Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2020/2021

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2020
249 04.10.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Spišský Štiavnik A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
251 04.10.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
 
252 03.10.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
 
253 04.10.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišské Vlachy A
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
 
254 04.10.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
STK Severka Kežmarok A
12 : 6 Web zápis
M.Pisarčík
 
255 04.10.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
 
2 . kolo - 41. týždeň roku 2020
256 10.10.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
12 : 6 Web zápis
D.Martinko
 
257 11.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
7 : 11 Web zápis
J.Novotný
 
258 11.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Poprad A
14 : 4 Web zápis
R.Jánoš
 
259 10.10.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ STO Slovenská Ves A
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
 
260 10.10.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Web zápis
V.Dunčko
 
262 11.10.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
KST Poprad A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
3 . kolo - 42. týždeň roku 2020
263 18.10.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
264 18.10.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
AŠK Maria Huta B
Odložené
266 18.10.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené
267 18.10.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
STK Gemerská Poloma A
Odložené
268 18.10.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené
269 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Severka Kežmarok A
Odložené
4 . kolo - 43. týždeň roku 2020
270 24.10.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok A
Odložené
271 25.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené
272 24.10.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STO Letanovce A
Odložené
273 25.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Poprad A
Odložené
275 25.10.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Javorinka Levoča A
Odložené
276 25.10.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené
5 . kolo - 45. týždeň roku 2020
277 08.11.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
278 07.11.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
KST Poprad A
Odložené
279 08.11.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
AŠK Maria Huta B
Odložené
281 08.11.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené
282 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Gemerská Poloma A
Odložené
283 08.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené
6 . kolo - 46. týždeň roku 2020
284 14.11.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené
285 14.11.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STK Severka Kežmarok A
Odložené
286 15.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené
288 15.11.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
STK Poprad A
Odložené
289 15.11.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené
290 15.11.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené
7 . kolo - 47. týždeň roku 2020
291 21.11.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
292 22.11.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené
293 22.11.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
KST Poprad A
Odložené
294 22.11.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
AŠK Maria Huta B
Odložené
296 22.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené
297 22.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Gemerská Poloma A
Odložené
8 . kolo - 48. týždeň roku 2020
298 28.11.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Gemerská Poloma A
Odložené
299 29.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené
301 29.11.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené
302 29.11.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
STO Letanovce A
Odložené
303 29.11.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Poprad A
Odložené
304 28.11.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené
9 . kolo - 49. týždeň roku 2020
305 06.12.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
306 06.12.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené
307 06.12.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené
308 06.12.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
KST Poprad A
Odložené
309 06.12.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
AŠK Maria Huta B
Odložené
311 05.12.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené
10 . kolo - 50. týždeň roku 2020
312 12.12.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené
314 13.12.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené
315 13.12.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Severka Kežmarok A
Odložené
316 13.12.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené
317 12.12.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STO Letanovce A
Odložené
318 13.12.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STK Poprad A
Odložené
11 . kolo - 51. týždeň roku 2020
319 20.12.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
320 20.12.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené
321 20.12.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené
322 20.12.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené
323 20.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
KST Poprad A
Odložené
324 19.12.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
AŠK Maria Huta B
Odložené
12 . kolo - 39. týždeň roku 2020
327 27.09.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Spišský Štvrtok A
8 : 10 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
328 27.09.2020
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Gemerská Poloma A
16 : 2 Web zápis
T.Valluš
 
329 27.09.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
 
330 26.09.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Severka Kežmarok A
18 : 0 Web zápis
E.Rusnák
 
331 27.09.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
 
332 27.09.2020
Ne 10:00
STK Poprad A
STO Letanovce A
9 : 9 Web zápis
M.Pisarčík
 
13 . kolo - 47. týždeň roku 2020
333 17.11.2020
Ut 10:00
STO Letanovce A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
334 17.11.2020
Ut 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Poprad A
Odložené
335 17.11.2020
Ut 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené
336 17.11.2020
Ut 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené
337 17.11.2020
Ut 10:00
STK Gemerská Poloma A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené
338 17.11.2020
Ut 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
KST Poprad A
Odložené