Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2020/2021

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Maria Huta B
1 Sabol Ondrej 12 10 2 83.33
2 Tokarčík Jozef ml. 12 9 3 75.00
3 Harman Lukáš 8 6 2 75.00
4 Guľa Peter 4 3 1 75.00
5 Stopko Miroslav 8 2 6 25.00
6 Bodnár Jozef 4 0 4 0.00
KST Poprad A
1 Pitoňák Peter 4 4 0 100.00
2 Horák Tomáš 8 6 2 75.00
3 Funket Róbert 8 6 2 75.00
4 Markovič Ladislav 5 2 3 40.00
5 Šifra Miroslav 6 2 4 33.33
6 Valluš Tomáš 1 0 1 0.00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
1 Tropp Rastislav 8 5 3 62.50
2 Smik Miroslav st. 8 3 5 37.50
3 Smik Miroslav ml. 8 3 5 37.50
4 Matava Matúš 8 0 8 0.00
ŠKST Spišské Vlachy A
1 Ledecký Lukáš 12 8 4 66.67
2 Jánoš Rudolf 12 7 5 58.33
3 Medvec Marcel 12 7 5 58.33
4 Forgáč Andrej 8 2 6 25.00
5 Hric Matúš 4 1 3 25.00
ŠKST Spišský Štvrtok A
1 Kapinus Ľubomír 12 11 1 91.67
2 Toporcer Peter 12 10 2 83.33
3 Bohunčák František 12 5 7 41.67
4 Bujňák Tibor 12 4 8 33.33
STK Gemerská Poloma A
1 Žúdel Ondrej 8 4 4 50.00
2 Lakatoš Marek 12 5 7 41.67
3 Ďuríček Marián 3 1 2 33.33
4 Babič Radovan 4 1 3 25.00
5 Trojan Jozef 9 2 7 22.22
6 Ďurán Miloslav 4 0 4 0.00
7 Čarnoky Peter 4 0 4 0.00
8 Tokarčík Martin 3 0 3 0.00
9 Gajdoš Jaroslav 1 0 1 0.00
STK Poprad A
1 Zahradník Aleš 3 2 1 66.67
2 Pisarčík Martin 11 7 4 63.64
3 Erbn Tomáš 9 4 5 44.44
4 Pisarčík Ľuboš 12 5 7 41.67
5 Šebest Michal 12 3 9 25.00
6 Benko Martin 1 0 1 0.00
STK Severka Kežmarok A
1 Kelbel Štefan 8 4 4 50.00
2 Brežina Pavel 4 2 2 50.00
3 Vnenčák Štefan 8 3 5 37.50
4 Pojedinec Pavol 12 4 8 33.33
5 Saloň Erik 4 0 4 0.00
6 Funket Anton 4 0 4 0.00
7 Ištocy Tomáš 4 0 4 0.00
8 Gašparovič Tomáš 4 0 4 0.00
STO Letanovce A
1 Milan Martin 11 10 1 90.91
2 Uhrin Samuel 11 7 4 63.64
3 Lesňák Róbert 10 4 6 40.00
4 Mrkvica Peter 4 1 3 25.00
5 Mušuta Augustín 8 0 8 0.00
TJ Javorinka Levoča A
1 Jinda Pavol 8 6 2 75.00
2 Černický Marián 12 8 4 66.67
3 Plačko Dávid 12 8 4 66.67
4 Krajňák Matúš 8 5 3 62.50
5 Taratuta Stanislav 4 2 2 50.00
6 Novák Pavol 3 1 2 33.33
7 Balogh Slavomír 1 0 1 0.00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
1 Novotný Radovan 12 9 3 75.00
2 Kowalczyk Krištof 12 3 9 25.00
3 Hovana Anton ml. 12 3 9 25.00
4 Stanko Ján 8 1 7 12.50
TJ Spišský Štiavnik A
1 Maliňák Milan 2 2 0 100.00
2 Maliňák Jozef 4 3 1 75.00
3 Černický Timotej 8 5 3 62.50
4 Strakuľa František 8 3 5 37.50
5 Kusko Ivan 6 1 5 16.67
6 Strakuľa Ján st. 4 0 4 0.00
TJ STO Slovenská Ves A
1 Marek Jozef 8 8 0 100.00
2 Popovič Peter 12 10 2 83.33
3 Habiňák Marek 12 10 2 83.33
4 Popovič Alex 8 6 2 75.00
5 Strišovský Damián 8 5 3 62.50