Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2020/2021

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(3) do 50%(1,5) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 3 3 0 100.00
2 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 3 3 0 100.00
3 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 3 3 0 100.00
4 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 2 0 100.00
5 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 2 2 0 100.00
6 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 2 0 100.00
7 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 2 2 0 100.00
8 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 2 2 0 100.00
9 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 2 2 0 100.00
10 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 2 2 0 100.00
11 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 2 2 0 100.00
12 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 3 2 1 66.67
13 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 3 2 1 66.67
14 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 3 2 1 66.67
15 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 3 2 1 66.67
16 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 3 2 1 66.67
17 Pisarčík Ľuboš STK Poprad A 3 2 1 66.67
18 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 3 2 1 66.67
19 Šebest Michal STK Poprad A 3 2 1 66.67
20 Pisarčík Martin STK Poprad A 3 2 1 66.67
21 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 3 2 1 66.67
22 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 1 1 50.00
23 Tropp Rastislav MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 1 1 50.00
24 Mušuta Augustín STO Letanovce A 2 1 1 50.00
25 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 2 1 1 50.00
26 Lesňák Róbert STO Letanovce A 2 1 1 50.00
27 Uhrin Samuel STO Letanovce A 2 1 1 50.00
28 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 2 1 1 50.00
29 Milan Martin STO Letanovce A 2 1 1 50.00
30 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 2 1 1 50.00
31 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 2 1 1 50.00
32 Šifra Miroslav KST Poprad A 2 1 1 50.00
33 Erbn Tomáš STK Poprad A 2 1 1 50.00
34 Horák Tomáš KST Poprad A 2 1 1 50.00
35 Funket Róbert KST Poprad A 2 1 1 50.00
36 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 3 1 2 33.33
37 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 3 1 2 33.33
38 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 3 1 2 33.33
39 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 3 1 2 33.33
40 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 3 0 3 0.00
41 Lakatoš Marek STK Gemerská Poloma A 3 0 3 0.00
42 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 0 2 0.00
43 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 0 2 0.00
44 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 0 2 0.00
45 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
46 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 2 0 2 0.00
47 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
48 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 2 0 2 0.00
49 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 0 2 0.00
Od 50%(1,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 1 1 0 100.00
2 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 1 1 0 100.00
3 Pitoňák Peter KST Poprad A 1 1 0 100.00
4 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 1 1 0 100.00
5 Zahradník Aleš STK Poprad A 1 1 0 100.00
6 Funket Anton STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
7 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
8 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
9 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
10 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
11 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
12 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
13 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
14 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
15 Guľa Peter AŠK Maria Huta B 1 0 1 0.00
16 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
17 Markovič Ladislav KST Poprad A 1 0 1 0.00
18 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta B 1 0 1 0.00
19 Saloň Erik STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00