Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2020/2021

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(12) do 40%(4,8) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 8 8 0 100.00
2 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 12 11 1 91.67
3 Milan Martin STO Letanovce A 11 10 1 90.91
4 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 12 10 2 83.33
5 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 12 10 2 83.33
6 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 12 10 2 83.33
7 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 12 10 2 83.33
8 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 12 9 3 75.00
9 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 9 3 75.00
10 Horák Tomáš KST Poprad A 8 6 2 75.00
11 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 8 6 2 75.00
12 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 8 6 2 75.00
13 Funket Róbert KST Poprad A 8 6 2 75.00
14 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 8 6 2 75.00
15 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 12 8 4 66.67
16 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 12 8 4 66.67
17 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 12 8 4 66.67
18 Pisarčík Martin STK Poprad A 11 7 4 63.64
19 Uhrin Samuel STO Letanovce A 11 7 4 63.64
20 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 8 5 3 62.50
21 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 8 5 3 62.50
22 Tropp Rastislav MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 5 3 62.50
23 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 8 5 3 62.50
24 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 12 7 5 58.33
25 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 12 7 5 58.33
26 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 8 4 4 50.00
27 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 8 4 4 50.00
28 Erbn Tomáš STK Poprad A 9 4 5 44.44
29 Lakatoš Marek STK Gemerská Poloma A 12 5 7 41.67
30 Pisarčík Ľuboš STK Poprad A 12 5 7 41.67
31 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 12 5 7 41.67
32 Lesňák Róbert STO Letanovce A 10 4 6 40.00
33 Markovič Ladislav KST Poprad A 5 2 3 40.00
34 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 3 5 37.50
35 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 3 5 37.50
36 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 8 3 5 37.50
37 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 8 3 5 37.50
38 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 12 4 8 33.33
39 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 12 4 8 33.33
40 Šifra Miroslav KST Poprad A 6 2 4 33.33
41 Šebest Michal STK Poprad A 12 3 9 25.00
42 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 3 9 25.00
43 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 3 9 25.00
44 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 8 2 6 25.00
45 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 8 2 6 25.00
46 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 9 2 7 22.22
47 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 6 1 5 16.67
48 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 8 1 7 12.50
49 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 0 8 0.00
50 Mušuta Augustín STO Letanovce A 8 0 8 0.00
Od 40%(4,8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pitoňák Peter KST Poprad A 4 4 0 100.00
2 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 2 2 0 100.00
3 Guľa Peter AŠK Maria Huta B 4 3 1 75.00
4 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 4 3 1 75.00
5 Zahradník Aleš STK Poprad A 3 2 1 66.67
6 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 4 2 2 50.00
7 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 4 2 2 50.00
8 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 3 1 2 33.33
9 Ďuríček Marián STK Gemerská Poloma A 3 1 2 33.33
10 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 4 1 3 25.00
11 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 4 1 3 25.00
12 Mrkvica Peter STO Letanovce A 4 1 3 25.00
13 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta B 4 0 4 0.00
14 Saloň Erik STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
15 Funket Anton STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
16 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
17 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
18 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 4 0 4 0.00
19 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 4 0 4 0.00
20 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 4 0 4 0.00
21 Tokarčík Martin STK Gemerská Poloma A 3 0 3 0.00
22 Benko Martin STK Poprad A 1 0 1 0.00
23 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
24 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
25 Valluš Tomáš KST Poprad A 1 0 1 0.00