
14 Kovács Gabriel MKST Veľké Kapušany B 12 7 7
15 Maskaľ Peter TJ Čečehov B 8 6 6
16 Takáč Roman STO Valaliky B 8 6 6
17 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce C 8 6 6
18 Balog Peter OKST Somotor A 10 6 6
19 Hvižďák Ján TJ Čečehov B 12 6 6
20 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany B 12 6 6
21 Baranišin Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 12 6 6
22 Čuri Branislav ŠK STO Kráľovce A 7 5 5
23 Terezka Rastislav TJ Čečehov B 8 5 5
24 Rindoš Miroslav STO Košické Olšany A 8 5 5
25 Váradi Béla SO TJ Malý Kamenec A 8 5 5
26 Kiss Ladislav ml. SO TJ Malý Kamenec A 8 5 5
27 Hovanec Tomáš ŠK STO Kráľovce A 8 5 5
28 Krištof Florián MKST Veľké Kapušany B 12 5 5
29 Klučárová Agáta STO Valaliky B 7 4 4
30 Kandráč Ladislav STO Košické Olšany A 8 4 4
31 Kudrec Jozef OSK Michaľany A 8 4 4
32 Drabiščák Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 8 4 4
33 Csanak Zsolt SO TJ Čičarovce A 8 4 4
34 Balogh Erik OKST Somotor A 8 4 4
35 Molnár Norbert SO TJ Čičarovce A 8 4 4
36 Franko Július TTC Vojany Tigers A 10 4 4
37 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 12 4 4
38 Hanke Stefan ŠKST Michalovce C 4 3 3
39 Kovács Zoltán MKST Veľké Kapušany B 4 3 3
40 Szabó Dávid SO TJ Malý Kamenec A 4 3 3
41 Bók Ľudovít OKST Somotor A 6 3 3
42 Just Milan STO Košické Olšany A 8 3 3
43 Vasiľ Tibor STO Valaliky B 8 3 3
44 Štim Ján st. MKST Veľké Kapušany B 8 3 3
45 Űveges Kristián SO TJ Čičarovce A 8 3 3
46 Petrík Filip OSK Michaľany A 4 2 2
47 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce C 7 2 2
48 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 7 2 2
49 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 12 2 2
50 Mráz Tomáš TJ Čečehov B 4 1 1
51 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers A 4 1 1
52 Habura Róbert TJ Čečehov B 4 1 1
53 Czingely Tibor SO TJ Malý Kamenec A 4 1 1
54 Lugoš Peter ŠKST Michalovce C 5 1 1
55 Stanislav Ján STO Košické Olšany A 7 1 1
56 Máté Csaba SO TJ Malý Kamenec A 8 1 1
57 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 8 1 1
58 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 8 1 1
59 Olejník Róbert STO Valaliky B 1 0 0
60 Rindoš Vincent STO Košické Olšany A 1 0 0
61 Németh Juraj STO Valaliky B 2 0 0
62 Hrivňák Štefan OSK Michaľany A 2 0 0
63 Mato Norbert STO Valaliky B 3 0 0
64 Sepeši Luca STO Valaliky B 3 0 0
65 Varga Vojtech TTC Vojany Tigers A 4 0 0
66 Gašpár Radovan OSK Michaľany A 4 0 0
67 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice B 4 0 0
68 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers B 4 0 0
69 Švec Rastislav OSK Michaľany A 6 0 0
70 Kóbori Pavol TTC Vojany Tigers A 6 0 0
71 Molnár Ján SO TJ Čičarovce A 8 0 0