Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2020/2021

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 12 11 11
2 Milan Martin STO Letanovce A 11 10 10
3 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 12 10 10
4 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 12 10 10
5 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 12 10 10
6 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 12 10 10
7 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 12 9 9
8 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 9 9
9 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 8 8 8
10 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 12 8 8
11 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 12 8 8
12 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 12 8 8
13 Pisarčík Martin STK Poprad A 11 7 7
14 Uhrin Samuel STO Letanovce A 11 7 7
15 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 12 7 7
16 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 12 7 7
17 Horák Tomáš KST Poprad A 8 6 6
18 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 8 6 6
19 Funket Róbert KST Poprad A 8 6 6
20 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 8 6 6
21 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 8 6 6
22 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 8 5 5
23 Tropp Rastislav MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 5 5
24 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 8 5 5
25 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 8 5 5
26 Pisarčík Ľuboš STK Poprad A 12 5 5
27 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 12 5 5
28 Lakatoš Marek STK Gemerská Poloma A 12 5 5
29 Pitoňák Peter KST Poprad A 4 4 4
30 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 8 4 4
31 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 8 4 4
32 Erbn Tomáš STK Poprad A 9 4 4
33 Lesňák Róbert STO Letanovce A 10 4 4
34 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 12 4 4
35 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 12 4 4
36 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 4 3 3
37 Guľa Peter AŠK Maria Huta B 4 3 3
38 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 3 3
39 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 3 3
40 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 8 3 3
41 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 8 3 3
42 Šebest Michal STK Poprad A 12 3 3
43 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 3 3
44 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 3 3
45 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 2 2 2
46 Zahradník Aleš STK Poprad A 3 2 2
47 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 4 2 2
48 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 4 2 2
49 Markovič Ladislav KST Poprad A 5 2 2
50 Šifra Miroslav KST Poprad A 6 2 2
51 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 8 2 2
52 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 8 2 2
53 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 9 2 2
54 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 3 1 1
55 Ďuríček Marián STK Gemerská Poloma A 3 1 1
56 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 4 1 1
57 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 4 1 1
58 Mrkvica Peter STO Letanovce A 4 1 1
59 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 6 1 1
60 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 8 1 1
61 Benko Martin STK Poprad A 1 0 0
62 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 1 0 0
63 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 1 0 0
64 Valluš Tomáš KST Poprad A 1 0 0
65 Tokarčík Martin STK Gemerská Poloma A 3 0 0
66 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta B 4 0 0
67 Saloň Erik STK Severka Kežmarok A 4 0 0
68 Funket Anton STK Severka Kežmarok A 4 0 0
69 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 4 0 0
70 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 4 0 0
71 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 4 0 0
72 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 4 0 0
73 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 4 0 0
74 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 0 0
75 Mušuta Augustín STO Letanovce A 8 0 0