Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
13 . kolo
333 17.11.2020
Ut 10:00
STO Letanovce A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené    
334 17.11.2020
Ut 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Poprad A
Odložené    
335 17.11.2020
Ut 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené    
336 17.11.2020
Ut 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené    
337 17.11.2020
Ut 10:00
STK Gemerská Poloma A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené    
338 17.11.2020
Ut 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
KST Poprad A
Odložené    
12 . kolo
327 27.09.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Spišský Štvrtok A
8 : 10 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
328 27.09.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Gemerská Poloma A
16 : 2 Web zápis
T.Valluš
 
329 27.09.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
 
330 26.09.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Severka Kežmarok A
18 : 0 Web zápis
E.Rusnák
 
331 27.09.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
 
332 27.09.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
STO Letanovce A
9 : 9 Web zápis
M.Pisarčík
 
11 . kolo
319 20.12.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené    
320 20.12.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené    
321 20.12.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené    
322 20.12.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené    
323 20.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
KST Poprad A
Odložené    
324 19.12.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
AŠK Maria Huta B
Odložené    
10 . kolo
312 12.12.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené    
314 13.12.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené    
315 13.12.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Severka Kežmarok A
Odložené    
316 13.12.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené    
317 12.12.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STO Letanovce A
Odložené    
318 13.12.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STK Poprad A
Odložené    
9 . kolo
305 06.12.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené    
306 06.12.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené    
307 06.12.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené    
308 06.12.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
KST Poprad A
Odložené    
309 06.12.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
AŠK Maria Huta B
Odložené    
311 05.12.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené    
8 . kolo
298 28.11.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Gemerská Poloma A
Odložené    
299 29.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené    
301 29.11.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené    
302 29.11.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
STO Letanovce A
Odložené    
303 29.11.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Poprad A
Odložené    
304 28.11.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené    
7 . kolo
291 21.11.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené    
292 22.11.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené    
293 22.11.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
KST Poprad A
Odložené    
294 22.11.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
AŠK Maria Huta B
Odložené    
296 22.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené    
297 22.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Gemerská Poloma A
Odložené    
6 . kolo
284 14.11.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené    
285 14.11.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STK Severka Kežmarok A
Odložené    
286 15.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené    
288 15.11.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
STK Poprad A
Odložené    
289 15.11.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené    
290 15.11.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené    
5 . kolo
277 08.11.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené    
278 07.11.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
KST Poprad A
Odložené    
279 08.11.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
AŠK Maria Huta B
Odložené    
281 08.11.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené    
282 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Gemerská Poloma A
Odložené    
283 08.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené    
4 . kolo
270 24.10.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok A
Odložené    
271 25.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené    
272 24.10.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STO Letanovce A
Odložené    
273 25.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Poprad A
Odložené    
275 25.10.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Javorinka Levoča A
Odložené    
276 25.10.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené    
3 . kolo
263 18.10.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené    
264 18.10.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
AŠK Maria Huta B
Odložené    
266 18.10.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené    
267 18.10.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
STK Gemerská Poloma A
Odložené    
268 18.10.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené    
269 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Severka Kežmarok A
Odložené    
2 . kolo
256 10.10.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
12 : 6 Web zápis
D.Martinko
 
257 11.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
7 : 11 Web zápis
J.Novotný
 
258 11.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Poprad A
14 : 4 Web zápis
R.Jánoš
 
259 10.10.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ STO Slovenská Ves A
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
 
260 10.10.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Web zápis
V.Dunčko
 
262 11.10.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
KST Poprad A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
1 . kolo
249 04.10.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Spišský Štiavnik A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
251 04.10.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
 
252 03.10.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
 
253 04.10.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišské Vlachy A
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
 
254 04.10.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
STK Severka Kežmarok A
12 : 6 Web zápis
M.Pisarčík
 
255 04.10.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák